اشتراک های اپل پادکست به طور رسمی از 15 ژوئن آغاز می شود


پس از مدتی تأخیر ، اپل رسماً تأیید کرد که اشتراک در Apple Podcasts از 15 ژوئن آغاز می شود.

همانطور که توسط The Verge گزارش شد ، اپل ایمیلی به پادکست ها ارسال کرد که تاریخ انتشار جدید را فاش کرد. این شرکت همچنین کانال Podcast را تأیید کرده است ، که به کاربران اجازه می دهد پادکست های بیشتری را از سازندگان مورد علاقه خود پیدا کنند.

اپل پادکست پس از چندین مورد وقفه و تاخیر عمده اعلام کرد که اشتراک برنامه ها را هفته آینده راه اندازی می کند. این شرکت امروز در ایمیلی به پادکست ها اعلام کرد که اشتراک ها و کانال ها ، که گروه هایی از نمایش ها هستند ، در 15 ژوئن انجام می شود ، که The Verge بررسی کرد.

اپل قصد داشت ویژگی های جدید را در ماه مه عرضه کند ، اما معرفی آنها را به تعویق انداخت تا اطمینان حاصل شود که بهترین تجربه را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهیم.

ما در حال نوشتن اطلاعاتی برای ارائه به روزرسانی درمورد در دسترس بودن اشتراک ها و کانال ها در Apple Podcasts هستیم. ما مشتاقانه منتظر پاسخ به پیام ماه گذشته هستیم و دیدن روزانه صدها اشتراک و کانال جدید که توسط سازندگان در سراسر جهان ارسال می شود بسیار جالب است.

برای اطمینان از اینکه ما بهترین تجربه را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهیم ، اشتراک ها و کانال های Apple Podcasts در ماه ژوئن راه اندازی می شوند. ما به منظور کمک به شما در تهیه اشتراک ها و کانال های خود از طریق این خبرنامه ، به روزرسانی های بیشتری درباره در دسترس بودن و بهترین روش ها اعلام خواهیم کرد.

اپل همچنین با برنامه Podcasts که با به روزرسانی iOS 14.6 معرفی شده اند ، به برخی از موارد پرداخته است.

در چند هفته گذشته ، برخی از سازندگان در دسترسی به محتوای خود و دسترسی به Apple Podcasts Connect تأخیر داشتند. ما این وقفه ها را برطرف کرده و سازندگانی را که با مشکل روبرو هستند تشویق می کنیم با ما تماس بگیرند.

ما همچنین از شنوندگان شنیدیم و براساس بازخورد آنها با iOS 14.6 که روز دوشنبه منتشر شد ، تنظیماتی را انجام دادیم. در هفته های آینده پیشرفت های بیشتری در کتابخانه ایجاد خواهیم کرد.

با شروع این ویژگی ، پادکست ها می توانند بابت دسترسی به محتوای برتر ، هزینه ماهانه را پرداخت کنند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …