با این موارد 15 دلاری از AirTag های جدید Apple خود محافظت کنید

اخبار اپل


این مورد AirTag شما را از هرگونه آسیب محافظت می کند.
عکس: فرقه معاملات مک

زیبایی AirTags اپل این است که برچسب های ردیابی به اشیا valu با ارزش شما متصل می شوند و به شما امکان می دهند آنها را با iPhone ، در هر مکان پیدا کنید. اما همچنین به این معنی است که AirTag های شما دائماً در حال حرکت هستند – و در برابر آسیب پذیری آسیب پذیر هستند.

به همین دلیل هرکسی که در AirTag سرمایه گذاری کرده باشد ، برای محافظت از آن به یک پرونده محکم احتیاج دارد. یکی از بهترین موارد این محافظ Apple AirTag Protector است که در حال حاضر تنها با قیمت 14.95 دلار به فروش می رسد. این 50٪ تخفیف نسبت به قیمت عادی 29 دلار است.

لوازم جانبی AirTag مورد نیاز شما

این مورد مفید برای محافظت از AirTag شما در برابر عناصر خارجی ، صرف نظر از میزان استفاده روزانه یا فعالیت های فضای باز ، طراحی شده است. این ماده از مواد TPU و PC فوق العاده مقاوم و مقاوم ساخته شده است که AirTag را ایمن نگه می دارد. همچنین سبک است اما همچنان از محافظت کامل برخوردار است. دیگر هرگز نگران آسیب رساندن ، خراشیدن یا غرق شدن AirTag خود نخواهید بود و این امکان را برای شما فراهم می کند که با خیالی آسوده از تمام مزایای ردیاب بهره مند شوید.

چیز دیگری که ما طرفدار آن هستیم؟ استفاده از آن چقدر آسان است. این کیف محافظ اتصال AirTag خود را به مواردی مانند کلیدهای ماشین یا خانه ، کوله پشتی ، کیف کامپیوتر یا سایر اشیا valu با ارزش آسان تر از همیشه می کند.

برای موارد سبک اضافی ، این کیف محافظ عالی AirTag در رنگ های سیاه ، خاکستری و قرمز موجود است. به این ترتیب می توانید AirTag خود را با گجتی که به آن متصل می کنید ، هماهنگ کنید. بهتر از این ، انتخاب رنگ های مختلف را انتخاب کنید تا بتوانید بلافاصله آنها را از کلیدهای خانه ، کلیدهای ماشین و سایر موارد متمایز کنید.

در محافظ محافظ Apple AirTag صرفه جویی کنید

امروز با اطمینان AirTag خود را با محافظ محافظ Apple AirTag محافظت کنید که امروز با 50 درصد تخفیف با قیمت 14.95 دلار (قیمت عادی 29 دلار) به فروش می رسد.

قیمت ها ممکن است تغییر کنند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …