بهترین لوازم جانبی AirTags 2021

اخبار اپل


بهترین
لوازم جانبی AirTags
من بیشتر
2021

شما یک AirTag براق (یا چندین مورد) دیگر برای ردیابی با ارزش ترین موارد خود دارید ، بنابراین اکنون به برخی از لوازم جانبی AirTag برای تهیه AirTag برای آن نیاز دارید. البته اپل موارد خوبی را ارائه می دهد. اما شما گزینه های دیگری غیر از پیشنهادات اپل یا فقط MacGyvering نوعی راه حل نوار دارید. در اینجا برخی از بهترین لوازم جانبی AirTags آورده شده است.

چرم مصنوعی:
کیف چرمی WINSINN Faux برای AirTag

انتخاب کارمندان

WINNSINN لوازم جانبی AirTag را به سبک keychain ، مشابه اپل ، در مجموعه ای از گزینه های مختلف رنگ ارائه می دهد. کلیپ به سبک کارابین به اندازه کافی باز می شود که به کلیدها و موارد دیگر متصل شود. با خرید دو یا چهار بسته یک مورد خریداری کنید یا حتی بیشتر پس انداز کنید.

6 دلار در آمازون

حلقه کلید چرمی Airtag Apple Baltic Blue Render Cropped

سادگی اپل:
جاکلیدی چرمی Apple Airtag Leather

زیبایی زیبا و ساده اپل در اینجا به صورت کامل نمایش داده می شود. AirTag را در این جاکلیدی قرار دهید ؛ طراحی باز آن به این معنی است که آرم اپل کاملاً قابل مشاهده خواهد بود. کلیدهای خود را روی حلقه قرار دهید تا ترکیبی کامل از شکل و عملکرد باشد.

کیف Hibucuo با پنج بسته برای برچسب های هوا

معامله بسته پنج:
کیف Hibucuo 5-Pack برای AirTags

شما یک دسته AirTag از اپل برداشتید. چرا پنج جاکلیدی با قیمت فوق العاده کم تهیه نمی کنید؟ همانطور که نشان داده شده است ، از هر یک از رنگها برای کدگذاری رنگ برای اعضای مختلف خانواده یا موارد مختلفی که ردیابی می کنید ، یکی از آنها به دست می آید.

9 دلار در آمازون

Keychain Esr Airtag Render Cropped

برای دو بسته ارزش قائل شوید:
کیف سیلیکونی مخصوص جاکلیدی با برچسب ESR

این کیف کارابین سیلیکونی ارزان قیمت به شما امکان می دهد AirTag را تقریباً به هر چیزی متصل کنید. فقط AirTag را داخل آن قرار دهید. آرم اپل همچنان قابل مشاهده خواهد بود. از میان تعداد انگشت شماری ترکیب رنگی مختلف از دو بسته انتخاب کنید.

از 11 دلار در آمازون

دارنده جاکلیدی Jkred Apple Airtag Render Cropped

سیلیکون رنگی:
کیف JKRED برای جاکلیدی جاکلیدی Apple AirTag

AirTag شما در یک آستین ساده و با قیمت مناسب سیلیکون قرار دارد و یک حلقه گرد به سبک کارابین به شما امکان می دهد آن را به تعداد دلخواه وصل کنید. برای نمایش آرم اپل از یک طرف باز است. از بین رنگهای مختلف انتخاب کنید.

4 دلار در آمازون

مورد محافظ Rilixuy Airtag ، ارائه شده است

قدرت گلها:
کیف محافظ Rilixuy AirTag (3 بسته)

چه کسی گفت که مورد AirTag شما باید اساسی باشد؟ با طراحی رنگی رنگی ظاهر را تغییر دهید. از بین دو ست مختلف که هر کدام شامل سه الگوی گل متفاوت است ، یکی را انتخاب کنید. Carabiner AirTag را به عناصر انتخابی شما متصل می کند.

15 دلار در آمازون

Caseology Vault AirTag

قفلش کن:
طاق کازولوژیکی Apple AirTag

اگر می خواهید از AirTag خود محافظت پایدار و پیوستگی ایمن داشته باشید ، شرکت حامل Caseology’s Case می تواند به سادگی برای شما متناسب باشد. این قاب بادوام روی حلقه کلید یا بند کیف شما قرار می گیرد ، از یک کارابین برای اتصال آن به هر چیزی که می خواهید با AirTag ردیابی کنید استفاده می شود.

از 14 دلار در آمازون

Dbrand Apple Airtag Grip Case Render Crop

ظاهر را تغییر دهید:
dbrand Apple AirTag Grip Case

همیشه می توانید روی dbrand حساب کنید تا تمام محصولات اپل را پوشش دهد و AirTag نیز از این قاعده مستثنی نیست. این مجموعه شامل یک نگهدارنده AirTag ، یک بند ، یک ضمیمه جاکلیدی و پوسته هایی برای جلو و عقب است. از طیف گسترده ای از پوست های رنگی انتخاب کنید.

20 دلار در مارک تجاری

لوازم جانبی Belkin Airtag

قابل انعطاف:
نگهدارنده بلکین را با بند ایمن کنید

بند بلندتر بدین معنی است که شما می توانید این تعداد ساده و ساده را به موارد مختلف وصل کنید: جاکلیدی ، کیف ، کیف ، چمدان ، کوله پشتی ، کالسکه و سایر موارد. فقط در قسمت AirTag کلیک کنید و کارتان تمام شد. از بین چهار رنگ انتخاب کنید.

  • 13 دلار در آمازون

  • 13 دلار در اپل

دارنده نگهدارنده برچسب T Taranto Air یقه حیوان خانگی رندر بریده شده

محافظت از حیوانات خانگی:
نگهدارنده یقه حیوان خانگی T Taranto AirTag

اگرچه اپل استفاده از AirTags را برای ردیابی حیوانات خانگی توصیه نمی کند ، اما اگر مایل هستید این کار را انجام دهید ، این گزینه ای است که باید در نظر بگیرید. AirTag را به داخل این قاب بکشید و کیف را روی یقه حیوان خانگی خود قرار دهید تا چیزی آویزان نشود که باعث تحریک حیوان خانگی شود یا در دهان او قرار بگیرد. سبک غیر آویزان برای بند کوله پشتی کودکان نیز مناسب است.

13 دلار در آمازون

بند عینک Nomad برای Airtag Render Cropped

محافظ عینک:
بند عینک Nomad برای AirTag

اگر مستعد از دست دادن عینک یا عینک آفتابی هستید ، روش مشخصی برای اتصال ردیاب وجود ندارد. بند عینک Nomad را برای AirTag قرار دهید. نوار را به عینک خود وصل کنید و AirTag را داخل آن قرار دهید.

30 دلار در Nomad

رندر آفتابگردان حلقه ای Airtag سیب بریده شده است

نسخه دیگر اپل:
حلقه Apple AirTag

ارزان ترین پیشنهاد اپل یک حلقه پلی اورتان است که می تواند به هر تعداد عنصر متصل شود. از بین چهار رنگ مختلف انتخاب کنید. همچنین می توانید نسخه چرمی آن را برای کمی بیشتر انتخاب کنید.

  • 29 دلار در آمازون

  • از 29 دلار در اپل

دارنده حلقه Airtag Benazcap Five Pack Render Cropped

سبک حلقه برای کمتر:
کیف قابل حمل Benazcap برای AirTag (5 قطعه)

این حلقه سیلیکونی که بعد از حلقه اپل مدل شده است ، هزینه بسیار کمتری دارد. روی AirTag کلیک کنید ؛ آرم اپل کاملاً قابل مشاهده است. پنج نگهدارنده کانتور AirTag در رنگ های مختلف با یک قیمت پایین تهیه کنید.

15 دلار در آمازون

نگهدارنده بلکین را با استفاده از رندر جداشده keychain ایمن کنید

جاکلیدی اساسی:
نگهدارنده بلکین با جاکلیدی

داخل AirTag کلیک کنید و کلیدهای خود را به حلقه وصل کنید. این حلقه واقعاً برای کلیدها طراحی شده است ، اما می توانید آن را روی شی object بسیار نازک دیگری بکشید. از بین چهار رنگ انتخاب کنید.

  • 13 دلار در اپل

  • 13 دلار در آمازون

Mount Fabric Stretch Fabric for Airtags Render Cropped

استعداد پنهان:
Moment Stretch Fabric Mount برای AirTags

AirTag را به داخل این محفظه “پنهان” بکشید و چسب را تقریبا به همه قسمتها وصل کنید. چسب ثبت شده به دو پارچه و سطح سخت می چسبد.

همین الان 20 دلار

کیف سیلیکونی Catnot برای برچسب های هوا Render Cropped

چسبناک:
کیف سیلیکونی Catnot ، سازگار با AirTags جدید اپل (2 بسته)

این گزینه چسباندن ارزان به شما امکان می دهد AirTag را درون آن قرار داده و آن را بر روی ریموت از بین برنده تلویزیون آزار دهنده یا سایر مواردی که دارای ارزش آهنگ هستند بچسبانید. چسب باقی مانده باقی نمی گذارد. شما دو کیف سیلیکونی کوچک با توجه به قیمت تهیه کرده و می توانید نزدیک به دوازده رنگ را انتخاب کنید.

11 دلار در آمازون

فیلم محافظ رنگی با برچسب هوای رنگ شده

در برابر خراش مقاومت کنید:
فیلم محافظ DHYED برای AirTag

متاسفانه خراشیدن AirTag ها کاملاً آسان است. بسیاری از موارد AirTag را باز می گذارند و بسیاری از ما AirTag ها را روی جاکلیدی یا مکانهای دیگری که می توانند خراشیده شوند قرار می دهیم. با این فیلم TPU خراش ها را دور نگه دارید. می توانید پنج یا ده بسته بگیرید.

از 4 دلار در آمازون

جاکلیدی چرمی Nomad برای ارائه Airtag Render Cropped

ظاهر زیبا:
جاکلیدی چرمی Nomad AirTag

اگر لزوماً نمی خواهید تبلیغ کنید که AirTag در جاکلیدی خود دارید ، جاکلیدی چرمی لوکس Nomad را در نظر بگیرید. AirTag شما به طور ایمن در فویل چرم هورواین برنز شده گیاهی پنهان شده است. از دو رنگ انتخاب کنید.

30 دلار در Nomad

بهترین لوازم جانبی AirTags شما چیست؟

قبل از خرید لوازم جانبی AirTag ، می خواهید به جایی که می خواهید آن را متصل کنید فکر کنید. اگر قصد دارید از آن به عنوان جاکلیدی استفاده کنید ، کیف ارزان WINNSINN را دوست دارم. کلیدها محکم به کیف چرم مصنوعی و AirTag شما محکم به داخل متصل می شوند.

اگر می خواهید AirTag را روی یا داخل چیزی بچسبانید ، نصب های چسب Moment انتخاب بسیار خوبی است. چندین مدل مختلف برای انتخاب وجود دارد ، اما همه آنها به سطوح سخت و حتی پارچه های نرم می چسبند ، به شما این امکان را می دهد تا AirTag را به طور ایمن در یک لباس یا کیف بچسبانید. این اتفاق می افتد که AirTag را پنهان کنید ، بنابراین تبلیغ نکنید که این یک کالای با ارزش است.

اگر می خواهید AirTag را به یک کیف ، چمدان ، کالسکه یا چیز دیگری با دسته یا بند وصل کنید ، به دنبال یک وسیله جانبی با گیره کارابین یا حلقه مانند نگهدارنده ایمن Belkin با بند باشید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خریدها را بدست آوریم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …