بهترین قاب عکس دیجیتال 2021

اخبار اپل


بهترین
قاب عکس دیجیتال
من بیشتر
2021

ما خوش شانس هستیم که امروزه بهترین دوربین های دیجیتال ساخته شده را داریم. آیا خوب نیست که این عکسهای نفیس را نشان دهید یا به مادربزرگ ها و مادربزرگ ها کمک کنید تصاویر تازه ای را بدون پرداخت هزینه چاپ و حمل و نقل مشاهده کنند؟ این کار را می توانید با فریم عکس دیجیتال انجام دهید. آنها فضای کمتری نسبت به آلبوم های عکس دارند ، دارای ویژگی های هوشمند داخلی هستند و در هر خانه ای عالی به نظر می رسند. شما از تلفن تلنگر به تلفن هوشمند و شاید از دسکتاپ به لپ تاپ ارتقا داده اید ، درست است؟ چرا از قاب عکس های قدیمی به قاب های دیجیتال تبدیل نمی شوید؟ من بهترین قاب عکس های دیجیتال را برای سال انتخاب کرده ام و نمی توانم صبر کنم تا آنها را به شما نشان دهم.

قاب هوشمند:
قاب عکس دیجیتال هوشمند Nixplay

پرسنل مورد علاقه

برخی از محصولات به عنوان شارژ می شوند باهوش کمبود هوش این مورد در این قاب دیجیتالی براق Nixplay صدق نمی کند. این یک 15.6 اینچ سخاوتمندانه است و از همه جای اتاق قابل مشاهده است. عکس ها و فیلم ها را در قاب با برنامه رایگان Nixplay به اشتراک بگذارید و به طور خودکار مجموعه عکس های شما را به روز می کند. رنگ مشکی مات خیره کننده است و می توان آن را بر روی دیوار نصب کرد و فضای داخلی شامل نمایشگر 1920×1080 FHD IPS ، سنسورهای حرکتی و سازگاری الکسا است.

قاب دیجیتال چوبی 7 اینچ Aluratek ، ارائه شده ، برش خورده

بهترین برای بودجه شما:
قاب چوبی 7 اینچی Aluratek در سختی

برای ورود به جدیدترین و بهترین قاب های عکس دیجیتال ، نیازی به صرف هزینه در خارج از محدوده راحتی خود نیستید. Aluratek دارای یک LCD SVGA 7 اینچی و یک قاب چوبی نامطلوب است. این مدل کارت های حافظه SD و دستگاه های USB را می خواند ، بنابراین افزودن عکس بسیار دشوار است. عکس ها درخشان و زنده هستند و قاب چوبی آن با هر دکوراسیون مطابقت دارد. این قاب عکس دیجیتالی کوچک که مناسب کابین اداری ، خوابگاه یا اتاق خواب شماست ، بهترین کار شما را نشان می دهد و به اندازه کافی ساده است که توسط همه افراد خانواده قابل استفاده است.

 • 45 دلار در آمازون

 • 45 دلار در بهترین خرید

قاب عکس دیجیتال Skylight

بهترین نگاه:
قاب دیجیتال وای فای Skylight

بسیاری از بهترین قاب عکس های دیجیتال امروزی مانند فناوری به نظر می رسند. البته هیچ مشکلی وجود ندارد ، اما این قاب Skylight باعث منحرف شدن و رقابت با دکوراسیون فعلی شما نمی شود. به طور خلاصه ، زرق و برق دار است. این یک قاب وای فای 10 اینچی است که مانند یک قاب سنتی به نظر می رسد و احساس می شود. انرژی شامل صفحه لمسی ، تنظیم آسان و انتقال عکس سریع از آدرس ایمیل به قاب است.

 • 159 دلار در آمازون

 • 159 دلار در Skylight

Pix Star 10 Render Cropped

بهترین وضوح:
قاب Wi-FI 10 اینچی Pix-Star با IPS

وقتی می خواهید عکس هایتان زنده شوند ، این مدل را از Pix-Star ، یکی از بهترین قاب عکس های دیجیتالی سال می خواهید. نمایشگر 9.7 اینچی IPS از پخش فیلم و عکس پشتیبانی می کند و همه چیز از طریق Wi-Fi کار می کند. Pix-Star در عرض چند دقیقه تنظیم می شود و حداکثر 30000 عکس را ذخیره می کند. عکس ها را از یک درایو USB ، iPhone یا Android ، رسانه های اجتماعی ، cloud یا کارت حافظه خود منتقل کنید و کارتان تمام است. یک حسگر داخلی تعبیه شده این قاب عکس را هنگامی که کسی نزدیک می شود و دوباره قدم به عقب می گذارد ، روشن می کند. جایزه: حتی با این مدل می توانید به روزرسانی های هواشناسی روزانه دریافت کنید.

 • 155 دلار در آمازون

 • 155 دلار در Pix-Star

عکسبرداری قاب عکس دیجیتال Photoshare بریده شده

بهترین گزینه های مات:
SimplySmart PhotoShare

PhotoShare از SimplySmart دارای یک قاب سیاه 8 اینچی است و دارای سه تشک قابل تعویض است. این بیش از 5000 عکس ذخیره می کند ، عکس ها و فیلم های HD را نمایش می دهد و با iPhone ، دستگاه های Android ، کارت های SD ، USB و Google Photos کار می کند. عکس ها در عرض چند ثانیه از گوشی شما به یک فریم می روند و یک ساعت و تقویم داخلی نیز وجود دارد که این مدل را به یک وسیله جانبی خارق العاده برای میز و میز کنار تخت تبدیل می کند.

 • 100 دلار در آمازون

 • 130 دلار در سرهنگ

قاب عکس دیجیتال Aura Carver White ، ارائه شده ، برش خورده

بهترین ذخیره سازی:
اورا کارور

لبه های انحرافی ، سازگاری الکسا و نمایشگر روشن از ویژگی هایی است که در مورد Aura Carver دوست داریم. این قاب عکس دیجیتال 10.1 اینچی HD با فضای ذخیره سازی نامحدود عکس نیز در دسترس است. اکنون این چیزی است که همه ما می توانیم از آن استفاده کنیم. شما عکس ها را از راه دور از طریق برنامه ارسال می کنید و ثانیه ها بعد در Aura Carver نمایش داده می شوند. این قاب هوشمند چشمگیر را از ذغال یا سفید تهیه کنید.

 • 179 دلار در آمازون

 • 180 دلار با هدف

Feelcare 7 Inch Render Cropped

بهترین گزینه برای نصب روی دیوار:
قاب وای فای هوشمند Feelcare

Feelcare یک قاب عکس دیجیتال هوشمند و باریک 7 اینچی است که می توان آن را روی دیوار نصب کرد. سرانجام ، یک قاب عکس دیجیتال که نباید پشتیبانی شود ، فضای ارزشمندی را اشغال می کند. این قاب براق مشکی از Wi-Fi ، 16 گیگابایت حافظه ، صفحه لمسی و صفحه IPS LCD برخوردار است. آن را به حالت عمودی یا افقی به دیوار آویزان کنید. عکس ها و فیلم ها از هر Android یا iPhone پخش جریانی می شوند.

 • 100 دلار در آمازون

 • 90 دلار در Walmart

قاب عکس دیجیتال Atatat بریده شده است

بهترین ریموت:
قاب عکس دیجیتال آتات

قاب عکس دیجیتال آتات با داشتن صفحه نمایش HD IPS واضح و زاویه دید گسترده ، نمای واضح و روشنی از عکس ها و فیلم ها را از هرجای اتاق به شما می دهد. این قاب به صورت سیاه یا سفید در دسترس است ، به طور خودکار می چرخد ​​، دارای حالت نمایش اسلاید ، بزرگنمایی تصویر است و دارای یک کنترل از راه دور است که می توانید برای پیمایش تصاویر یا افزودن و حذف مواردی از مجموعه خود استفاده کنید.

 • 65 دلار در آمازون

 • 86 دلار در Walmart

رندر قاب عکس دیجیتال Aeezo بریده شده است

بهترین صفحه لمسی:
قاب عکس دیجیتال AEEZO Wi-Fi 2K

این قاب پیشرفته AEEZO به شما یک صفحه لمسی برای مدیریت تنظیمات و افزودن و حذف تصاویر و فیلم می دهد. این یک صفحه بزرگ 10 اینچی IPS 2K دارد که تصاویر را با وضوح 2048 x 1536 نمایش می دهد. شما 16 گیگابایت حافظه داخلی دریافت می کنید که فضای کافی برای ذخیره حدود 30،000 عکس را به شما می دهد. اگر به دنبال یک قاب دیجیتالی مدرن با صفحه لمسی هستید ، تازه آن را پیدا کرده اید.

 • 170 دلار در آمازون

 • 170 دلار در AEEZO

آخرین افکار ما

اکنون بیش از چند نسل قاب عکس دیجیتال در حال آمدن و رفتن هستند. سالهای بین چاپ اول و امروز منجر به نصب کمتر پیچیده و لذت تماشای بیشتر شده است. بهترین انتخاب من امسال قاب عکس دیجیتال هوشمند Nixplay است. با الکسا سازگار است ، Wi-Fi داخلی دارد و روی هر دیوار یا میز قهوه فوق العاده به نظر می رسد. Nixplay هدیه ای قابل تأمل برای پدربزرگ و مادربزرگ هایی است که ممکن است مشتاقانه درگیر کار با راه اندازی نباشند. عکس های شما می توانند از طریق ایمیل به قاب ارسال شوند یا توسط برنامه ارسال شوند و به تنهایی و بدون نیاز به تعامل اضافی نمایش داده می شوند. از همه بهتر ، این حالت صرفه جویی در مصرف برق وقتی کسی وارد اتاق می شود به طور خودکار روشن می شود و وقتی کسی در آن نیست خاموش می شود.

اگر می خواهید هزینه ها را کاهش دهید ، نمی توانید قاب عکس دیجیتال 7 اینچی Aluratek را پشت سر بگذارید. قاب چوبی آن بسیار زیبا است و LCD کوچک 7 اینچی TFT برای نمایش عکس در غرفه مطب ، خوابگاه یا میز انتهایی مناسب است. Aluratek عکس ها را از کارت های حافظه ، دستگاه های USB و تلفن شما بازیابی می کند. چه چیزی می تواند ساده تر باشد؟

و اگر یک قاب مدرن می خواهید ، با Skylight همراه شوید. صفحه 10 اینچی به شدت می درخشد ، تصاویر از طریق Wi-Fi از یک گوشی به دیگر فریم می روند و تنظیم آن بدون دردسر است.

اگر با دوربین فیلم یکپارچه عکس می گیرید ، بررسی Polaroid Now را بررسی کنید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خریدها را بدست آوریم. اطلاعات بیشتر.خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …