بهترین AirPods و AirPods 2 مورد 2021

اخبار اپل


بهترین
AirPods و AirPods 2 مورد
من بیشتر
2021

کیف شارژ AirPods و AirPods 2 برای محافظت از این شگفتی های گرانبها در گوش شما بسیار مناسب است. اما در مورد محافظت از جعبه شارژ چطور؟ پوسته سخت مانند هر وسیله دیگری می تواند خراشیده و ساییده شود و حتی اجازه ندهید در مورد اینکه چه اتفاقی می افتد اگر جعبه را چهار فوت از زمین بیندازید ، صحبت نکنیم. در اینجا لیستی از بهترین موارد AirPod برای محافظت از کیف شارژ AirPods شما و سازگاری بهتر با شخصیت شما آورده شده است.

همه این موارد در کیف شارژ نسل اول و دوم AirPods از جمله کیف شارژ بی سیم جای می گیرد. اگر به دنبال موارد AirPods Pro هستید ، ما آنها را به طور جداگانه پوشش می دهیم.

محافظت در برابر بستن:
دوازده مورد محافظ چرمی South AirSnap برای AirPods

مورد علاقه کارکنان

این درب برای بسته شدن سریع دارد. از ایرپاد یا کیف AirPods 2 شما با سبک محافظت می کند. برای انتخاب از چهار رنگ چرمی یا پارچه ای ساخته شده است. برای بارگیری آسان در پایین بریدگی وجود دارد. چه چیز دیگری می توانید بخواهید؟ اوه ، یک کلیپس تا بتوانید آن را از زیپ کوله پشتی یا جاکلیدی آویزان کنید؟ انجام شده. این یک محافظت کامل با سبک است.

  • از 19 دلار در آمازون

  • از 25 دلار در دوازده جنوبی

کیف سخت CaseSack با AirPods

مورد سخت به علاوه:
کیف مسافرتی CaseSack Consolidation Case برای AirPods

CaseSack دارای پوسته سختی است که با رنگ دلخواه (پارچه یا چرم PU) پوشانده شده است. با یک زیپ بسته می شود تا همه چیز را ایمن نگه دارد و داخل آن دو جیب مشبک دارد. این اندازه کافی بزرگ است که AirPods یا AirPods 2 (یا هدفون AirPods Pro یا مارک های دیگر) ، کابل Lightning و شارژر دیواری خود را نگه دارید. شما آماده هر کاری هستید.

13 دلار در آمازون

مورد Elago Silione AirPods

سیلیکون براق:
کیف سیلیکونی Elago AirPods

این کیف سیلیکونی سبک کاملاً روی کیف شارژ AirPods و AirPods 2 شما قرار می گیرد و با مواد مقاوم در برابر ضربه ، ضخامت کمی اضافه می کند. این پوشش نرم است که به چسبندگی کمک می کند و از چسبیدن گرد و غبار به آن جلوگیری می کند. تن از رنگ های مختلف را انتخاب کنید.

5 دلار در آمازون

مورد محکم Nomad برای AirPods

محافظت دو تکه:
مورد محکم Nomad Active

اگر محافظت ساده و مینیمالیستی می خواهید ، کیف چرمی Nomad’s Horween عالی است. این یک جعبه سخت دو تکه با چرم طبیعی و برنزه شده گیاهی از یکی از قدیمی ترین چرم سازی های آمریکا است. با گذشت زمان ، این باعث ایجاد یک پتینه سالم می شود. با کمی کلاس از AirPods یا AirPods 2 شما محافظت می کند.

از 10 دلار در Nomad

مورد ضد آب کاتالیست AirPods

کاملا ضد آب:
چرم مخصوص کیف Airpods اپل از شرکت Catalyst

جعبه شارژ AirPods یا AirPods 2 را محکم بسته نگه دارید. قاب سیلیکونی ضخیم کاتالیست هیچ ترک و سوراخ در معرض آن نیست ، اما شما هنوز هم می توانید برای برداشتن AirPods قسمت بالایی آن را باز کنید و جعبه را بدون برداشتن آن بارگیری کنید. کیس IP67 باعث می شود AirPods شما تا یک متر (3.3 فوت) ضد آب باشد.

  • از 20 دلار در آمازون

  • از 22 دلار در بهترین خرید

کیف چرمی Burkely Walker Leather AirPods

کیف چرمی:
کیف AirPods چرمی Burkely Walker

ظرافت خشن چیزی است که من دوست دارم آن را این مورد بنامم. طراحی آن در چرم خام کمی فضای “گاوچران در غرب” را تداعی می کند. در انواع رنگهای ظریف و خاموش از جمله قرمز جلا خورده و دارای آرم برجسته Burkely است. در قسمت عملی ، بسته شدن سریع و قلاب مناسبی دارد.

29 دلار در برکلی

قاب مورد شفاف Airpods Render Cropped

یک انتخاب روشن:
مورد شفاف برای AirPods

این قاب شفاف از AirPod های شما در هنگام نمایش محافظت می کند. اگر برگه های عکس برگردان را روی جعبه AirPods قرار دهید ، در صورت استفاده از آنها نگران پنهان کردن آنها نخواهید بود.

18 دلار در آمازون

Airpods Case Inpodio Organicore Airpods Render Cropped

دلپذیر برای زمین:
Incipio Organicore برای AirPods Gen 1 و Gen 2

این مورد Organicore AirPods گیاهی در محیط کمپوست 100٪ قابل تجزیه بیولوژیکی است. این یک کیف سبک و سبک است که از AirPods شما در برابر ضربه و خراش های روزمره محافظت می کند. این کیف همراه با یک بند پنبه ای قابل تجزیه برای حمل آسان است. از دو رنگ انتخاب کنید.

  • 25 دلار در آمازون

  • 25 دلار در Incipio

کیف چرمی Burkely برای AirPods

کپسول چرمی:
مورد Burkely AirPods

به نظر می رسد از سال 1800 یک جعبه قرص باشد ، این یکی منحصر به فرد است. در حالی که بیشتر قاب ها متناسب با قاب AirPods طراحی شده اند ، Burkely با طراحی این قاب چندین بار آزاد شده و یک جعبه زیبا ارائه می دهد. زیبایی این امر این است که دیدن آنچه در داخل پنهان است لازم نیست.

از 19 دلار در آمازون

مورد ZenPod AirPods

چرخش ثابت:
ZenPod

همه ما این کار را می کنیم روی جعبه AirPods باز و بسته کلیک کنید ، بدون اینکه حتی متوجه شوید چرخش می کنید. ZenPod بهترین مورد برای رفع نیاز شما برای نگرانی با یک چرخاننده داخلی است. هنگام گفتگو با دوستان ، فقط پرونده خود را ورق بزنید. مسحورکننده است

20 دلار در آمازون

مورد AIRSPO AirPods

خیلی ناز!:
مورد AIRSPO AirPods

اگر می خواهید کمی به قاب AirPods خود بیفزایید ، همه دوستان خود را وادار می کنید که با دیدن این پوشش جذاب به “Awwww” بروند. این از سیلیکون ساخته شده است و تا زمانی که کاملاً “Grammarized” به نظر نرسد از خراش محافظت می کند. از میان سبک های مختلف حیوانات کارتونی یکی را انتخاب کنید.

از 8 دلار در آمازون

کیف چرمی پشمی Airpods Render Cropped

چرم کامل:
کیف چرمی پشمی برای AirPods

آسترهای لوکس چرم سبوس دار و میکروفیبر اسکاندیناوی از AirPods یا AirPods 2 شما محافظت می کنند. درگاه شارژ و چراغ شارژ کاملاً قابل مشاهده و در دسترس هستند. شارژ بی سیم نیز کار می کند.

بهترین موارد AirPods برای شما

اگر می خواهید کمی سبک و محافظت زیادی به کیف شارژ AirPods یا AirPods 2 خود اضافه کنید ، اینها بهترین کلاس هستند. در این لیست مواردی برای همه وجود دارد – هر مورد دارای مزایای خاص خود است ، اما مورد AirSnap AirPods مورد علاقه iMore است. هرگز گم نمی شود زیرا به کیف شما می چسبد. حتی یک شکاف وجود دارد بنابراین می توانید نور وضعیت شارژ AirPods 2 را ببینید.

اگر می خواستید چند دلار پس انداز کنید ، من با الاگو می رفتم. به اندازه کافی ارزان است که حتی می توانید چند رنگ مختلف را متناسب با روحیات خود (و لباس های خود) انتخاب کنید.

قاب Burkely AirPods یکی از مواردی است که باید در نظر گرفته شود برای هر کسی که به دنبال چیزی کمی متفاوت است یا نمی خواهد خیلی واضح باشد که این کیف از یک جفت هدفون اپل محافظت می کند.

اگر به دنبال بهترین موارد ایرپاد زیبا یا برچسب های لوازم جانبی برای قاب های ایرپاد خود هستید ، ما همچنین شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید را بدست آوریم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …