با این بسته 199 دلاری ProWritingAid نویسنده بهتری شوید


“به روند اعتماد کن.” این یک مانترا محبوب فرهنگ پاپ است که ما را تشویق می کند تا در دوران سخت کار را با وضوح ادامه دهیم ، زیرا در پایان ، چیز خوبی از آن حاصل خواهد شد. خواه در حال یادگیری یک زبان جدید باشید و یا یادگیری نواختن پیانو ، در پایان تمرین شما نتیجه خواهد داد.

همین موضوع برای تبدیل شدن به نویسنده بهتر نیز صدق می کند ، خواه یاد بگیرید چگونه جملات منسجم تری بسازید و هم اینکه چطور می توانید افکار را برای نوشتن جملات جدید سازماندهی کنید. در حالی که همه ایده هایی داشتند ، سالها تمرین طول کشید تا بزرگترین نویسندگان زمان خود را شکل دهند. هنری دیوید تورو قبل از نوشتن یک کتاب کلاسیک که ادبیات آمریکایی را شکل می دهد ، دو سال در تنهایی دریاچه والدن به خواندن و نوشتن پرداخت.

ابزاری برای بررسی دستور زبان و سبک نوشتاری

حتی اگر تورو هم نباشید ، می توانید به عنوان نویسنده بزرگ بعدی آمریکایی با ProWritingAid تمرین کنید. برای مدت زمان محدودی می توانید به نرم افزار برنده جایزه ProWritingAid برای زندگی با قیمت باورنکردنی 199 دلار دسترسی پیدا کنید.

این بسته ProWritingAid که معمولاً 1899 دلار قیمت دارد ، واقعاً همه چیز را در اختیار شما قرار می دهد تا به عنوان نویسنده به شما کمک کند. ProWritingAid که توسط بیش از 2 میلیون نویسنده مورد استفاده قرار می گیرد چیزی فراتر از یک تست گرامر است. او همچنین یک ویراستار سبک و مربی برای نوشتن با قدرت هوش مصنوعی است.

ProWritingAid تنها پلتفرمی است که تست های دستور زبان و سبک کلاس جهانی را با گزارش های دقیق تر ارائه می دهد تا به شما در افزایش نوشتار کمک کند. با ارائه صدها پیشنهاد ویرایش درون برنامه ای همراه با توضیحات ، فیلم ها و تست ها ، ProWritingAid یک راهنمای دستور زبان ساده است که به شما می آموزد چگونه می توانید نوشتار خود را بهبود ببخشید.

به علاوه ، دوره های نوشتن

اگر می خواهید در مورد چگونگی نوشتن بیشتر بدانید ، خوش شانس هستید. این بسته شامل عضویت مادام العمر به دانشگاه ProWritingAid است. این مجموعه ای از دوره های فردی ، نوشتن چالش ها و سمینارها است که س ofال چگونگی نویسنده بهتر شدن را گسترش می دهد. با استفاده از دانشگاه ProWritingAid ، رویدادهای آموزشی منحصر به فرد و سمینارهای زنده ، و همچنین چالش های نوشتن زنده ماهانه را با تمرینات روزانه دریافت خواهید کرد.

“پشیمان نیست!” یکی از شرکت کنندگان در دانشگاه ProWritingAid را در یک بررسی صریح نوشت. “من در یافتن این روش برای نوشتن مشکل دارم ، اما با چالش های ماهانه و دروس فردی مشکل نیست. واقعاً ارزشش را دارد! حتی ممکن است یک رمان کاملاً جدید را به اتمام برسانم که تصور نمی کردم سه هفته پیش آن را بنویسم. “

در این بسته ProWritingAid صرفه جویی کنید

اعتماد به فرآیند ممکن است همیشه آسان نباشد ، اما می توانید اعتماد کنید که ProWritingAid و دانشگاه ProWritingAid شما را به نویسنده ای بهتر برای زندگی تبدیل می کنند. اکنون در این معامله محدود با قیمت 199 دلار سرمایه گذاری کنید.

قیمت ها ممکن است تغییر کنند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …