“داستان لیزی” به فصل سوم نگران کننده می پردازد

اخبار اپل


تلویزیون سیب وحشی + اقتباس از استیون کینگ داستان لیزی در اپیزود این هفته حتی ثروتمندتر و تخیل پذیرتر می شود. پس از معرفی لیزی ، بیوه آشفته یک نویسنده مشهور ، مینی سریال شروع به استخراج جزئیات درباره افراد دیگری می کند که در دنیای واقعی و خیالی او زندگی می کنند.

کارگردان پابلو لاراین ضمن ایجاد دنیای فانتزی جذاب همچنان به تغییر عضلات هنری خود ادامه می دهد. و به طور خاص یک شخصیت تحسین برانگیز است.

داستان لیزی مرور: قسمت 3 ، “زیر درخت یام یوم”

در قسمت با عنوان “زیر درخت یوم یوم” ، لیزی (با بازی جولیان مور) در هر اتاق از خانه خود با آتش سوزی سروکار دارد. او هنوز در سوگ شوهر فقیدش ، نویسنده اسکات لندن (کلایو اوون) سوگواری می کند و قدم زدن در کوچه حافظه تا ماه عسل واقعاً یک ثانیه طول می کشد. او سرانجام اولین تصویر از جیم دولی (Dane DeHaan) را مشاهده می کند ، مرد بیهوده دیوانه برای سرقت یک داستان افسانه ای منتشر نشده از اسکات ، و چهره ناراحت کننده ای که او قطع کرده آرامش نمی یابد.

در همین حال ، خواهرش آماندا (جوان آلن) پس از یک قسمت خشونت آمیز اخیراً به آسایشگاه منتقل شد. و خواهر دیگرش ، دارلا (جنیفر جیسون لی) ، کمکی نخواهد کرد زیرا او هنوز ناراحت است که لیزی او را نمی کشد. (این کینه ای است که او از زمان ثروتمند شدن لیزی هنگام ازدواج با اسکات داشته است.) به نظر می رسد همه افراد حاضر در این نمایش لحظات نابودی هستند اما لیزی واقعاً از هر جهت جلب می شود.

وقتی لیزی ماه عسل خود را به یاد می آورد ، به یاد می آورد که اسکات داستانی درباره کودکی خود تعریف کرده است. به نظر می رسد او توسط یک شرابخوار خشن (جیووانی سلنتانو) بزرگ شده است ، بنابراین بیشتر عشق خانوادگی خود را از برادرش پاول (کلارک فورلونگ) دریافت کرد. در یک سکانس زیبا ، پل جوان اسکات را شکار پاک کننده می کند. به نظر می رسد عروسی بی نقص مونتاژ موزون کارگردان لاراین و عشق کینگ به اسرار کودکی است و به عنوان راحتی بی گناه به رحم باز می گردد.

من کجا هستم؟

لاراین وقتی در زمان و مکان می پرد ، در بهترین حالت خود قرار دارد. (من هفته گذشته به بدهی نمایش به رائول روئیز ، کارگردان شیلیایی ، به ویژه در مفهوم لارین از بویا مون ، دنیای رویایی که اسکات لندن اشغال می کند ، اشاره کردم.) تداوم شکسته یک شکل هنری در فیلم هایی مانند دهه 1968 دوستت دارم دوستت دارم و دهه 1963 موریل)

این هفته لاراین ژیمناستیک واقعی انجام می دهد داستان لیزی. همه گذشته نگری به معنای واقعی کلمه به زندگی واقعی تحمیل می شود ، که وقتی ما به دنیای رویایی که آماندا (و احتمالاً اسکات یا شبح او یا چیزی شبیه به آن) در آن جلب می شود ، پرش می کنیم ، نگران کننده تر می شود.

ماهیت جنون آماندا این است که او فکر می کند او را به این دنیای رویایی آورده اند. اما وقتی شروع به قطع پیام های مچ دست خود با قیچی می کند که به نظر می رسد ، متقاعد کننده تر می شود از جانب اسکات لیزی حال و هوای مقابله با این مسئله را ندارد و در تمام این مدت دولی بیشتر به هم نزدیک می شود. در واقع … او درست پشت سر او است.

پرش ، اسکاتی ، پرش

Dane DeHan به دنبال نقش شنیع خود به عنوان یک تعقیب کننده با aplomb است.

باید لحظه ای در مورد کامل بودن Dane DeHaan در نقش خود به عنوان یک روحانی خونسرد Dooley صحبت کنیم. من DeHaan را در کارهای عجیب و غریب دوست داشتم ، اما به اندازه کافی فیلم های او را تماشا کنید و متوجه شوید که خزش درونی او به اندازه کافی استفاده نشده است.

این مورد نیست! یک سکانس کوچک و عالی وجود دارد که در آن افسر بکمن (بسیار خوش آمدید از سونگ کانگ) به لیزی ویدیویی از یک هوادار دوسی که قبل از پناهندگی او ساخته شده را نشان می دهد و شما می توانید ببینید که DeHaan چقدر این قسمت را دوست دارد.

در خوابگاه دانشجویی گروتسک و کم نورش ، Dooley تقریباً با غرفه اسکات لندون کار خود را انجام داده است. “بدون همسر!” او می گوید “بی ارتباط بمان!” او همچنین هر قطعه عجیب و غریب زودگذر از کار نویسنده مرده را جمع می کند.

Dooley نقشی است که DeHan ، با چهره بد و چشمان کوچک و کوچکش ، برای بازی در آن متولد شد. ناگفته نماند که DeHaan پسر ناخوشایندی است (به همین دلیل کار زیادی را استخدام کرد!). اما من دوست دارم که او اجازه داد خودش فوق العاده باشد داستان لیزی ، و سود سهام غنی پرداخت می کند. در یک بازیگر که میلیون ها نامزدی اسکار در آن افتخار می کند ، DeHaan واقعاً می تواند صفحه نمایش را فرماندهی کند.

نیازی به گفتن نیست که شخص دیگری در حال حرکت است. آلن است خیره کننده مانند آماندا خالی از سکنه که بسیاری از کارها را بدون حرف انجام می دهد. لی و مور نیز بهترین هستند. خیلی خوب است که آنها را بسیار در عناصرشان در صحنه ها دید ، بنابراین خیلی زود بعد از تماشای هر دو شانه هایشان را از طریق اقتباس واقعی فک زن از طریق پنجره ، تجربه یک مرد فقیر از هیجان بازار انبوه شومیز ، پس از آن کینگ نام خود را بر زبان آورد.

بین داستان لیزی، فصل های دوم جستجوی اسطوره ای و خدمتگزار، و فقط بسته بندی شده است ساحل پشه ها، Apple TV + سال کافی را برای بخشیدن او به دلیل ایجاد تماشای من در نظر گرفته است پارک مرکزی.

داستان لیزی در Apple TV +

قسمت های جدید داستان لیزی روز جمعه به اپل تی وی + وارد شوید.

دارای رتبه: TV-MA

نگاه کنید به: Apple TV +

https://www.youtube.com/watch؟v=BqcI0kk-Cts

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون ، کارگردان و خالق مجموعه مقاله های طولانی مدت مقاله ویدئویی است. بی مهری برای RogerEbert.com. او در مورد نوشت صدای دهکده ، تفسیر فیلم ، مروری بر کتاب در لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم سینمایی را کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله ویدیویی را تألیف کرده است که می توانید در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …