اپل امسال از دو تغییر بزرگ Siri در WWDC خبر داد


در جریان گزارش اصلی WWDC ، اپل اعلام کرد که تشخیص گفتار دستگاه و پشتیبانی دستگاه شخص ثالث از Siri را معرفی می کند. هر دو ویژگی عظیمی هستند که مدت هاست کاربران اپل می خواستند.

اولین ویژگی تشخیص گفتار دستگاه است ، ویژگی که اساساً توسط هر کسی که از Siri استفاده می کند مورد توجه قرار خواهد گرفت. انتقال تشخیص و پردازش گفتار به دستگاه به این معنی است که اکنون می توانید درخواست های کلی Siri را بدون اتصال به اینترنت انجام دهید. برای هر کسی که بدون اتصال به تلفن همراه بوده و فهمیده است که سیری نمی تواند کار ساده ای مانند تنظیم تایمر را انجام دهد ، امروز روز خوبی است.

انتقال این عملیات به آیفون ، آیپد و سایر موارد نیز باعث سرعت بخشیدن به عملکرد سیری می شود ، این مزیت بزرگ دیگری برای هر کسی است که می خواهد از دستیار صوتی برای تکمیل سریع کارها استفاده کند.

با تشخیص گفتار در دستگاه ، صدای درخواستهای کاربران دقیقاً در iPhone یا iPad آنها پردازش می شود. این یکی از بزرگترین نگرانی های مربوط به حریم خصوصی دستیارهای صوتی را که ضبط صدا ناخواسته است ، برطرف می کند. برای بسیاری از درخواست ها ، پردازش Siri روی دستگاه نیز اجرا می شود و به شما امکان می دهد درخواست ها به صورت آفلاین پردازش شوند ، مانند راه اندازی برنامه ها ، تنظیم تایمر و هشدارها ، تغییر تنظیمات یا مدیریت موسیقی.

اپل همچنین اعلام کرد که تولیدکنندگان دستگاه های شخص ثالث اکنون می توانند Siri را به عنوان دستیار صوتی ارائه دهند که این یک تغییر بزرگ برای این سرویس است. سیری از بدو تاسیس خود منحصر به دستگاه های اپل بوده است ، بنابراین امروز اقدام عظیم اپل برای آوردن دستیار صوتی خود به سایر برندهای دستگاه و رقابت مستقیم تر با دستیار گوگل و الکسا رقم خورده است.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر با قیمت 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار به بالا

گزارش شده است که دستگاه هایی که می خواهند پشتیبانی از Siri را اضافه کنند اکنون باید از HomeKit پشتیبانی کنند و با برنامه Home کار کنند. به نظر می رسد که یک HomePod یا HomePod mini نیز مورد نیاز است ، زیرا اپل می گوید دستگاه های شخص ثالث می توانند “درخواست ها را از طریق HomePod یا HomePod mini انتقال دهند و از ویژگی هایی مانند درخواست های شخصی ، آی فون های داخلی ، تایمر و هشدارها پشتیبانی کنند.”

بنابراین در حالی که پشتیبانی از دستگاه های شخص ثالث فراهم می شود ، هنوز هم توسط اپل از طریق دستگاه ها و خدمات خود به شدت کنترل می شود. با این حال ، بسیار عالی است که ببینید اپل دست آخر دستیار خود را برای دستگاه های اضافی در خانه باز می کند.خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …