امروز در تاریخ اپل: والت مسبرگ آیفون خود را که از پیش منتشر شده به نمایش می گذارد

اخبار اپل


12 ژوئن 2007: با دیوانگی تب و تیز شدن آیفون در جمع شدن شروع دستگاه ، روزنامه نگار والت مسبرگ با بیرون کشیدن یک واحد بررسی در حین سخنرانی ، دنیای اپل را به شور و هیجان می اندازد. روزنامه وال استریت ستون نویس یکی از معدود نویسندگان فناوری است که می تواند دسترسی سریع به تلفن انقلابی اپل را به دست آورد.

صحبت از تواریخ آموزش عالی “ماسبرگ می گوید که در تالار گفتگوی ریاست جمهوری مطمئن نیست که انگشت شست را به آیفون می دهد یا خیر. افراد مشکوک نگران بلافاصله می ترسند که اپل چیزی را از دست بدهد.

در مورد بررسی آینده آیفون اصلی ، ماسبرگ گفت که چندین اختلاف بر سر این دستگاه وجود دارد. او در آن زمان گفت: “من قبلاً چیزهایی را می بینم که دوست ندارم.” “من چیزهای دیگری می بینم که واقعاً دوستشان دارم.”

آیا آیفون یک شاه توت قلدر است؟

برای ماسبرگ ، مشکل اصلی مربوط به صفحه کلید مجازی است. او ترسید که با صفحه کلید فیزیکی دستگاههایی مانند BlackBerry اندازه نگیرد. در آن زمان ، او فقط یک روز از آیفون استفاده کرد.

“[Apple execs] آنها می گویند که با استفاده از یک نرم افزار هوشمند راهی برای ساختن این مسئله در واقع بسیار دقیق تر و م thanثرتر از آنچه شما فکر می کنید وجود دارد و من این پیشنهاد را آزمایش می کنم. ” “و من می توانم به شما بگویم که در ساعت اول کمی بهتر از آنچه فکر می کردم کار می کند ، اما هنوز مطمئن نیستم که مانند یک صفحه کلید معمولی کار می کند – و ساعت اول تست خیلی عادلانه ای نیست ، بنابراین من ادامه می دهم . “

وی همچنین از تلفن های همراه به عنوان یکی از فناوری های عالی یادآوری کرد که مردم باید بر آن نظارت داشته باشند. وی پیش بینی کرد که عصر کامپیوتر “به اوج خود رسیده است”.

موسبرگ با اشاره به آیفون گفت: “این سطح یا سطح بعدی یک تلفن همراه است.” “نه به این دلیل که بهتر یا لزوما بهتر از BlackBerry شما است ، اما با یک سیستم عامل رایانه واقعی کار می کند.”

اولین آیفون چگونه اندازه گیری شد؟

در پایان ، ماسبرگ به آیفون نظر مثبت داد – در صورت صلاحیت -. در نوشتن نامه با کاترین بور ، این زوج اشاره کردند که:

“حکم ما این است که علی رغم برخی نقص ها و حذفیات ، آیفون برای تعادل ، یک لپ تاپ زیبا و پیشگامانه است. به ویژه نرم افزار آن باند جدیدی را برای صنعت گوشی های هوشمند تنظیم می کند و رابط لمسی انگشتی هوشمند آن که از قلم و اکثر دکمه ها عاری است ، به خوبی کار می کند ، اگرچه گاهی اوقات مراحل دیگری را به ویژگی های مشترک اضافه می کند. “

نکات مثبت شامل بزرگترین نمایشگر با بالاترین وضوح در تلفن (با بزرگ بودن 3.5 اینچ) است. آنها همچنین از عمر باتری چشمگیر و ساخت پایدار آیفون اصلی خوششان آمد.

انتقادات عمده شامل عدم قابلیت کپی و چسباندن آیفون (که همراه با iOS 3 است) ، عدم امکان ضبط ویدئو (که از سال 2009 همراه با آیفون 3GS همراه است) و عدم سازگاری T-Mobile (که در سال 2013 ارائه می شود) است. )

در مورد آن صفحه کلید لمسی نگران کننده چطور؟

در این بررسی آمده است: “پس از پنج روز استفاده ، والت – كه بیشتر آزمایش ها را برای این بررسی انجام می داد – توانست آن را به همان سرعتی كه می تواند با دقت و سرعت در Palm Treo كه سالهاست از آن استفاده می كند ، استفاده كند.”

فروش آیفون در تاریخ 29 ژوئن 2007 آغاز شد. بیش از یک دهه بعد ، ماسبرگ بازنشسته شد ، بلک بری چیزی نبود و … خوب ، تقریباً همه آیفون دارند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …