با SwitchBot لوازم خانگی را به تنظیمات خانه هوشمند خود اضافه کنید

اخبار اپل


این پست اتوماسیون خانگی توسط SwitchBot ارائه شده است.

امروزه افراد بیشتر و بیشتر جنبه های زندگی خود را از طریق برنامه ها از راه دور کنترل می کنند. و دیگر فقط دستگاه های “هوشمند” مانند زنگ های سیمی ، ترموستات و چراغ نیستند. حتی دستگاه های نه چندان هوشمند شما نیز می توانند به این مهمانی بپیوندند.

اکنون با محصولات SwitchBot می توانید بسیاری از وسایل معمولی و قدیمی خود را کنترل کرده و از آنها با سیستم های اتوماسیون خانگی مانند Siri ، Amazon Alexa و Google Home استفاده کنید.

به باشگاه یک دلاری بپیوندید

بهتر از این ، در حال حاضر می توانید با عضویت در باشگاه یک دلار ، SwitchBot را فقط با پول امتحان کنید.

SwitchBot حدود دوازده محصول تولید می کند. امروز ما بر روی دو سوئیچ هوشمند BotBot Bot و Smart SwitchBot Hub Mini تمرکز خواهیم کرد. می توان آنها را جداگانه یا با هم استفاده کرد.

ربات SwitchBot

SwitchBot Bot می تواند کمی هوش به لوازم بی صدا شما اضافه کند.
عکس: SwitchBot

SwitchBot Bot هوشمند ، اساساً یک دکمه فشار از راه دور ، با چراغ ها ، فن ها کار می کند – اساساً هر وسیله الکتریکی که با یک سوئیچ یا دکمه روشن و خاموش می شود. هنگامی که ربات فعال می شود ، سوئیچ را به صورت فیزیکی دستکاری می کند.

هنگامی که برنامه SwitchBot را در دستگاه همراه خود دریافت کردید و به Bot متصل شدید ، می توانید به راحتی هر ثانیه سوئیچ عادی را به یک کلید هوشمند تبدیل کنید. و با استفاده از آن با SwitchBot Hub Mini (به زیر مراجعه کنید) ، می توانید از راه دور نیز کنترل کنید.

نصب هر ربات SwitchBot آسان است. کافی است فیلم پشت دستگاه کوچک را جدا کرده و سطح چسبنده ای را در معرض دید قرار دهید و آن را به کلید یا دکمه ای که می خواهید کنترل کنید بچسبانید.

با دستگاه های زیادی کار می کند

با SwitchBot Bot می توانید خلاقیت به خرج دهید.
با SwitchBot Bot می توانید خلاقیت به خرج دهید.
عکس: SwitchBot

ربات با بیشتر کلیدها و دکمه ها مانند کلیدهای روشن کلید و دکمه های روشن / خاموش قهوه و موارد مشابه کار می کند ، اما با کلیدها کار نمی کند. حتی می توانید آن را روی تایمر تنظیم کنید ، مثلاً وقتی می خواهید دستگاه قهوه قبل از بلند شدن از رختخواب شروع به کار کند.

هر ربات با استفاده از اتصال بلوتوث کم مصرف ، عمر باتری طولانی دارد – حدود 600 روز. و Bot نیز مقرون به صرفه است: با قیمت 29 دلار خرده فروشی می شود.

با استفاده از سوئیچ با SwitchBot Hub Mini می توانید آن را با کنترل صدا کنترل کنید. از Siri ، Google Assistant و Amazon Alexa پشتیبانی می کند.

با استفاده از Hub Mini می توانید یک ربات را نیز به IFTTT (مخفف If This then That) متصل کنید تا شرایط استفاده از آن را تعیین کنید. به عنوان مثال ، اگر وب سایت هواشناسی اعلام کند که داغ خواهد بود ، به راحتی می توانید Bot را تنظیم کنید تا به طور خودکار AC را روشن کند. یا می توانید از عملکرد Scene برنامه SwitchBot به روشی مشابه استفاده کنید.

خریدن از: SwitchBot یا آمازون

SwitchBot Hub Mini

SwitchBot Hub Mini می تواند کنترل از راه دور قدیمی شما را منسوخ کند - و با Siri ، Alexa و Google Home کار می کند.

اگر تا به حال آرزو کرده اید که می توانید از شر همه کنترل از راه دور خلاص شوید ، این فرصت شماست. SwitchBot Hub Mini یک کنترل از راه دور هوشمند است که سیگنال ها را از راه دور دیگر شما یاد می گیرد و از آنها تقلید می کند.

Hub Mini تقریباً از هرگونه وسایل خانگی معمولی که از راه دور کار می کنند مانند تهویه هوا ، درب گاراژ و تلویزیون پشتیبانی می کند. و فقط 39 دلار قیمت دارد.

آیا می خواهید قبل از رفتن به خانه در یک خانه گرم ، AC را خنک کنید تا خنک شود. درب گاراژ را از محل کار باز کنید تا همسایه بتواند ابزار شما را قرض دهد؟ برای صرفه جویی در مصرف برق همه چیز خاموش است؟ مشکلی نیست

و از آنجا که Hub Mini از Siri و همچنین Google Assistant و Amazon Alexa پشتیبانی می کند ، می توانید همه کارها را با دستورات صوتی انجام دهید (البته از طریق برنامه). همانطور که در بالا ذکر شد ، می توانید SwitchBot Hub Mini را به IFTTT متصل کنید یا از ویژگی Scene داخلی برنامه برای شخصی سازی اتوماسیون خانه هوشمند خود استفاده کنید.

خریدن از: SwitchBot یا آمازونخرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …