اپل از توسعه دهندگان می خواهد که آیا در آینده در WWDC خصوصی شرکت می کنند یا خیر

اخبار اپلپس از میزبانی WWDC های مجازی برای دومین بار ، اپل شروع به پرسیدن از توسعه دهندگان کرد که آیا علاقه دارند در آینده به صورت حضوری در WWDC شرکت کنند.

اپل تنها سال گذشته با شیوع بیماری همه گیر ویروس کرونا به WWDC آنلاین روی آورد. قالب جدید به اپل امکان می دهد جلسات اولیه و یک برنامه نویس را از قبل ضبط کند. قالب جدید مورد علاقه بسیاری قرار گرفته است و مانند هرگز نگاهی به اپل پارک انداخته است.

با فرمت دیجیتال جدید ، اپل موفق شده است چیزهای بیشتری مانند نمایش بیشتر در یادداشت اصلی و جلسات برنامه نویس بیشتر را جمع آوری کند. هنگامی که همه چیز حل و فصل شد ، اپل از توسعه دهندگان پرسید که آیا آنها علاقه مند به داشتن WWDC شخصی در آینده هستند. گزیده ای در پایان مطالعه Apple WWDC 2021 شامل سوالی است که می گوید:

“پس از تجربه یک رویداد کاملاً آنلاین ، چقدر احتمال حضور شما در یک کنفرانس حضوری وجود دارد؟”

اپل در حال بررسی است که رویدادهای آنلاین را به رویدادهای فیزیکی تبدیل کند. انتظار می رود این شرکت در اواخر امسال دسته جدید محصولات خود را معرفی کند ، اولین هدفون های AR / VR خود را. به نظر می رسد اپل به ایده ای علاقه مند است که چند نفر دوست دارند در یک رویداد شخصی شرکت کنند.

نظر شما درباره حرکت اپل به یک رویداد فیزیکی WWDC چیست؟ آیا فقط قالب آنلاین را ترجیح می دهید؟ یا دوست دارید به روشی که قبل از سال 2020 بود برگردید؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

[Via MacRumors]
مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …