بهترین ردیاب های تناسب اندام 2021 | من بیشتر


بهترین
ردیاب های تناسب اندام
من بیشتر
2021

اگر می خواهید تناسب اندام خود را بهبود ببخشید و سبک زندگی سالم تری داشته باشید ، سرمایه گذاری در یکی از بهترین ردیاب های تناسب اندام مانند Apple Watch Series 6 یک انتخاب عالی است. ردیاب های تناسب اندام ابزاری عالی برای ردیابی فعالیت شما در طول روز ، ثبت آمار تمرین ، نظارت بر سلامتی و بهبود سلامت کلی شما هستند. بنابراین ، خواه سعی کنید لاغر شوید ، بهتر بخوابید ، بیشتر ورزش کنید و یا با استرس کنار بیایید ، خوب است اگر قبلاً این کار را نکرده اید از آن استفاده کنید. اینها ردیاب های تناسب اندام مورد علاقه ما هستند و اینکه چرا آنها را دوست دارید.

Apple Watch 6 Reco

نظارت جامع بر سلامت و تناسب اندام:
اپل واچ سری 6

انتخاب کارمندان

Apple Watch Series 6 شامل ردیابی جامع سلامت و تناسب اندام است. از مهمترین به روزرسانی ها می توان به ارتفاع سنج همیشه روشن ، ردیابی خواب پیشرفته ، نظارت پیشرفته Sp02 و بسیاری از گزینه های سفارشی سازی رنگ اشاره کرد. سیستم همراه داخلی به شما امکان برقراری تماس ، ارسال پیامک و ایمیل کاملاً بدون تلفن را می دهد و یک سیستم ناوبری پیشرفته مکان شما را در هر کجای دنیا تعیین می کند. علاوه بر این ، تا 18 ساعت عمر باتری را ارائه می دهد.

از 399 دلار در اپل

شارژ Fitbit 4

GPS داخلی + دقیقه فعال:
هزینه Fitbit 4

Fitbit Charge 4 دارای GPS داخلی است ، بنابراین هنگام دویدن در فضای باز ، پیاده روی ، پیاده روی و موارد دیگر می توانید سرعت و مسافت خود را بر روی صفحه مشاهده کنید. این یک نقشه از شدت تمرین را در برنامه Fitbit نشان می دهد ، که نشان می دهد چگونه ضربان قلب شما در طول مسیر تغییر می کند. این برنامه همچنین دارای دقیقه های منطقه فعال (Active Zone Minutes) است ، بنابراین هنگام رسیدن به مناطق ضربان قلب هدف خود در طول تمرین ، سر و صدایی خواهید داشت و می توانید هنگامی که دقیقه های اضافی خارج از ورزش به دست می آورید ، جشن بگیرید.

150 دلار در آمازون

انتخاب بودجه:
ردیابی LETSCOM

ردیاب های تناسب اندام بسیار عالی هستند ، اما گاهی اوقات یکی از مواردی که مقرون به صرفه باشد بسیار سخت پیدا می شود. خوشبختانه ، LETSCOM ابزاری عالی برای ردیابی بودجه ایجاد می کند که به بانک آسیب نمی رساند. این برنامه از 24/7 ساعت کنترل ضربان قلب ، ردیابی خواب ، ردیابی فعالیت در تمام طول روز ، 14 حالت مختلف ورزشی و اعلان ها را از تلفن شما ارائه می دهد.

25 دلار در آمازون

Garmin Vivoactive 4s

ساعت تناسب اندام:
Garmin Vivoactive 4S

این ساعت هوشمند GPS از طراحی کوچکتر و براق تری نسبت به Vivoactive 4. برخوردار است. سطح انرژی ، ضربان قلب ، تنفس ، چرخه قاعدگی ، استرس ، خواب ، ضربان قلب ، آبرسانی و موارد دیگر را در نظر می گیرد. به راحتی می توانید آهنگ ها را از جمله لیست های پخش از Spotify ، Amazon Music یا Deezer در این ساعت بارگیری کنید و برای گوش دادن بدون تلفن به هدست خود متصل شوید. این برنامه با 20 برنامه GPS شارژ شده از قبل و برنامه های ورزشی داخلی ارائه می شود و با شارژ کامل عمر باتری تا هفت روز طول می کشد.

304 دلار در آمازون

Fitbit Sense Reco

ساعت هوشمند پیشرفته Fitbit:
Fitbit Sense

Fitbit Sense جدید دارای اسکن EDA است که می تواند به شما کمک کند تا استرس خود را کنترل کنید و یک سنسور دمای پوست داخلی هر شب شما را ضبط می کند تا بتوانید زمان تغییر آن را ببینید. می توانید در مورد فیبریلاسیون دهلیزی قلب خود را قضاوت کنید برنامه Fitbit ECG، و درصورت غیرطبیعی بودن اعلانات ضربان قلب کم و زیاد دریافت خواهید کرد. این یک GPS داخلی و یک دستیار مجازی (دستیار Google یا آمازون الکسا) دارد ، بنابراین می توانید اخبار را بررسی کنید ، هشدارها را تنظیم کنید و دستگاه های خانه هوشمند خود را کنترل کنید. باتری تا شش روز دوام می آورد.

از 290 دلار در آمازون

گروه کر Pace 2 Reco

پرهای سبک و عمر باتری شگفت انگیز:
Coros PACE 2

Coros Pace 2 یک پر سبک وزن و ساعت ورزشی GPS است. وزن آن تنها 29 گرم است و در پایان سال 2020 سبک ترین ساعت ورزشی در جهان است. این ساعت دارای ردیابی فعالیت تمام روز ، ردیابی خواب ، نبض شبانه روزی است ، به طور مداوم دارای ارتفاع سنج و دماسنج است. اگر فقط در کل روز فعالیت را ردیابی کنید و در حالت GPS حداکثر 30 ساعت عمر باتری را ارائه می دهد.

200 دلار در آمازون

گزینه ترکیبی:
منابع انسانی فولادی Withings

ظاهر گروه های تناسب اندام را دوست ندارید ، اما ساعت هوشمند نمی خواهید؟ Withings Steel HR یک ساعت هیبریدی با قابلیت ردیابی کامل تناسب اندام است ، اما دارای طراحی ساعت معمولی است. باتری آن با یک بار شارژ تا 25 روز دوام می آورد ، می تواند بیش از 30 تمرین مختلف را ردیابی کند و می تواند تا 50 متر در آب غوطه ور شود. همچنین یک مانیتور ضربان قلب و پشتیبانی از اعلان های گوشی های هوشمند وجود دارد.

180 دلار در آمازون

Fitbit Versa 3 Reco

آخرین نسخه:
Fitbit Versa 3

Fitbit Versa 3 دارای Active Zone Minutes است که با استفاده از ضربان قلب در حال استراحت ، تلاش شما را ارزیابی می کند و با افزایش شدت ، سر و صدا ایجاد می کند تا بتوانید از هر جلسه عرق بیشترین بهره را ببرید. این GPS داخلی ، نظارت بر ضربان قلب 24/7 ، ردیابی فعالیت در تمام روز ، ردیابی خواب ، ردیابی استرس ، نظارت بر درجه حرارت پوست ، دستیار مجازی داخلی (Google یا Alexa) و قابلیت ذخیره و پخش موسیقی و پادکست را ارائه می دهد. از طریق Deezer یا Pandora. این باتری تا شش روز دوام می آورد.

230 دلار در آمازون

Fitbit Inspire 2 Reco

قیمت عالی:
Fitbit Inspire 2

Fitbit Inspire 2 ممکن است کوچک باشد ، اما بسیار سخت است. با پیشرفت در ضربان قلب 150 دقیقه ای در هفته ، از ویژگی های Minute Active Minutes برخوردار است و از 20 حالت تمرین بیش از 20 برای ردیابی اهدافی مانند فاصله ، کالری سوزانده شده و موارد دیگر استفاده می کند. این برنامه 24 ساعته 7 ساعت ضربان قلب ، ردیابی فعالیت در تمام روز ، ردیابی خواب و حداکثر 10 روز عمر باتری را با یک بار شارژ ارائه می دهد.

90 دلار در آمازون

Garmin Fenix ​​6 Sapphire Reco

بهترین در فضای باز:
Garmin phoenix 6 Sapphire

این ساعت هوشمند GPS با دوام با طراحی پیشرفته و پیشرفته ای که از یک نمایشگر همیشه روشن که در نور خورشید قرائت می کند ، سازگار است. این ویژگی باعث افزایش ضربان قلب در مچ دست و Pulse Ox برای نظارت بر خواب و سازگاری در ارتفاع در ارتفاعات می شود. ویژگی های پیشرفته آموزش شامل راهنمایی سرعت و حداکثر VO2 تنظیم شده ، و همچنین ارزیابی وضعیت آموزش است. با داشتن نقشه های TOPO از پیش بارگیری شده ، 2000 نقشه اسکی ، چندین سیستم ناوبری ماهواره ای جهانی و سنسورهای داخلی برای قطب نما ، ژیروسکوپ و ارتفاع سنج بارومتری ، می توانید در ظاهر زیبا حرکت کنید. در حالت ساعت هوشمند تا 14 روز و در حالت GPS و موسیقی دوام باتری دارد.

از 692 دلار در آمازون

Ticwatch Pro 4g

چکش کن:
TicWatch Pro 4G

TicWatch Pro 4G از طراحی بهبود یافته ای برخوردار است. این ویژگی از شش حالت ورزشی از قبل بارگیری شده ، GPS داخلی ، ردیابی فعالیت در تمام روز ، ردیابی خواب ، نظارت بر ضربان قلب 24/7 و سیگنال های ضربان قلب غیر طبیعی برخوردار است. فناوری TicMotion به طور فعال حرکت شما را ردیابی می کند و مسیرهای دویدن ، پیاده روی و شنا را ردیابی می کند. این نمایشگر AMOLED است و در حالت پایه حداکثر پنج روز و در حالت تلفن همراه 18 ساعت دوام دارد.

300 دلار در آمازون

Samsung Galaxy Active 2 Reco

سرعت مربیگری برتر:
Samsung Galaxy Active 2

Samsung Galaxy Active 2 دارای یک تمرین داخلی است که به شما کمک می کند از هر مایل بیشتر بهره ببرید و به اهداف تناسب اندام خود برسید. این برنامه همچنین نظارت بر فعالیت روزانه ، نظارت بر ضربان قلب 24/7 ، سیگنال های ضربان قلب بالا و پایین ، نظارت بر خواب ، نظارت بر استرس ، اسکن ECG و هشدارها را ارائه می دهد. همچنین می توانید برای پخش جریانی و پخش ملودی ها و پادکست های مورد علاقه خود ، به یک هدست بلوتوث متصل شوید.

از 200 دلار در آمازون

Apple Watch Se Gps نقره سفید

ویژگی های سنگین ، قیمت کم:
Apple Watch SE

Apple Watch SE دارای حسگرهای پیشرفته ای برای ردیابی فعالیت در طول روز برای ردیابی کامل تناسب اندام است. برای ایمنی شما SOS تشخیص اضطراری و اضطراری را ارائه می دهد. Cellular نیز در دسترس است تا به شما این امکان را دهد تا از شر تلفن خلاص شوید. حلقه های فعالیت تمام راه های حرکت شما در طول روز را نشان می دهد و انگیزه شما با مسابقات دوستانه ، مربی شخصی و جوایز خواهد بود. این باتری تا 18 ساعت دوام می آورد.

از 279 دلار در اپل

گارمین ونو

تمرینات روی صفحه:
ناهید گارمین

این ساعت هوشمند GPS دارای صفحه نمایش AMOLED است و در حالت ساعت هوشمند ، شش ساعت در باتری GPS و موسیقی شش ساعت دوام دارد. این برنامه نظارت بر سلامتی در تمام روز را ارائه می دهد و سطح انرژی ، تنفس ، چرخه قاعدگی ، استرس ، خواب ، ضربان قلب و موارد دیگر را ثبت می کند. به راحتی می توانید آهنگ ها را از جمله لیست پخش از Spotify ، Amazon Music و Deezer در ساعت خود بارگیری کنید و بدون تلفن به هدست خود متصل شوید. همچنین می توانید تمرینات روی صفحه را مستقیماً روی مچ دست خود مشاهده کنید.

300 دلار در آمازون

رندر Halo آمازون

بینش منحصر به فرد:
هاله آمازون

این گروه بودجه شامل فعالیتهای کل روز و ردیابی خواب است. این شدت و مدت حرکت روزانه شما ، به علاوه زمان کم تحرک را ردیابی می کند. ردیابی خواب الگوهای خواب شبانه را تجزیه و تحلیل می کند. این با آمازون الکسا کار می کند و می تواند ایده ای از ترکیب بدن ، سطح انرژی و حتی لحن صدای شما برای برقراری ارتباط بهتر ارائه دهد.

100 دلار در آمازون

بهترین ردیاب تناسب اندام

همه ما سعی می کنیم سلامتی و تناسب اندام خود را تا حدی کنترل کنیم و در مورد ردیاب مناسب تناسب اندام نیازهای متفاوتی داریم. بنابراین خواه یک ماجراجو شجاع باشید ، یک ماراتن سوار باشید و یا اینکه یک سبک زندگی سالم را شروع کنید ، ما در این لیست از بهترین ردیاب های تناسب اندام ، ردیاب مناسب بدنسازی را برای شما پیدا کرده ایم.

مورد علاقه ما Apple Watch Series 6 است زیرا فناوری عالی و ردیابی جامع سلامت و تناسب اندام را ارائه می دهد. علاوه بر این ، GPS داخلی و سیستم تلفن همراه به شما امکان می دهد متن و ایمیل را از هر کجا و بدون تلفن ارسال کنید. با بهترین هدفون برای Apple Watch ، موسیقی و پادکست های مورد علاقه خود را متصل کرده و گوش دهید.

اگر به دنبال چیزی هستید که ارزش بالایی داشته باشد ، ما Fitbit Inspire 2 را دوست داریم. این دستگاه دارای 24 ساعت کنترل 7 ساعته ضربان قلب ، مناطق فعال منطقه و پیگیری عالی سلامتی و تناسب اندام است که بانک را شکست نخواهد داد.

اگر ظاهری باریک تر می خواهید ، Withings Steel HR از چنین طراحی کلاسیکی برخوردار است ، هرگز تصور نمی کنید که این یک ردیاب تناسب اندام است. هر آنچه را که در دستگاه پوشیدنی خود به دنبال آن می گردید ، مطابقت کامل شما را در این لیست از بهترین ردیاب های تناسب اندام سال پیدا کرده ایم.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید را بدست آوریم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …