تا 20 ژوئن 35 درصد از کلیدهای نرم افزاری مایکروسافت تخفیف بگیرید


این نشریه کلیدهای نرم افزاری توسط URcdkey.com در اختیار شما قرار گرفته است.

برای مدت کوتاهی ، فرقه مک خوانندگان می توانند از تخفیف های عالی در URcdkey.com بهره مند شوند. بین 12 ژوئن و 20 ژوئن می توانید 25 تا 35 درصد از کلیدهای فعال سازی نرم افزار ارزان قیمت موجود در سایت را برای مجموعه ای از محصولات Microsoft Office و Windows دریافت کنید. برای چند پیشنهاد ویژه به پیوندهای زیر مراجعه کنید.

این بار اگر کالایی را در پیوندهای ارائه شده در این صفحه خریداری کنید ، از 25٪ تخفیف برخوردار خواهید شد. اگر دو محصول بخرید ، 30٪ تخفیف دریافت می کنید. و برای سه یا چند محصول 35٪ تخفیف دریافت می کنید.

از کد تخفیف CULT در URcdkey.com استفاده کنید:

محصول اصلی:

سایر پیشنهادات داغ:

چرا باید به روزرسانی نرم افزار Microsoft را به زحمت انداخت؟

ممکن است از خود بپرسید که چرا باید خود را به روزرسانی نسخه های جدید نرم افزار Windows و نرم افزار عملکرد Office کنید. اما در صورت انجام این کار ، اطمینان حاصل می کنید که جدیدترین قابلیت ها و ویژگی ها را دریافت می کنید.

با استفاده از نرم افزارهای جدیدتر ، به سادگی می توانید کارهای بیشتری نسبت به نسخه های قدیمی انجام دهید. معمولاً می توانید با اطمینان بیشتری این کار را انجام دهید.

با به روزرسانی ، همچنین مطمئن شوید که می توانید به پشتیبانی فنی ادامه دهید حتی اگر مایکروسافت به ناچار پشتیبانی از نسخه های قدیمی را متوقف کند. با نسخه جدیدتر ، مایکروسافت احتمالاً برای مدتی حتی چند سال از آن پشتیبانی خواهد کرد.

کسانی که به روزرسانی نرم افزار را به تأخیر می اندازند یا از دست می دهند ممکن است بعداً ناامید شوند که به چیزی که م worksثر است جواب بدهد – و نمی توانند کمک بگیرند.

به جزئیات توجه کنید

URcdkey.com بیان می کند که کلیدها برای یک فعال سازی یک رایانه معتبر هستند ، مگر اینکه دو رایانه علامت گذاری شده باشند. مجوزها قابل انتقال نیستند. اگر در کمتر از یک سال به رایانه دیگری بروید ، باید مجوز دیگری را خریداری کنید.

این با توجه به قیمت های پایین سایت ارائه نمی کند ، مشکل بزرگی نیست.

برای دریافت تخفیف 25 تا 35 درصدی ، از URcdkey.com خرید کنید و کد تخفیف را وارد کنید فرهنگ هنگام پرداختمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …