اپل به طور رسمی از iOS 15 در WWDC 2021 رونمایی کرد


اپل به تازگی iOS 15 را در WWDC 2021 معرفی کرده است ، نرم افزار کاملاً جدید آیفون خود که اواخر امسال عرضه می شود.

اپل FaceTime را به روز کرده است تا با آوردن Spatial Audio برای ایجاد تماس های واقع بینانه ، تماس ها را طبیعی تر کند! همچنین باعث می شود صدا به میکروفون شما بیشتر شود تا صدا با کمک یادگیری ماشین واضح تر شود و شما می توانید بین این صدا یا دامنه وسیع صدا را برای تمام نویزهای محیط جابجا کنید.

همچنین یک نمای وب جدید وجود دارد که افراد را در عناوین خبری قرار می دهد و اپل همچنین حالت پرتره FaceTime را معرفی می کند. همچنین با به روزرسانی جدید می توانید از پیوندهایی استفاده کنید که می توانید از طریق ایمیل و حتی وب به اشتراک بگذارید ، FaceTime اکنون در شبکه رمزگذاری انتها به انتها در دسترس است.

ویژگی جدیدی به نام Shareplay همچنین به افراد امکان می دهد برای استفاده از محتوا از سرویس هایی مانند Apple Music و همچنین نمایش های تلویزیونی و فیلم ها ، همه در یک محیط مشاهده گروهی ، گرد هم بیایند. همچنین با AirPlay در Apple TV شما کار می کند و ویژگی جدید Shareplay یک API برای اشخاص ثالث خواهد بود که مشاهده گروهی سرویس هایی مانند Disney + ، Twitch ، Hulu و دیگران را به ارمغان می آورد!

معاملات VPN: مجوز مادام العمر با قیمت 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار به بالا

اپل همچنین از برخی تغییرات عمده جدید در Messages ، از جمله طراحی جدید کلاژ برای به اشتراک گذاری عکس ها و رسانه ها به صورت گروهی ، رونمایی کرد.

ویژگی جدید “به اشتراک گذاشته شده با شما” به شما امکان می دهد موارد مشترک مانند مقاله های خبری را برای مطالعه بیشتر کنار بگذارید ، حتی به شما امکان می دهد مکالمه ای را شروع کنید. این برنامه موسیقی همچنین دارای موسیقی مشترک جدید با تغییراتی مشابه برای Photos ، Safari ، Apple Podcasts و برنامه Apple TV است.

اپل با معرفی طرح های جدید و تغییر در نحوه تعامل ما با آنها ، اعلان های خود را تغییر داده است. خلاصه اعلان جدید به شما امکان می دهد همزمان با فیلتر کردن پیام های افراد دیگر ، مجموعه ای از اعلان ها را که می توانید همزمان تحویل دهید ، مشاهده کنید. Do Not Disturb اکنون می تواند به عنوان وضعیت در Messages نمایش داده شود تا مردم بدانند شما در دسترس نیستید. اپل همچنین حالت های فوکوس جدیدی را معرفی کرده است که به شما امکان می دهد اعلان ها را براساس آنچه انجام می دهید ، مانند کار یا موارد دیگر ، فیلتر کنید. تمام تغییرات در اعلان های اپل برای کمک به شما در جدا کردن کار و بازی با یافتن تعادل در حالی که از تلفن خود برای کارهای مختلف استفاده می کنید ، طراحی شده اند.

یک ویژگی جدید متن زنده برای عکسها می تواند متن را از تصاویر با استفاده از دوربین شما استخراج کند ، مانند عکس گرفتن در یک جلسه با ایده های تخته سفید. همچنین روی عکس هایی که قبلاً گرفته اید کار خواهد کرد ، بنابراین می توانید کاری مانند جستجوی نام یک رستوران بر اساس عکسی که گرفته اید انجام دهید.

عکس ها اکنون در Spotlight در دسترس هستند و می توانید آنها را براساس مکان ، افراد ، صحنه ها و موارد دیگر جستجو کنید. نتایج جدید غنی در Spotlight برای مواردی مانند مخاطبین شما به شما امکان دسترسی بیشتر و مواردی مانند تماس و ایمیل را می دهد.

اپل همچنین مخلوط های حافظه جدیدی را اضافه کرده است ، هوشمندانه آهنگ هایی از Apple Music را براساس عکس های موجود در خاطرات ، کارت های عنوان متحرک و موارد دیگر به شما پیشنهاد می دهد.

این داستان در حال به روز رسانی است. لطفاً برای بازخوانی صفحه ادامه دهیدخرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …