سهام اپل تقریباً 2٪ جهش کرد تا سری های خود را از دست بدهد [Updated]


اپل از زمان رونمایی از نرم افزار و سخت افزار جدید در WWDC ، در میانه داغترین چرخه آیفون خود در سالهای گذشته ، باارزش ترین شرکت عمومی در جهان است و به تازگی با بزرگترین طراحی مجدد خود در iMac در سالهای گذشته معرفی شده است. پس همه چیز خوب است ، پس؟

خوب ، بدیهی است که نه. در حقیقت ، گزارشی در روز جمعه یادآوری می کند که سهام اپل در حال حاضر در طولانی ترین ضرر هفتگی خود در بیش از دو سال و نیم است. زیرا بورس سهام به روشهای مرموزی کار می کند.

به روز رسانی: AAPL در روز جمعه با 125.89 دلار بسته شد ، که با افزایش 2.35 دلار (یا 1.9٪) همراه بود. اینهمه سری ضررهاست.

گزارش از ناظر بازار به طور خلاصه وضعیت را شرح می دهد:

“سهام شرکت اپل در روز جمعه قبل از معاملات 0.3 درصد افزایش یافت ، اما همچنان در مسیر متحمل شدن ششمین ضرر هفتگی متوالی در آستانه کنفرانس توسعه جهانی غول فناوری (WWDC) در هفته آینده است. این طولانی ترین سری ضررها از این هشت هفته در هفته منتهی به 23 نوامبر 2018 است. سهام ها باید 0.9٪ در روز جمعه افزایش داشته باشند تا حداقل 124.61 دلار برای پایان دادن به سری ضررهای هفتگی.

در زمان نوشتن مقاله ، AAPL با 123.54 دلار معامله شد. ناظر بازار ‘تاریخچه خاطرنشان می کند که یکی از دلایل کاهش ممکن است باشد Epic Games در مقابل اپل محاکمه و نگرانی های کلی در مورد شیوه های انحصاری فروشگاه App در کوپرتینو.

اینکه آیا این دلیل واقعی است ، با این حال ، 100٪ روشن نیست. به نظر می رسد اپل در بین همه غول های فناوری در بهترین وضعیت برای پیشرفت در طی پاسخ فناوری فعلی قرار دارد. به عنوان مثال ، اپل امسال اعلام نکرد که مدیرعامل برجسته خود ، همانند آمازون ، کناره گیری می کند. اپل هیچ مشاجره ای درباره حریم خصوصی داده ها مانند فیس بوک نداشته است. و غیره با این حال ، سهام اپل امسال از نظر Big Tech بدترین عملکرد را داشت.

آیا من آن را درک می کنم؟ نه دقیقا. حداقل از زمانی که مدیر اجرایی تیم کوک بیش از یک دهه کار خود را آغاز کرده است ، اقلیت تحلیل گرانی وجود دارند که به طور مداوم پیش بینی می کنند بهترین روزهای اپل پشت این کار است. آنها می گویند این شرکت به اوج خود رسیده است و آماده انصراف است.

آنها گفتند که قبل از رسیدن اپل به سرمایه بازار 1 تریلیون دلار. و قبل از اینکه به 2 تریلیون دلار برسد. اکنون برخی از تحلیلگران پیش بینی می کنند که سرمایه بازار اپل به 3 تریلیون دلار برسد ، اما محکومین کوپرتینو را همچنان زیر سال می برند.

مطمئناً در حال حاضر دلایلی برای احتیاط نسبت به فناوری وجود دارد ، زیرا رونق همه گیری در برخی شرکت ها رو به زوال است و کمبود تراشه جهانی مشکلاتی را ایجاد می کند. اما اپل خیلی خیلی بدتر تحمل کرد. و ، فراموش نکنیم: ما از آیفون 13 خیلی دور نیستیم ، دستگاهی که اپل بسیار بسیار هیجان زده از آن به نظر می رسد.

منبع: ناظر بازار

ما در ابتدا این پست را در ساعت 6:46 صبح PST در تاریخ 4 ژوئن 2021 منتشر کردیم. پس از بسته شدن بازار آن را به روز کردیم.خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …