اپل از توسعه دهندگان می خواهد اتصال 5G فوق العاده سریع را اتخاذ کنند

اخبار اپل


اپل می گوید: “بازی 5G خود را بهبود ببخشید.”
عکس: سیب

اپل توسعه دهندگان برنامه های آیفون و آیپد را ترغیب می کند تا بازی 5G خود را بهبود بخشیده و از اتصال سریع سریع استفاده کنند.

در راهنمای جدیدی تحت عنوان “برنامه 5G خود را بهینه کنید” ، اپل می گوید: “شبکه 5G می تواند فرصت های بیشتری را برای استفاده از پهنای باند و اتصالات تاخیر کم در برنامه شما فراهم کند.”

همچنین مزایایی را که فناوری می تواند برای مواردی مانند بازی ، پخش جریانی ، یادگیری ماشین و واقعیت افزوده به همراه داشته باشد ، بیان می کند.

5G مزایای عمده ای نسبت به مدل های قبلی خود دارد ، از جمله سرعت داده ها به طور قابل توجهی سریع تر و کاهش تاخیر. اگر در منطقه ای با قابلیت اتصال 5G قوی هستید ، سرعت آن حتی از Wi-Fi نیز بیشتر است.

اپل از امکان اتصال سریعتر 5G در دستگاههای سازگار (آیفون 12 و M1 آیپد پرو) بهره می برد و اکنون توسعه دهندگان برنامه شخص ثالث را تشویق می کند تا برای تجربه حتی بیشتر این کار را انجام دهند.

اپل توسعه دهندگان را تشویق می کند تا “بازی 5G خود را بهبود بخشند”

در راهنمای توسعه دهنده جدید ، اپل توضیح می دهد که چگونه می توان برنامه های مختلف را برای اتصال سریعتر داده بهینه کرد یا از ابتدا با در نظر گرفتن 5G برای بهبود تجربه کاربر ساخت.

این راهنما می گوید: “یکی از بهترین راه هایی که می توانید از ویژگی های عملکرد بالا 5G بهره مند شوید ، ارائه چندین نسخه از دارایی بسته به اتصال شبکه کسی است.”

اپل می خواهد برنامه ها وقتی 5G در دسترس است را تشخیص دهند و سپس دارایی های پهنای باند بیشتری را ارائه دهند ، در صورت امکان با اطلاعات بیشتر. وی در ادامه به ذکر نمونه هایی از این روش در انواع مختلف برنامه ها می پردازد.

در این بخش آمده است: “برنامه های پخش ویدئو می توانند شامل بافر و پخش هوشمند با AVFoundation برای ارائه محتوای 4K (یا 4K HDR) در دستگاه های شبکه های 5G باشند.

چگونه 5G می تواند برنامه های iPhone و iPad را بهبود بخشد

در بازی ها ، توسعه دهندگان می توانند با نقشه های بافتی بزرگتر و مدل های با کیفیت بالاتر ، تجسماتی با کیفیت بالاتر را پیاده سازی کنند. و برنامه های AR می توانند تعداد بیشتری از اشیا-با وضوح بالا را در صحنه های ARKit ارائه دهند.

توسعه دهندگانی که به مزایای 5G علاقه مند هستند ، باید راهنمای کامل وب سایت اپل را که پر از اطلاعات مفید است ، بررسی کنند.

از طریق: من بیشترمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …