داستان کوتاه CW “اشک آنارن” از “Mythic Quest” هم اکنون در دسترس است

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


اگر تا به حال خواسته اید “اشک آنارن” CW Longbottom را بخوانید ، این فرصت شماست.

همانطور که توسط ScreenTimes گزارش شد ، اپل پس از غرق شدن در ماقبل تاریخ این شخصیت در آخرین قسمت این مجموعه کمدی ، “اشک آنارن” ، رمان معروف CW Longbottom را از “تلاش اسطوره ای” منتشر کرد.

اپیزود این هفته اپل تی وی + “تلاش اسطوره ای” شامل یک داستان گذشته نگر است که ریشه های نویسنده مقیم ، سی دبلیو لانگ باتوم را مشخص می کند. در طول این قسمت ، CW با موفقیت سعی می کند اولین داستان کوتاه خود را به نام Tears of the Anaren بنویسد.

شاید بعضی از شما فکر کرده باشید که این رمان واقعاً برای خواندن چیست؟ خوب ، دیگر تعجب نکنید! اپل پروژه ای “هرگز منتشر نشده” را هم در یک کتاب دیجیتالی و هم در کتاب صوتی منتشر کرده است. کتاب صوتی توسط F. Murray Abraham بازیگر CW خوانده می شود و شامل مقدمه و صوتی توسط Rob McElhaney به عنوان Ian Grimm است.

به جای فقط یک ارتباط بد ، در واقع بسیار سرگرم کننده است و ژانر نوشتن فانتزی را به خصوص توصیفات و استعاره های بیش از حد باسواد و نیاز به استفاده همیشه از پیچیده ترین کلمه برای همه ، بسیار خوب می فرستد. بعلاوه در مورد کار او از CW استنباط ها و نظراتی وجود دارد.

اکنون می توانید کتاب الکترونیکی را بخوانید یا به کتاب صوتی موجود در Apple Books گوش دهید.

فصل دوم “Mythic Quest” هم اکنون از طریق Apple TV + در دسترس است. هنوز قسمت هایی وجود دارد ، اما می توانید فصل دوم را شروع کرده و عقب بروید.

مطالب اختصاصی

Apple TV +

100٪ محتوای اختصاصی برای قیمت یک فنجان قهوه.

با TV + می توانید نمایش های تلویزیونی پربازده و بودجه ای را با کارگردانی های مشهور ، با بازیگران و بازیگران برنده جایزه در همه دستگاه های اپل و با حداکثر شش عضو گروه مشترک خانواده خود مشاهده کنید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید را بدست آوریم. اطلاعات بیشتر.خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …