با استفاده از این کلاس استاد با استفاده از Amazon Dropship یک تجارت موفق را شروع کنید


جف بزوس ممکن است با نزدیک به 190 میلیارد دلار ثروتمندترین مرد جهان باشد ، اما او هنوز هم پول زیادی دارد که بتواند با حضور در بازار وب آمازون در همه جا حاضر شود.

اما مانند هر چیز دیگری در اینترنت ، انتشار مقالات خود و صبر در انتظار مشتریان کافی نیست. روش های اثبات شده ای وجود دارد که محصول شما را با مشتریان مورد نظر متصل می کند. اگر آماده هستید تا تجارت آمازون خود را به سطح بالاتری برسانید ، بسته نرم افزاری Master Class 2021 Amazon Dropshipping & Private Label بهترین راه برای انتقال از یک خرده فروش دیگر آمازون به یک میلیونر آمازون است.

چه از رایانه خود آگاه باشید و چه از آخرین نرم افزار مطلع نشوید یا نه ، این بسته ای است که هر خرده فروش آمازون در سبد خرید خود به آن نیاز دارد. این بسته که اکنون با تخفیف 98 درصدی فقط با 34.99 دلار موجود است ، بسته به نحوه مدیریت و پیشرفت در تجارت آنلاین شما را تغییر می دهد.

استاد استاد dropshipping

این بسته گسترده شامل 11 دوره مختلف است که با محتوای قدرتمند از بهترین برنامه های FBA آمازون ، مانند بروک جانسون ، که بیش از 8 میلیون دلار محصولات بیش از آمازون فروخته است ، پر شده است. جانسون در دوره خود تحت عنوان “آخرین دوره FBA آمازون: راهنمای برچسب های خصوصی در سال 2021” ، راهنمای گام به گام نحوه موفقیت در آمازون را ارائه می دهد. همچنین چارچوب های اساسی قابل استفاده در بیشتر مشاغل تجارت الکترونیکی را پوشش می دهد.

تجربه شخصی جانسون با FBA آمازون ، وی را در زمینه چارچوب تحویل متخصص می کند. و دانشجویانش عاشق دوره های او هستند. Adedeji Olunaike در یک بررسی مشتاقانه نوشت: “محتوای عالی”. “بروک شناخت عمیقی از FBA آمازون دارد و با سایر بازیکنان اصلی این رشته که در مهارت ها و دانش خود در طول دوره نیز همکاری داشته اند ، رابطه خوبی دارد.”

علاوه بر این ، این بسته شامل دوره هایی در مورد نحوه فروش مجدد کتاب از طریق آمازون ، نحوه استفاده از روند Google برای رشد نام تجاری خود ، روش های اصلی جلوگیری از متوقف شدن آمازون و البته دوره های بسیاری در مورد نحوه راه اندازی نام تجاری کامل FBA آمازون است. .

صرفه جویی در این بسته دوره آمازون dropshipping

این که آیا شما هم اکنون در آمازون فروش می کنید و نیاز به افزایش دارید ، یا می خواهید بلافاصله کار خود را شروع کنید ، این بسته 34.99 دلار سرمایه گذاری ارزان برای آینده میلیونی شما است. این بسته اطلاعاتی را برای مدت زمان محدودی بگیرید.

قیمت ها ممکن است تغییر کنند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …