آیا اپل شکاف را برطرف کرده است؟

اخبار اپل


اپل iOS 15 را با پیشرفت های بسیاری در دستیار مجازی خود Siri معرفی کرد. ویژگی های جدید مانند پشتیبانی آفلاین ، تشخیص گفتار دستگاه ، شخصی سازی دستگاه و موارد دیگر دستیار مجازی اپل را کاملا اعتیاد آور می کند. اما آیا سیری جدید در iOS 15 به دستیار Google که در صنعت آندروید 12 پیشرو است نزدیک می شود؟

یوتیوب در بررسی های عمیق Pixel 4a خود را با Android 12 Beta و iPhone 12 با iOS 15 Beta 1 آزمایش می کند. دستیار Google برای مدت طولانی به صورت آفلاین کار می کند. YouTuber آزمایشات یکسانی را در هر دو دستگاه انجام داد و ویژگی های جدید سیری را با دستیار Google مقایسه کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=X4-qKM2O6zs

پشتیبانی آفلاین: سیری در مقابل دستیار Google

اپل سرانجام از هسته عصبی قدرتمند آیفون های جدید استفاده می کند. اکنون سیری می تواند با استفاده از تراشه A12 Bionic یا نسخه های جدیدتر ، بر روی هر آیفون به صورت آفلاین اجرا شود. در آزمون پشتیبانی آفلاین ، سیری و دستیار Google در یک سطح قرار دارند. هر دو دستیار مجازی قادر به انجام تمام اقدامات مورد نیاز بودند.

ظاهراً Pixel 4a از نظر عملکرد پردازنده از آیفون 12 عقب است ، بنابراین تاخیری رخ داده است. اگرچه هر دو دستیار موفق به انجام تمام وظایف محوله شدند.

صفحه اشتراک گذاری و مخاطبین

در مورد صفحه اشتراک و مخاطبین ، سیری عملکرد بهتری داشت. سیری توانست مکان دقیق “شماره دیگر من” را به اشتراک بگذارد ، در حالی که دستیار Google در انجام این کار ناموفق بود.

در تست سرعت ، هر دو دستیار باید 14 کار را انجام دهند. دستیار Google همه کارها را در 1 دقیقه و 6 ثانیه انجام داد و سیری 12 کار از 14 را در 1 دقیقه و 8 ثانیه انجام داد. سیری نتوانست روشنایی دستگاه و ایجاد یادداشت را افزایش دهد. اختلاف زمان زیاد نیست و باید در نظر داشت که Siri باید با لمس صفحه بعد از هر دستور “بیدار شود”.

حفظ زمینه

سیری نتوانست زمینه را حفظ کند. اگرچه اپل ادعا می کند که “سیری حتی در حفظ زمینه بین درخواست ها نیز بهتر است” در iOS 15 ، اما تنها به یک سوال بعدی پاسخ داد. دستیار اپل مطمئناً در نسخه بتا آینده پیشرفت خواهد کرد ، اما در حال حاضر قادر به حفظ زمینه نیست.

آیا می خواهید سیری جدید را در iOS 15 امتحان کنید؟ هم اکنون می توانید iOS 15 Beta 1 را بر روی آیفون خود بارگیری و نصب کنید.

من شخصاً سیری را به دستیار Google ترجیح می دهم. سیری می تواند برخی از کارها را که حتی دستیار نمی تواند انجام دهد ، مانند تنظیم مجدد همه هشدارها. Google Assistant یا Siri اپل را ترجیح می دهید؟ تو چی دوست داری؟ چرا آن را به دیگری ترجیح می دهید؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …