جانی آیو “حداقل چهار” رئیس تیم طراحی اپل را برای LoveFrom منصوب کرده است

اخبار اپلبر اساس گزارش جدید از اطلاعات، رئیس سابق تیم طراحی اپل ، جانی آیو ، “حداقل چهار” کارمند ارشد تیم طراحی اپل را برای شرکت خود LoveFrom معرفی کرده است.

جانی آیو در سال 2019 اپل را ترک کرد و شرکت خود را LoveFrom تأسیس کرد. جانی از اپل جدا شد ، اما شرکت او مشتری غول مستقر در کوپرتینو بود. اخیراً شایعه شده بود که وی در طراحی M1 iMac دست داشته است. اکنون ، یک گزارش جدید ادعا می کند که من “حداقل چهار” عضو ارشد تیم Apple Design را متقاعد کرده ام که اپل را ترک کنند و به شرکت آن LoveFrom بپیوندند.

اطلاعات اظهار داشت که چهار کارمند سابق اپل شامل Wan Is ، Chris Wilson ، Patch Kessler و Jeff Tiller هستند. وانگ شی یکی از قدیمی ترین کارمندان اپل است که مشغول شکار غیرقانونی است. او و ویلسون بخشی از تیم طراحی رابط انسانی اپل بودند.

“به عنوان مثال ، این دو طراح اعتبار ثبت اختراع آیکون برنامه Health را در سیستم عامل iOS اپل به اشتراک می گذارند و همچنین بخشی از تیمی بودند که صفحه اصلی Apple Watch را طراحی می کردند. وانگ به رابط برنامه کاربردی آیفون برای زمان بندی و طراحی دکمه ها در مرکز کنترل iOS کمک کرد ، در حالی که ویلسون با توجه به برنامه های ثبت اختراع ، به طراحی آیکون iCloud و چندین رابط کاربری برای سیستم عامل Apple Watch کمک کرد. ویلسون در ژوئیه سال 2020 به LoveFrom پیوست ، در حالی که وانگ در مه 2021 سوار شد. “

تیلر در سال 2017 در بخش روابط عمومی به اپل پیوست. وی پیش از این بخشی از تیم ارتباطی دولت اوباما بود. او در ابتدا توسط اپل استخدام شد تا “امور اداری” را اداره کند و اکنون بخشی از تیم “پشتیبانی طراحی” LoveFrom است.

کسلر پس از پیوستن به این شرکت در سال 2007 ، یک دهه را در اپل گذراند. وی در مه 2020 به عنوان مدیر مهندسی به LoveFrom پیوست.

از زمان اعلام اولیه این شرکت ، LoveFrom و Jony Ive در سطح پایین نگه داشته اند. براساس این گزارش ، به نظر نمی رسد این شرکت دفتر مناسبی داشته باشد. این شرکت در حال حاضر در یکی از خانه های آیو در سانفرانسیسکو ثبت شده است.

[Via The Information]خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …