این معاملات یک روزه اپل واچ فقط با قیمت 125 دلار شروع می شود تا زمانی که منابع شما تمام شود

اخبار اپل


کسانی که می خواهند با اپل واچ به توافق برسند اگر مدل نسل قبلی را انتخاب کنند ، بهترین خدمات را برای آنها خواهند داشت. اگر می توانید یک Apple Watch مرمت شده تهیه کنید ، اغلب می توانید معامله حتی بهتری را نیز به دست آورید. امروز ، ووت انواع مختلفی از مرمت و بازسازی شده را با قیمت کمتر از 124.99 دلار در اندازه ها و رنگ های متنوع ارائه می دهد که به شما امکان پس انداز می دهد.

تیک تاک

پیشنهادات اپل واچ به روز شده

Woot فروش یک روزه مدل های منتخب Apple Watch را در شرایط نوسازی شده از جمله سری 3 به 5 با قیمت 125 دلار انجام می دهد. هر خرید با 90 روز ضمانت ارائه می شود.

از 125 دلار

در حالی که اواخر سال گذشته اپل به Apple Watch Series 6 روی آورد ، مدل های نسل قبلی هنوز هم از بهترین ساعت های هوشمند موجود در بازار هستند و دستگاه های سطح بالایی را برای کسانی که اولین دستگاه های پوشیدنی خود را امتحان می کنند ، ایجاد می کنند.

به عنوان مثال اپل واچ سری 3 را در نظر بگیرید ، ممکن است تمام ویژگی های جدیدترین اپل واچ را نداشته باشد ، اما همچنان یک انتخاب مناسب است – به خصوص با قیمت های امروز. می توانید مدل های 38 میلی متری را با شروع 124.99 دلار یا مدل های 42 میلی متری را با شروع 139.99 دلار وارد کنید.

تراکنش های VPN: مجوز مادام العمر با پرداخت 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

در بهترین راهنمای ما برای Apple Watch ، ما همچنان عنوان 3 گزینه برتر بودجه را به سری 3 می دهیم. اگرچه ممکن است از نمایشگری کمی کوچکتر و فاقد برخی از جدیدترین ویژگی ها برخوردار باشد ، اما همچنان یک ساعت هوشمند درجه یک است که باعث شرمندگی بیشتر دیگران می شود. با بیش از 50٪ کمتر از سری 6 ، اگر می خواهید قیمت را پایین نگه دارید ، باید جدی آن را بررسی کنید.

از دیگر دستگاه های فروش می توان به Apple Watch Series 4 با قابلیت های پایانی و ECG 169.99 دلار و آخرین نسل Apple Watch Series 5 با 259.99 دلار اشاره کرد.

دستگاه های ووت محدود هستند و برخی از آنها قبلاً به فروش رسیده اند ، بنابراین سایر مدل های باقی مانده را از دست ندهید همه مدل های Apple Watch به عنوان یک وضعیت “خراش و فرورفتگی” به روز شده ذکر شده است ، به این معنی که ممکن است برخی از نقص های زیبایی داشته باشند ، اما برای اطمینان از عملکرد آنها مانند جدید آزمایش شده است. باتری آنها نیز حداقل ظرفیت 85٪ را دارد. هر کدام با ضمانت 90 روزه پشتیبانی می شوند.

اگر با حساب Amazon Prime خود وارد سیستم شوید حمل و نقل در Woot رایگان است. اگر هنوز Prime را راه اندازی نکرده اید ، می توانید برای صرفه جویی در هزینه حمل و نقل ، 30 روز دوره آزمایشی رایگان خود را شروع کنید و از مزایای دیگر Amazon Prime بهره مند شوید. با آمدن Amazon Prime Day ، اکنون زمان مناسب برای شروع این دوره آزمایشی رایگان است.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خریدها را بدست آوریم. اطلاعات بیشتر.خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …