تیرانداز یکپارچهسازی با سیستمعامل Demon Throttle به عنوان یک انحصار فیزیکی به سوییچ می آید

اخبار اپل


منبع: Devolver Digital (تصویر صفحه)

نینتندو سوییچ فاقد بازی های درجه یک مستقل است که غالباً به صورت دیجیتالی در Nintendo eShop عرضه می شوند ، اما Demon Throttle این روند را کاملاً بیان می کند و به اولین بازی مستقل تبدیل می شود که به صورت فیزیکی منحصراً روی نینتندو سوییچ عرضه می شود.

Demon Throttle در نمایشگاه Devolver Digital E3 2021 رونمایی شد و یک داستان انتقام یکپارچه و جذاب برای 1-2 بازیکن است. توسط Doinksoft ، همان توسعه دهنده ای که Gato Roboto را ساخت ، ساخته شد.

در Demon Throttle ، شما به عنوان یک کابوی بازی می کنید و انتقام جوی را می گیرید که “همسرش را بوسید … یا چیزی شبیه به آن”. گیم پلی بازی از نظر نمایش 8 بیتی از بالا به پایین ، شبیه بازی قدیمی بازی Ikari Warriors است.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر با قیمت 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار به بالا

قسمت جالب همه اینها این است که Devolver Digital قول می دهد که این بازی هرگز به صورت دیجیتال در دسترس نخواهد بود. این فقط یک نسخه فیزیکی است و همیشه نیز خواهد بود. Devolver Digital عاشق ترفندهای بازاریابی است و آنچه می تواند دیوانه وارتر از راه اندازی یک بازی فیزیکی فقط در سال 2022 باشد.

پیش سفارش ها اکنون با اخذ مجوز از Special Reserve Games باز هستند ، اما اگر اکنون نمی توانید نسخه ای از آن را دریافت کنید وحشت نکنید Devolver Digital قول محدودیتی در مقادیر ساخته شده را نمی دهد ، که شنیدن آن پس از پوست کندن خوب است ، زیرا یافتن کنسول های نسل بعدی تقریباً غیرممکن است.

Demon Throttle به طور انحصاری فیزیکی در سال 2022 به طور انحصاری روی نینتندو سوییچ وارد می شود.

از indie محلی حمایت کنید!

Eshop Nintendo Card

کارت هدیه Nintendo Switch eShop

بازی در حال حرکت یا خانه

Demon Throttle در سال 2022 به عنوان نسخه فیزیکی وارد بازار می شود ، بنابراین در حالی که منتظر هستید از پول خود در فروشگاه الکترونیکی استفاده کنید تا برخی از بازی ها را انتخاب کنید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خریدها را بدست آوریم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …