برنامه Wallet به طور خودکار از بلیط های منقضی شده پشتیبان تهیه می کند و از iOS 15 عبور می کند

اخبار اپل


تمیز و مرتب بودن کیف پول خود را حفظ کنید.
عکس: سیب

برنامه کیف پول آیفون با بایگانی خودکار بلیط های منقضی شده برای رویدادهای منقضی شده و کارتهای پرواز ، در iOS 15 خود را مرتب نگه می دارد.

آنها به طور کامل از برنامه حذف نخواهند شد ، بنابراین همچنان به آنها دسترسی خواهید داشت. اما موارد منقضی شده در یک لیست جداگانه گروه بندی می شوند ، بنابراین لازم نیست برای یافتن گذرگاه مورد نیاز در آنها پیمایش کنید.

در iOS 15 تعدادی تغییرات جزئی و بهبود یافته وجود دارد که اپل در یادداشت اصلی خود در WWDC 2021 روز دوشنبه نتوانست آنها را ذکر کند. چندین مورد از آنها استفاده از برنامه Wallet را آسان می کنند.

برنامه Wallet علاوه بر افزودن کارت شناسایی و کلیدهای دیجیتالی به ماشین ، خانه ، دفتر و هتل های شما ، با بایگانی کردن موارد قدیمی ، شما را مرتب نگه می دارد.

برنامه Wallet در iOS 15 پیشرفت های چشمگیری داشته است

اپل توضیح می دهد: “کارت های سواری منقضی شده و بلیط های رویداد به طور خودکار به یک لیست جداگانه منتقل می شوند تا بتوانید به راحتی به نقشه ها و کارتهای مربوطه خود دسترسی پیدا کنید بدون اینکه با شلوغی کارتهای قدیمی کنار بیایید.”

و موارد دیگر: iOS 15 به شما امکان می دهد چندین بلیط یا گذر را در برنامه Wallet با یک حرکت ذخیره کنید. دیگر لازم نیست هرکدام را به صورت دستی اضافه کنید ، که هنگام رزرو سفرهای خانوادگی راحت خواهد بود.

iOS 15 قرار است امسال با iPadOS 15 اولین بار به طور عمومی معرفی شود. اولین نسخه بتا برای توسعه دهندگان اکنون در دسترس است ، در حالی که نسخه عمومی بتا باید در هفته های آینده منتشر شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تغییراتی که اپل در یادداشت اصلی خود ذکر نکرده است ، به صفحه مرور ویژگی iOS 15 در وب سایت این شرکت مراجعه کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …