اپل با پنهان کردن ویژگی های جدید iOS 15 از مهندسان ، این راز را دو چندان کرده است

اخبار اپلاپل سعی کرد “راز را دو برابر کند [its] محصولات ”از سال 2012 با نتایج محدود. سال گذشته ، بسیاری از ویژگی های جدید در iOS 14 ماه ها قبل از راه اندازی سیستم عامل به دلیل تلفیق های داخلی و تصاویر صفحه ای که به اینترنت راه یافته بود ، جزئیات دقیق آن ارائه شد. این اتفاق با iOS 15 امسال نیفتاد و اطلاعات زیادی در مورد سیستم عامل قبل از انتشار آن شناخته نشده بود.

پسندیدن 9 تا 5 مک گزارش ها ، این ممکن است به دلیل تغییر سیاست داخلی اپل برای پنهان نگه داشتن ویژگی های جدید iOS 15 از نظر مهندسان باشد. مهندسان اپل که روی محصولات آینده و ویژگی های جدید iOS 15 کار می کنند ، باید پروفایل خاصی را روی دستگاه خود نصب کنند تا ساخت iOS را روی دستگاه خود شروع کنند. این نمایه مشابه آن چیزی است که اپل به عنوان بخشی از برنامه تست بتا به مردم ارائه می دهد.

امسال اپل تغییراتی در نحوه کار این سیستم ایجاد کرده است. حساب ارسالی به یک کارمند اکنون مشخص می کند که چه ویژگی های جدیدی در ساخت داخلی iOS فعال می شود. به این ترتیب مهندس یک بخش خاص فقط به ویژگی های جدید و تغییرات مربوط به کار آنها دسترسی خواهد داشت و دیگر تغییرات سیستم عامل را مشاهده نخواهد کرد.

در پرونده های داخلی iOS 15 beta 1 ، هر ویژگی اصلی معرفی شده در سال جاری دارای یک شناسه منحصر به فرد (همچنین به عنوان یک پرچم شناخته می شود) است که با “نیاز به افشا” همراه است. به عبارت دیگر ، این اجازه می دهد تا اپل فقط برخی از ویژگی های سیستم جدید را در مجموعه های داخلی فعال کند ، بنابراین مهندس یا طراح در یک منطقه مجبور نیست که همه چیز جدید را در مناطق دیگر ببیند.

اپل می تواند از همین روش برای جلوگیری از نشت سخت افزار در آینده استفاده کند. بعید به نظر می رسد این تغییرات در اپل بتواند نشت های آینده را متوقف کند. به سادگی یافتن آنها دشوارتر خواهد بود و به جزئیات قبلی نخواهد رسید.

[Via 9to5Mac]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …