اپل آخرین روز WWDC21 را با یک ویدیوی جدید به پایان رساند

سوابق دموکراتیک در تحقیقات ترامپ از اپل ضبط شد
اخبار اپل


اپل آخرین ویدئوی خلاصه خود را منتشر کرد که نشان دهنده اتفاقاتی است که در آخرین روز کنفرانس جهانی توسعه دهندگان این شرکت رخ داده است. این ویدئو ، شامل صدای سرنیتی کالدول ، شامل موضوعاتی است که در روز پنجم WWDC21 پوشش داده شده و برخی از موارد برجسته در طول هفته را نیز برجسته می کند.

برای آخرین روز حضور ما در WWDC21 ، سرنیتی کالدول اپل آخرین نگاه به روز و هفته شگفت انگیز ما را مرور می کند. نمی توانیم صبر کنیم تا سال آینده همه کارها را دوباره انجام دهیم.

اگر موسیقی را در پس زمینه فیلم های خلاصه حفر می کنید ، اپل هر بار از همان آهنگ استفاده می کند. آهنگ “Better Days” از DARKMINDS است و می توانید آن را در Apple Music زیر بررسی کنید:

این ویدئو برخی از برجسته ترین موضوعات مورد بحث در آخرین روز WWDC21 را برجسته کرده است ، از جمله نحوه طراحی نوار بخش جدید در Safari 15.

“ما یاد گرفتیم که چگونه برنامه های تحقیق و مراقبت ایجاد کنیم … و نحوه طراحی نوار برگه Safari 15 را فراگرفتیم … و از هوش بصری استفاده کنیم. ما همچنین نحوه ساخت برنامه های Mac با SwiftUI را آموختیم … و از CloudKit Console استقبال کردیم.

این ویدئو همچنین برخی از بزرگترین موضوعات مورد پوشش در طول هفته ، از جمله Xcode Cloud ، SharePlay ، Metal ، Mindful Encoding Cooldowns ، watchOS ، بازی ها و قابلیت دسترسی را برجسته کرده است.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر با قیمت 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار به بالا

امروز رسماً آخرین روز WWDC21 بود ، اما از آنجا که اپل برای تمام جلسات برنامه نویسان خود محتوایی را از قبل ضبط کرده است ، فیلم ها در آینده برای مراجعه در دسترس خواهند بود. اپل iOS 15 ، iPadOS 15 ، watchOS 8 و macOS Monterey را در WWDC همراه با برخی از به روزرسانی های عمده خدمات خود اعلام کرده است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …