اپل مدیر عامل سابق BMW را استخدام کرده است که روی خودروهای الکتریکی i3 و i8 کار می کرد

اخبار اپلاین شرکت به عنوان انگیزه اصلی جاه طلبی های اپل در مورد اتومبیل های برقی ، مدیرعامل ارشد سابق و بنیانگذار اتومبیل های خودران BMW اولریش کرانز را استخدام کرد.

اپل پس از كنار آمدن كرانز از سمت مدیر عامل كانو ، یك وسیله نقلیه الكتریكی خودران كه یكی از بنیانگذاران وی بود ، كرانز را استخدام كرد.كرانز پیش از این 30 سال در BMW كار می كرد. او SVP گروهی بود که وسایل نقلیه الکتریکی i3 و i8 بی ام و را توسعه داد.

كرانز پس از ترك BMW ، سه ماه در فارادی فیوچر كار كرد و قبل از ادامه همکاری و تاسیس كانو. فارادی فیوچر و کانو هم در تلاش برای دستیابی به فناوری خود در واقع پیشرفتی نداشته اند.

این قرارداد اجاره بزرگ جدید اپل اشاره به جاه طلبی های آن با خودروی الکتریکی خودران دارد. Kranz به داگ فیلد گزارش خواهد داد ، که قبلاً در تسلا کار می کرد و توسعه مدل 3 را رهبری می کرد. استخدام در حالی انجام می شود که اپل به برخی از مدیران اصلی در تیم اتومبیل اپل باخته است.

گزارش اخیر حاکی از آن است که اپل در حال مذاکره با بزرگترین تأمین کننده باتری EV برای منابع باتری خودروی الکتریکی خود در چین است. این شرکت همچنین در حال مذاکره با هیوندای-کیا برای ساخت یک ماشین اپل بوده است ، اما گزارش ها کاهش یافته است.

اپل خود تجربه ساخت یک وسیله نقلیه الکتریکی را ندارد ، بنابراین باید دید که شرکت مستقر در کوپرتینو قصد دارد چه کاری انجام دهد. تحلیلگر قابل اعتماد اپل ، مینگ-چی کو ، پیشنهاد می کند که ماشین اپل هنوز نیم دهه دیگر باقی مانده است. این در مراحل اولیه توسعه است ، بنابراین چیزهای زیادی وجود دارد که می تواند تا زمان آماده شدن ماشین تغییر کند.

[Via Bloomberg]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …