با این برنامه پرفروش Mac فیلم های حرفه ای ایجاد کنید

اخبار اپل


Camtasia به شما امکان می دهد فیلم هایی با ظاهری حرفه ای به سرعت و به راحتی ایجاد کنید.
عکس: فرقه معاملات مک

آیا می خواهید فیلم های خود را تا حد ممکن خوب کنید؟ شما به نرم افزار قدرتمند ویرایش فیلم نیاز دارید. Camtasia 2021 پرفروش ترین ویرایشگر فیلم است که روند ویرایش خلاق را برای متخصصان و مبتدیان تسریع می کند.

Camtasia 2021 با امتیاز 4.5 / 5 ستاره در Capterra ، 8.8 / 10 ستاره در TrustRadius و 4.5 / 5 ستاره در G2 ، به طور معمول با قیمت 299 دلار فروخته می شود. فقط برای 199 هفته فقط 199 دلار فروخته می شود.

ویرایشگر فیلم عالی برای Mac یا PC

با 54 درصد از مردم که می خواهند محتوای ویدئویی بیشتری نسبت به مارک های مورد علاقه خود ببینند ، تقاضا بیش از هر زمان دیگری است. اما این لزوما به این معنی نیست که شما وقت یا منابع لازم را برای ساخت فیلم های مورد نظر مردم دارید.

این جایی است که Camtasia مفید است. همراه با قالب های ویدئویی از پیش ساخته شده است که به سرعت بخشیدن به روند ایجاد کمک می کند و زمان ویرایش وحشتناک را به شدت کاهش می دهد. دارایی های پیش ساخته را می توان به سرعت ویرایش کرد تا با مارک و سبک شما مطابقت داشته باشد.

و اگر ویرایشگر فیلم کارکنان (یا خودتان مهارت ویرایش) ندارید ، Camtasia افزودن جلوه های ویژه را برای شما آسان تر می کند تا جلوه های صوتی و جلوه ای حرفه ای به فیلم های خود بدهید. هر کسی می تواند به سرعت بر عملکرد ساده کشیدن و رها کردن نرم افزار تسلط یابد.

Camtasia همچنین شامل کتابخانه ای از موسیقی و جلوه های صوتی بدون حق امتیاز است. همچنین به شما امکان می دهد عناوین ، حاشیه نویسی ، جلوه ها و موارد جالب توجه را برای هر آنچه که برای ارسال به YouTube یا سیستم عامل های دیگر انتخاب می کنید اضافه کنید.

صفحه ضبط نرم افزار و عملکرد وب کم در صورت نیاز به ضبط آموزش ها یا آموزش های آنلاین به شما کمک می کنند. به شما امکان می دهد فیلم و صوتی واضح و واضح را از روی دسک تاپ خود ضبط کرده یا در صورت لزوم از وب کم ضبط کنید. همچنین می توانید انیمیشن ها را بزرگ یا کوچک یا کوچک کنید تا فقط آنچه را که می خواهید در عکس ها نشان دهید.

ذخیره در ویرایشگر فیلم Camtasia 2021

نگهداری Camtasia 2021 + نگهداری یکساله با قیمت 199 دلار (299 دلار عادی). این 33٪ پس انداز است. و فراموش نکنید که این پیشنهاد فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس است ، بنابراین اکنون اقدام کنید!

قیمت ها ممکن است تغییر کنند.خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …