آیا زنگ هشدار در iPhone شما متوقف می شود؟ صدای بی ضرر می تواند مقصر باشد.

سوابق دموکراتیک در تحقیقات ترامپ از اپل کشف و ضبط شد
اخبار اپل


اپل در جریان WWDC 2021 اعلام کرد که صدای بدون تلفات ، همراه با Spatial Audio و Dolby Atmos ، از روز دوشنبه برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود.

هنوز هم ، با توجه به آزمایشات ما و کاربران آنلاین ، ویژگی جدید می تواند باعث بروز برخی مشکلات مربوط به ویژگی هشدار اپل در iPhone و iPad شود. از زمان به روزرسانی در iOS 14.6 و لذت بردن از صوت و صدای فراگیر بدون ضرر ، سه زنگ هشدار صبح من در این هفته ناپدید شده اند. روز چهارشنبه ، من زنگ هشدار استاندارد را دریافت کردم (اگرچه ویژگی هشدار در iOS اغلب هر از گاهی این کار را با من انجام می دهد تا به هر حال من را نگه دارم) آنچه واقعاً عجیب است این است که هر دو جمعه و شنبه کاملاً زنگ خطر را از دست دادم و به جای آن همسرم مرا بیدار کرد. هر دو بار تلفنم را برداشتم تا ببینم زنگ ساعت بی صدا خاموش شده است ، می توانم تأخیر را لمس کنم یا متوقف شوم ، اما صدایی نمی داد. هر بار آهنگی را انتخاب کردم که صدای جدید اپل را بدون ضرر حفظ می کند.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر با قیمت 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار به بالا

متحیر ، چند آزمایش انجام دادیم و ، به نظر می رسد ، از آنجا که ویژگی هشدار در iOS (من در 14.6 هستم) فقط نمی تواند صدا را بدون از دست دادن یا آهنگ های Dolby Atmos را به عنوان صدای زنگ پخش کند ، یا برمی گردد به زنگ هشدار به طور پیش فرض به زنگ بی صدا فوق الذکر فکر می کردم ذهنم را از دست می دهم ، اما این فقط من نیستم. از آن زمان ، این مسئله در انجمن پشتیبانی اپل مطرح شده است ، کاربر fashionlin نوشت:

نه تنها آیفون ، بلکه iPad نیز نمی تواند با برچسب Lossless در Alarm موسیقی پخش کند. اگر موسیقی را بدون برچسب Lossless تنظیم کنم ، ممکن است زنگ هشدار به صدا در بیاید.

مدل ها:

آیفون X با iOS 14.6

iPad Pro (9.7 اینچ) با iOS 14.6

این گزارش ها با موضوعی در سرمقاله Apple Music پشتیبانی می شود که می گوید: “همانطور که عنوان می گوید … پس از روشن شدن بدون از دست دادن ، زنگ هشدار من آهنگ انتخاب شده توسط Apple Music را پخش نمی کند. فقط می لرزد. خوشبختانه آیفون دارای یک موتور لمسی عالی است و فقط لرزش من را بیدار کرده است ، آیا ایده ای دوست دارید؟ “. دو کاربر دیگر نشان دادند:

منم همین مشکل رو دارم. نه تنها آیفون ، بلکه iPad نیز نمی تواند با برچسب Lossless در Alarm موسیقی پخش کند. اگر موسیقی را بدون برچسب Lossless تنظیم کنم ، ممکن است زنگ هشدار به صدا در بیاید.

و:

داستان همیشگی. من زنگ هشدار را روی iPad تنظیم کردم که هیچ لرزی ندارد ، بنابراین آن را از دست دادم 🙁

هشدار آیفون اپل در بهترین زمانها ضعیف است ، اما من قبلاً هیچ مشکلی را ندیده ام که زنگ هشدار بدون ایجاد سر و صدا به صدا در بیاید. همانطور که سایر کاربران اشاره می کنند که این لرزش ها هنوز هم کار می کنند ، اما من از آنها استفاده نمی کنم ، بنابراین شنبه که مجبور شدم در سالن بدنسازی باشم ، با آرامش خوابیدم.

اگر مشکلی مشابه داشته اید ، لطفاً در مورد نظرات یا توییتر با ما در میان بگذارید. ما امیدواریم که اگر چند نفر با مشکل روبرو شوند ، این احتمالاً یک اشکال نرم افزاری است که اپل می تواند خیلی سریع آن را برطرف کند ، در ضمن ما برای نظر با اپل تماس گرفته ایم و شما را در جریان خواهیم گذاشت!

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خریدها را بدست آوریم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …