اپل از ویژگی جدید حریم خصوصی AirTag ، برنامه اندرویدی تا پایان امسال خبر می دهد

اخبار اپل


در اوایل سال جاری ، اپل سرانجام AirTag مورد انتظار را باز کرد. از آن زمان ، نگرانی های زیادی درباره حریم خصوصی در مورد ردیابی موارد اپل وجود دارد. اپل به روزرسانی جدیدی را که بر روی حریم خصوصی AirTag متمرکز است را منتشر کرده و همچنین در حال کار روی یک برنامه اندرویدی است.

برای مبتدیان ، اپل مدت زمان لازم برای گزارش AirTag پس از جدا شدن از مالک را تنظیم کرده است. توزیع میان افزار در حال انجام است. AirTag یکبار به صورت خودکار در نزدیکی آیفون متصل به روز می شود. با به روزرسانی ، AirTag ظرف مدت 8 تا 14 ساعت به مالکان هشدار می دهد.

یکی از نگرانی های اصلی این است که به طور بالقوه از AirTag می تواند به عنوان جاسوسی استفاده شود. بعداً اپل روشن شده اگر دستگاه AirTag ناشناخته ای در نزدیکی باشد ، صاحبان هشدار دریافت می کنند. با این حال ، عملکرد نگاشت می شود برنامه Find My را پیدا کنید و کاربران اندروید چنین گزینه ای را نداشتند. اپل با یک برنامه اندرویدی جدید به این مسئله رسیدگی می کند که اگر AirTag با کاربر حرکت می کند هشدار می دهد.

برای اطمینان بیشتر مردم در مورد AirTags خود ، اپل می گوید در حال ساخت برنامه ای برای دستگاه های اندرویدی است که به افراد کمک می کند تا دستگاهی را با شبکه AirTag فعال شده یا Find My پیدا کنند ، که همچنین می تواند برای مسافرت با آنها “مشکوک” نباشد. این برنامه در اواخر سال جاری منتشر خواهد شد.

معرفی اخیر AirTag شامل اولین ویژگی های فعال در صنعت است که از ردیابی ناخواسته دلسرد می شود. ” این شرکت افزود كه اقدامات آن ، كه یك هفته قبل از رویداد آنلاین آن برای یك كنفرانس جهانی توسعه دهندگان انجام می شود ، نشان دهنده یك تعهد مستمر برای بهبود حریم خصوصی و امنیت AirTag است.

برداشت ما

پس از اینکه اپل ابزاری برای ردیابی موارد منتشر کرد ، این امر نگرانی های زیادی درباره حریم خصوصی ایجاد کرد. این شرکت در تلاش است برخی باورهای غلط را از بین ببرد و ویژگی های جدیدی برای بهبود حریم خصوصی AirTag اضافه کند. می توانید سیستم عامل AirTag را در برنامه FindMy بررسی کنید.

[via CNET]خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …