این توسعه دهنده 18 ساله در حال بازآفرینی iOS 4 به عنوان یک برنامه آیفون است

اخبار اپل


اکنون می توانید به لطف یک برنامه جدید ، iOS 4 را در آیفون 12 زیبا و جذاب خود امتحان کنید. Zane ، یک توسعه دهنده 18 ساله از ایالات متحده ، برنامه ای به نام OldOS را توسعه داده است که رفتار iOS 4 را تقلید می کند. این برنامه تجربه بسیار خوبی از سیستم عامل رسمی iOS 4 را با مواردی مانند تصاویر زمینه و برنامه ها بسیار فراهم می کند نزدیک به نگاه رسمی است.

اپل همین هفته پانزدهمین تکرار iOS را اعلام کرد. iOS 15 جدید دارای چند ویژگی است و از زمان معرفی اولیه تاکنون تغییرات زیادی داشته است. برای کاربرانی که هرگز از آیفون با زبان طراحی نمادین skeomorphism استفاده نکرده اند ، برنامه OldOS تجربه خوبی است.

این برنامه هر یک از عناصر منفرد iOS 4 را بازآفرینی می کند. کاربران با “قفل کشیدن برای باز کردن” صفحه قفل با تصویر زمینه قطره آب مورد استقبال قرار می گیرند. با بازسازی آیفون 4 ، یک دکمه خانه مجازی نیز وجود دارد. توسعه دهنده از آخرین فن آوری های اپل مانند SwiftUI و Taptic Engine بهره برده است و هر بار که کاربر دکمه شروع را فشار می دهد ، لرزش اضافه می کند.

حتی می توانید از برنامه های داخلی مانند Notes ، Weather ، Maps و Phone استفاده کنید. هنگامی که کاربر برنامه Photos را باز می کند ، می تواند در کل کتابخانه خود پیمایش کند ، اما با برنامه Photos با UI 2013 ، Zane همچنین قصد دارد نسخه های 2013 برنامه های Twitter و Facebook را به برنامه OldOS اضافه کند.

با وجود چند اشکال اینجا و آنجا ، برنامه OldOS قطعاً ارزش امتحان کردن را دارد. در حال حاضر در TestFlight موجود است. شما باید TestFlight را روی آیفون خود نصب کنید و سپس از لینک زیر استفاده کنید تا به عنوان تست کننده برنامه OldOS ثبت نام کنید.

➤ بارگیری – OldOS (TestFlight)
مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …