در iOS 15 ، برنامه Wallet مجوز رانندگی شما ، کلیدهای خانه را ذخیره می کند

اخبار اپل


برنامه Wallet به زودی به شما امکان می دهد به جای گواهینامه رانندگی فیزیکی ، با آیفون خود سوار هواپیما شوید.
عکس: سیب

روز دوشنبه ، اپل در جریان ارائه اصلی خود در WWDC ، از بروزرسانی های برنامه iPhone Wallet در iOS 15 رونمایی کرد که در نهایت ممکن است به شما اجازه دهد جایگزین کیف پول واقعی شما شود.

این کارت علاوه بر ذخیره ایمن کارت های اعتباری و کد تخفیف ، به زودی به عنوان کلیدی برای بسیاری از قفل ها و همچنین مجوز رانندگی مجازی عمل می کند.

برنامه کیف پول iOS 15 جایگزین کلیدهای مختلف خواهد شد

به روزرسانی جدید به شما امکان می دهد در صورت استفاده از قفل های هوشمند ، از برنامه به عنوان یک کلید برای خانه خود استفاده کنید. همچنین می تواند جایگزین نشان شرکت شما شود تا درهای محل کار شما را باز کند.

به همین ترتیب ، اپل در حال کار با هتل های زنجیره ای است که به Wallet اجازه می دهد کارت های کلید فیزیکی هتل را جایگزین کند.

جنیفر بیلی ، معاون رئیس اپل در Wallet و Apple Pay ، گفت این قابلیت برای پاییز امسال فراهم می شود تا کلیدهای اتاق مجازی را در “بیش از 1000 ویژگی در سراسر جهان” در Hyatt Properties فعال کند.

روشی جدید برای حمل گواهینامه رانندگی

برنامه به روز شده به شما امکان می دهد در صورت تمایل از داشتن گواهینامه رانندگی جلوگیری کنید. شما می توانید همانطور که در حال حاضر کارتهای اعتباری را وارد می کنید ، می توانید آن را وارد کنید یا شناسه معتبر دیگری را از یک کشور شرکت کننده وارد کنید. بیلی گفت ، همین امنیت برای محافظت از داده ها و هویت شما نیز در دسترس خواهد بود.

هنگام فعال شدن ، شناسه به عنوان یک شناسه فیزیکی ، به عنوان یک شناسه واقعی عمل می کند. این باعث می شود شناسه دیجیتال برای دسترسی به پروازهای داخلی در اواخر امسال مناسب باشد ، در حالی که دیگر مجوزهای رانندگی باعث کاهش آن نمی شود. از اول اکتبر ، پروازهای داخلی به گواهینامه رانندگی با یک کارت شناسایی واقعی یا کارت شناسایی (یا گذرنامه) صادر شده توسط دولت احتیاج دارند.

بیلی گفت که اداره امنیت حمل و نقل ایالات متحده “در تلاش است تا ایست های بازرسی فرودگاه را به عنوان اولین مکانی که می توانید از شناسه دیجیتال خود استفاده کنید ، فعال کنید.”خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Ios 14.5 App Tracking Hero Transparency
اخبار اپل
تحقیقات اپل در مورد ردیابی داده‌های “مضر” ساخته شده در آیفون انجام شد

منبع: Christine Romero-Chan / iMore بنا بر گزارش ها، چهار قانونگذار دموکرات از FTC خواسته اند که اپل و گوگل را به دلیل ایجاد ردیابی تبلیغات و شناسه های مضر بر روی پلتفرم هایشان بررسی کند. WSJ گزارش می دهد: چهار قانونگذار دموکرات از کمیسیون تجارت فدرال خواستند تا درباره …

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …