تمام ویژگی های تأیید شده iOS 15 بر اساس نشت است

iOS 15
اخبار اپل


با WWDC 2021 در کمتر از یک ماه ، اکنون زمان مناسب برای بررسی همه ویژگی های بالقوه جدیدی است که اپل می تواند در iOS 15 آغاز به کار کند. iOS 14 سال گذشته نسخه اصلی بود که تعدادی ویژگی جدید از جمله پشتیبانی برای خانه اضافه کرد ابزارهای صفحه با iOS 15 امسال انتظارات حتی بیشتر است. با تشکر از درز اطلاعات ، ما ایده خوبی در مورد ویژگی های جدیدی که از iOS 15 انتظار داریم را داریم. در زیر یک نمای کلی از تمام ویژگی های تایید شده iOS 15 بر اساس نشت آورده شده است.

به دنبال برنامه راه اندازی خود اپل ، iOS 15 احتمالاً تغییرات تحت پوشش بیشتری نسبت به موارد هدف کاربر دارد. برخی از تغییرات عمده احتمالاً در iPadOS 15 رخ می دهد ، با iOS 15 برخی از پیشرفت های رابط کاربری ، ویژگی های جدید حریم خصوصی و موارد دیگر بهبود یافته است.

ویژگی های iOS 15 مبتنی بر نشت

1. بهبود مدیریت اعلان

اپل در مدیریت اعلان iOS 15 پیشرفت هایی ایجاد خواهد کرد. گزارش شده است که به شما امکان می دهد تنظیمات مختلف اعلان را تنظیم کرده و بسته به کاری که شخص انجام می دهد ، دسته های اعلان سفارشی ایجاد کنید. این شبیه ویژگی Profile است که تلفنهای نوکیا در طول روز داشتند. به عنوان مثال ، یک شخص می تواند آیفون خود را تنظیم کند تا هنگام اعلان یا خواب همه اعلان ها را به طور خودکار قطع کند. بسته به گروه مشخص شده ، گزینه ای برای پاسخگویی خودکار به پیامها نیز وجود خواهد داشت.

2. پیشرفت صفحه قفل

iOS 15 با اجازه دادن به شما برای انتخاب دسته های مختلف اعلان ، تجربه قفل صفحه آیفون را افزایش می دهد. احتمالاً پیشرفتهای دیگری نیز وجود خواهد داشت ، اما هنوز جزئیات آنها ارائه نشده است.

3. ویژگی های جدید حریم خصوصی

اپل تمایل دارد با هر نسخه اصلی جدید iOS ویژگی های جدید حریم خصوصی را ارائه دهد. با iOS 15 ، این شرکت ویژگی جدیدی برای حفظ حریم خصوصی را راه اندازی می کند که لیستی از برنامه هایی را که بی صدا داده های کاربر را جمع آوری می کنند ، نمایش می دهد. چنین نام و شگردهای شرم آور اپل در گذشته معجزه کرده و تصویری واضح از آنچه برنامه ها و توسعه دهندگان به آن اعتماد دارند را در اختیار مردم قرار می دهد.

4. به روز رسانی های iMessage

اپل همچنین در حال کار بر روی برخی از به روزرسانی های iMessage است تا اطمینان حاصل کند که می تواند با WhatsApp و Messenger مسلط شود. با این حال ، جزئیاتی درباره این تغییرات وجود ندارد. اگر هنوز پیشرفت ها از WWDC آماده نیست ، ممکن است اپل پیشرفت های iMessage را به نسخه بعدی iOS 15 موکول کند.

5. پشتیبانی از ابزارک های صفحه اصلی iPadOS 15

اپل با عرضه iOS 14 در سال گذشته پشتیبانی گجت را به صفحه اصلی آیفون اضافه کرد. با این حال ، همان ویژگی را برای iPadOS به ارمغان نیاورد. امسال اپل با افزودن پشتیبانی ابزارها به صفحه اصلی iPad با iPadOS 15 این مشکل را برطرف خواهد کرد. این به شما امکان می دهد اسبابک ها را در هرجایی که می خواهید در صفحه اصلی iPad خود قرار دهید و آنها را روی هم قرار دهید.

در iPadOS 15 پیشرفت های عمده دیگری نیز وجود خواهد داشت ، اما تاکنون اتفاقات زیادی برای آن رخ نداده است.

تصاویر پس زمینه iOS 14

6. ردیابی مواد غذایی در برنامه Health

اپل قصد دارد قابلیت ردیابی غذا مانند MyFitnessPal را به برنامه Health برای iOS اضافه کند. با ویژگی جدید ، شما می توانید با نظارت بر میزان کالری دریافتی ، غذا را در برنامه Health ثبت کنید. از آنجا که برنامه Health اکنون می تواند تمرین شما را ردیابی کند ، این برنامه می تواند اطلاعات بیشتری را براساس کالری دریافت شده ارائه دهد.

این منبع همچنین گفت که ما می توانیم یک سیستم عامل را تا حدی بر اساس تصاویر صفحه ارسال شده توسط اپل در هنگام اعلامیه جدید قابلیت دسترسی مشاهده کنیم. سیستم عامل جدید ممکن است شامل سلولهای درج شده و میله های ناوبری ادغام شده باشد.

7. نمایه های اعلان

اپل همچنین امکان تنظیم پروفایل های مختلف برای اعلان هایی مانند خواب ، کار ، درایو و غیره را فراهم می کند و به کاربران امکان می دهد آنها را مطابق میل خود شخصی سازی کنند. به عنوان مثال ، هنگامی که نمایه خواب فعال می شود ، تمام اعلان های ورودی بی صدا می شوند.

8. ویژگی های جدید حریم خصوصی

اپل ویژگی های جدید جدید حریم خصوصی را در iOS 15 معرفی می کند. این شامل یک کنترل پنل ویژه برای دیدن اطلاعات جمع آوری شده توسط برنامه های نصب شده بر روی تلفن شما است. اپل با هر نسخه جدید ویژگی های جدید حفظ حریم خصوصی را به iOS اضافه می کند و به نظر می رسد iOS 15 تنها قدم دیگری از سوی این شرکت در این راستا خواهد بود.

9. برنامه پیام ها برای به روزرسانی گسترده

برنامه Messages با iOS 15 به روزرسانی گسترده ای دریافت خواهد کرد. اپل قصد دارد با این بروزرسانی آینده ، آن را به عنوان رقیبی مستقیم برای WhatsApp ، Messenger و سایر سرویس های پیام رسان معرفی کند.

10. حالت تاریک اصلاح شده

اپل می تواند حالت تاریک را در iOS 15 تغییر دهد. هیچ اطلاعاتی درباره این تغییرات وجود ندارد ، اما ممکن است روشن کردن حالت تاریک برای برنامه های خاص امکان پذیر باشد.

11. ویژگی های iPadOS 15

گزارش ها می گویند که اپل در حال برنامه ریزی “مهمترین به روزرسانی” در صفحه اصلی iPad از زمان انتشار برای اولین بار در سال 2010 است. مانند آیفون ، اپل قصد دارد به کاربران iPad اجازه دهد اسبابک ها را روی صفحه اصلی خود قرار دهند. همچنین جایگزینی کل شبکه برنامه فقط با ابزارها امکان پذیر خواهد بود.

در حال حاضر ، در حالی که iPadOS از ابزارکهای صفحه اصلی پشتیبانی می کند ، استقرار فقط به بخشی از صفحه اصلی محدود می شود. این با صفحه اصلی آیفون در iOS 14 متفاوت است ، جایی که می توانید ابزارک ها را در هر کجا که دوست دارند قرار دهید.

iOS 15 ممکن است پشتیبانی از iPhone 6s و iPhone SE را رد کند

درزهای متعدد ادعا می کند که آیفون 6s و آیفون SE اصلی از iOS 15 پشتیبانی نمی کنند. آیفون 6 اس مجهز به A9 در سال 2015 با iOS 9 منتشر شد ، بنابراین اپل برای مدت زمان نزدیک به شش سال پنج به روز رسانی اصلی سیستم عامل را در اختیار آن قرار داد. از آنجا که همان تراشه A9 آیفون SE اصلی را هدایت می کند ، انتظار می رود که اپل از پشتیبانی از آن و همچنین iOS 15 امتناع ورزد. لیست تمام آیفون هایی را که iOS 15 می تواند پشتیبانی کند ، مشاهده کنید.


دوست دارید چه پیشرفت هایی را در اپل در iOS 15 مشاهده کنید؟ ارسال نظر و به ما اطلاع دهید!

وقتی اپل آن را در WWDC 2021 معرفی کرد ، می فهمیم که چه تعداد از این ویژگی ها در iOS 15 وجود دارد. در اینجا می توانید زمان شروع محلی یادداشت اصلی WWDC را در منطقه زمانی خود و دستورالعمل های مشاهده مستقیم یادداشت اصلی WWDC 2021 را بیابید. اینجا.خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …

اخبار اپل
مجوز مادام العمر ویندوز 10 فقط 13 دلار، آفیس 28 دلار – تخفیف فوق العاده پایان ژوئن تا 91٪!

این پست در مورد نرم افزار تخفیف مایکروسافت توسط Keysbuff برای شما آورده شده است. ارائه‌دهنده کلیدهای فعال‌سازی نرم‌افزار Keysbuff.com به شما امکان می‌دهد تا پایان ماه ژوئن از تخفیف‌های عالی برای نرم‌افزار بهره‌مند شوید. فرقه مک خوانندگان می توانند تا 91 درصد از قیمت کامل ویندوز 10 صرفه جویی …