اپل در حال کار بر روی یک پد شارژ بی سیم AirPower است

اخبار اپل



همراه با آیفون X در سال 2017 ، اپل AirPower را نیز اعلام کرد که می تواند چندین دستگاه اپل را به طور همزمان شارژ کند. با این حال ، پس از تأخیرهای متعدد ، این شرکت AirPower را به دلیل گرم شدن بیش از حد و مشکلات توسعه لغو کرد. با این حال ، اپل کار بر روی شارژر بی سیم را رها نکرده است.

آ بلومبرگ در این گزارش آمده است که اپل در حال کار بر روی یک پد شارژ است که می تواند به طور همزمان آیفون ، اپل واچ و AirPods را شارژ کند. مشخص نیست که چه مدت محصول در دست تولید بوده و چقدر به عرضه عمومی نزدیک است.

علاوه بر پد شارژ ، اپل در حال آزمایش فناوری های جایگزین برای شارژ بی سیم القایی است که در فاصله بیشتری کار می کنند. با این حال ، این شرکت سالها با عرضه چنین محصولی برای عموم فاصله دارد.

پس از اعلام AirPower ، چندین شارژر با چندین دستگاه در بازار ظاهر شدند که وعده شارژ همزمان آیفون ، اپل واچ و AirPods را می دهند. با این حال ، همه آنها محدودیت های خاص خود را دارند و همچنین بسیار گران هستند.

این اولین بار نیست که گزارشی ادعا می کند که اپل در حال کار بر روی یک شارژر بی سیم شبیه AirPower است. گزارشی از سال گذشته ادعا می کند که اپل توسعه AirPower را مجدداً شروع کرده است و در تلاش است تا سیم پیچ ها را دوباره مهندسی کند تا باعث دفع بهتر گرما شود. هنوز مشخص نیست که این AirPower جدید که در دست توسعه است ، اولین حضور عمومی خود را در چه زمانی انجام می دهد.

[Via Bloomberg]



خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Ios 14.5 App Tracking Hero Transparency
اخبار اپل
تحقیقات اپل در مورد ردیابی داده‌های “مضر” ساخته شده در آیفون انجام شد

منبع: Christine Romero-Chan / iMore بنا بر گزارش ها، چهار قانونگذار دموکرات از FTC خواسته اند که اپل و گوگل را به دلیل ایجاد ردیابی تبلیغات و شناسه های مضر بر روی پلتفرم هایشان بررسی کند. WSJ گزارش می دهد: چهار قانونگذار دموکرات از کمیسیون تجارت فدرال خواستند تا درباره …

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …