اپل سفر خود را با رمز عبور به آینده آغاز کرد

اخبار اپل


اپل در جلسه WWDC21 در جلسه “فراتر از رمزهای عبور” آینده ای بدون رمز عبور پیش بینی کرد. ویژگی جدید با نام “کلیدهای دسترسی iCloud Keychain” از استاندارد احراز هویت وب برای جایگزینی رمزهای عبور با روش های تأیید اعتبار ایمن تر استفاده می کند.

با وجود گسترش آنها ، گذرواژه ها اساساً با چالشهایی روبرو هستند که آنها را برای تأمین امنیت حسابهای آنلاین مناسب نمی کند. درباره چالشهایی که رمزهای عبور برای امنیت امروز ایجاد می کنند و چگونگی فراتر رفتن از آنها ، بیشتر بدانید. حساب امنیتی مرز بعدی را با اعتبارنامه های مبتنی بر کلید محافظت شده عمومی که از استاندارد احراز هویت وب استفاده می کنند ، کاوش کنید. در این پیش نمایش فناوری نحوه برخورد اپل با این استاندارد را در iOS 15 و macOS مونتری کشف کنید.

گرت دیویدسون ، مهندس اپل با تیم Authentication Experience ، می گوید ویژگی جدید نه تنها از رمزهای عبور ایمن تر است ، بلکه به شما امکان می دهد با چیزی ساده مانند کلیک کردن یا کلیک کردن ، احراز هویت کنید.

این ویژگی جدید نوع جدیدی از اعتبارنامه را به نام کلید دسترسی در iCloud Keychain شما ذخیره می کند. کلیدهای عبور دارای اعتبار WebAuthn با امنیت خارق العاده ای هستند که استاندارد ارائه می دهد ، همراه با قابلیت پشتیبان گیری ، همگام سازی و راه اندازی همه دستگاه های شما. ما آنها را در Keychain iCloud ذخیره می کنیم. مانند هر چیز دیگری در iCloud Keychain شما ، آنها از انتها به انتها رمزگذاری شده اند ، بنابراین حتی اپل نمی تواند آنها را بخواند. اسرار شما اسرار شماست. و استفاده از آنها بسیار آسان است. برای ورود به سیستم ، در بیشتر موارد فقط با یک لمس یا کلیک نیاز است. و این به لطف امنیت ترکیبی WebAuthn و iCloud Keychain از بیشتر راه حل های رمز عبور بعلاوه عامل دوم امروزه قوی تر هستند. و چون ورود به آن فقط لمس است ، تقریباً از تقریباً همه اشکال رایج احراز هویت ، یک باره آسان تر ، سریعتر و ایمن تر است. بیایید آن را به این نمودار اضافه کنیم. همانطور که گفتم ، استفاده از آن بسیار آسان است. فقط برای لمس فقط یک لمس یا کلیک کنید. آنچه ما به عنوان بخشی از macOS Monterey و iOS 15 منتشر می کنیم در همه دستگاه های Apple شما کار می کند. البته ، برای جایگزینی رمزهای عبور برای همه ، این فناوری باید روی همه دستگاه های شما کار کند ، از جمله مواردی که از iCloud Keychain پشتیبانی نمی کنند. این قابلیت در macOS Monterey و iOS 15 وجود ندارد.

در حال حاضر ، این ویژگی فقط برای آزمایش و ارسال بازخورد به اپل در دسترس توسعه دهندگان است ، زیرا همچنان برای تحقق آینده پس از گذرواژه در واقعیت کار می کند. اپل توضیح داد که حذف رمزهای عبور یک پروژه چند ساله خواهد بود. می توانید کل جلسه را تماشا کنید یا متن آن را در وب سایت Apple Developer بخوانید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خریدها را بدست آوریم. اطلاعات بیشتر.



مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …