اپل ممکن است به روزرسانی های عمده Safari ، Health ، Maps ، iMessage را در WWDC 2021 اعلام کند

اخبار اپل


یادداشت اصلی اپل از WWDC 2021 فقط چند روز دیگر باقی مانده است. انتظار می رود این شرکت به روزرسانی های سیستم عامل های خود از جمله iOS 15 ، iPadOS 15 و macOS 12 را اعلام کند. یک نشت جدید پیش از یادداشت اصلی WWDC ادعا می کند که اپل از بروزرسانی های عمده برنامه های Safar ، Health ، Maps و iMessage خود خبر می دهد.

از خدمات و محصولات اپل غالباً به عنوان “اکوسیستم قفل شده” یا “باغ حصارکشی” یاد می شود. به گفته جوانا استرن از روزنامه وال استریتانتظار می رود اپل ویژگی های بیشتری را که در برنامه ها وجود دارد ، از جمله Safari و iMessage ، اعلام کند که باعث بلندتر شدن این دیوارها می شود.

خواندن: 10 بزرگترین ویژگی اندروید 12 اپل باید در iOS 15 سرقت شود

گزارش هفته گذشته حاکی از آن بود که اپل ویژگی پیگیری مواد غذایی را به برنامه Health خود اضافه می کند. این ویژگی جدید می تواند به کاربران این امکان را بدهد تا به سیری چیزی را که خورده اند بگویند و سریعاً مورد را به دفتر خاطرات خود اضافه کنند تا کالری آنها تحت کنترل باشد.

علاوه بر این ، انتظار می رود که این شرکت بعد از افزودن بسیاری از ویژگی ها مانند Privacy Reports ، Translations و Upgrades به Apple Login ، ویژگی های حریم خصوصی بیشتری را نیز به مرورگر خود اضافه کند. iMessage در طی چند سال گذشته ویژگی های بسیاری را نیز دریافت کرده است ، اما همچنین انتظار می رود که یک به روزرسانی اساسی نیز داشته باشد.

همچنین برای بهبود بیشتر عملکرد ابزارک های خود ، بهبود سیستم اعلان و موارد دیگر ، انتظار می رود که IOS 15 دارای یک مرکز کنترل و صفحه قفل طراحی شده باشد. در اینجا مروری بر ویژگیهای تأییدشده iOS 15 براساس نشت وجود دارد.

از طرف دیگر ، گفته می شود که iPadOS 15 همچنین دارای ویژگی های اصلی عمده ای است. به دنبال اعلام M1 iPad Pro ، بسیاری از کاربران اپل احساس کردند که قدرت اصلی سیلیکون جدید اپل به دلیل محدودیت های iPadOS از بین رفته است. انتظار می رود IPadOS 15 یک صفحه اصلی با پشتیبانی از ویجت دوباره طراحی شده و عملکرد چند وظیفه ای را بیشتر بهبود بخشد. iPadOS 15 نیز همراه با iOS 15 در ماه سپتامبر برای عموم منتشر خواهد شد.

با WWDC فقط در چند روز ، پیامهایی که می خواهید منتظر بمانید چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …