شما نمی خواهید این نیروگاه خورشیدی را از Bluetti از دست بدهید

اخبار اپل


منبع: بلوتی

چه در حال اردو زدن باشید ، چه در حال برنامه ریزی برای یک سفر بزرگ ، یا سازماندهی یک اجتماع بزرگ در فضای باز ، دلیلی برای تمام شدن شارژ وجود ندارد. امروزه ، امکانات زیادی برای منبع تغذیه قابل حمل از ژنراتورهای پر سر و صدا سنتی تا اجاق های تحمل کاملا منحصر به فرد وجود دارد که قادر به شارژ دستگاه از آتش است. با این حال ، بیشتر این راه حل ها به طریقی یا دیگری از بین رفته اند. بعضی از آنها سنگین و دست و پا گیر هستند ، در حالی که دیگران به سادگی انرژی کافی برای مفید را تأمین نمی کنند و بیشتر آنها باید از خانه شارژ شوند. اما اگر به شما بگویم که یک راه حل با قدرت کافی وجود دارد که تقریباً در هر جایی قابل شارژ است ، چه می کنید؟

Bluetti EB70

منبع: بلوتی

قدرت خالص تقریباً از هرجایی

انرژی خورشیدی یک روش عالی برای تولید انرژی بدون مالیات دادن به محیط زیست با سوزاندن آن با کاهش تأمین سوخت های فسیلی است. شما حداقل چند خانه را در محله خود دیده اید که پشت سر هم صفحات صفحات خورشیدی را پوشانده اند ، اما اگر تا به حال به فکر افزودن انرژی خورشیدی به خانه خود بوده اید ، می دانید که این پول زیادی در جلو است. بعلاوه ، فقط در صورتی کار می کند که سقف شما در زاویه درست باشد و هر روز آفتاب زیادی را تابش دهد ، زیرا صفحات بسیار بزرگ و سنگین هستند و نمی توانند به طور منظم حرکت کنند.

با این حال ، اگر سعی در تأمین انرژی یک خانه کامل ندارید ، ممکن است چند صفحه کوچک تمام نیاز شما باشد. پانل های خورشیدی کوچک و قابل حمل نه تنها می توانند برای قرار گرفتن در معرض آفتاب مطلوب تنظیم شوند ، بلکه می توانید آنها را در هر ماجراجویی حمل کنید و به شما امکان دسترسی کامل به برق را می دهد ، چه در حیاط خانه باشید و چه در وسط جنگل ، مایل با تمدن. با همین ایده است که Bluetti آخرین نیروگاه های خود را طراحی می کند.

بلوتی EB70

منبع: بلوتی

Bluetti EB70: منبع تغذیه شما در حال حرکت است

Bluetti ، یک شرکت بین المللی است که یک دهه صرف نوآوری در ذخیره انرژی کرده است ، بهترین نیروگاه های موجود در بازار را تولید می کند و اکنون می توانید EB70 را دریافت کنید ، آخرین نیروگاه آن که دست در دست هم با انرژی خورشیدی جمع و جور قابل حمل کار می کند. تابلوها اگرچه تمام نیروگاه های Bluetti را می توان به طور سنتی در خانه یا حتی با شارژر اتومبیل شارژ کرد ، اکنون می توانید نیروگاه خود را با انرژی خورشیدی نیز شارژ کنید – ضمن صرفه جویی در مصرف سبز ، اثر کربن نیز کاهش می یابد.

صفحات خورشیدی Bluetti نیز فقط کوچک و جمع و جور نیستند. آنها شامل پیشرفته ترین فناوری برای بارگیری سریعتر و کارآمدتر از سایر پانل ها هستند. به لطف فناوری پیشرفته MPPT و حداکثر توان EB70 200 W ، این نیروگاه می تواند در مدت چهار ساعت یا کمتر از صفحات خورشیدی کاملاً شارژ شود ، سرعتی که قابل مقایسه با شارژ از پریز برق است. خود این پنل ها شامل سلول های خورشیدی تک بلوری با انتقال نور 95-97٪ مطابق با بهترین در جهان هستند.

نوآوری های خورشیدی همه این نیروگاه ها نیستند. Bluetti EB70 دارای ظرفیت عظیم 716 وات ساعت و 700 وات است. این می تواند حداکثر 11 دستگاه را به طور همزمان تغذیه کند و دارای دو پورت 100 وات USB نوع C برای شارژ سریع دستگاه های تلفن همراه است. EB70 همچنین دارای چهار خروجی 110 ولت AC است که قادر به شارژ دستگاه های زیر 700 وات ، دو پورت 5 ولت / 3 آمپر نوع USB ، دو خروجی قابل تنظیم 12 ولت / 10 آمپر DC ، پورت اتومبیل 12 ولت / 10 آمپر و حتی یک پد شارژ بی سیم 15 وات است!

همچنین با جذب EB70 کمر نخواهید انداخت. این نیروگاه کمی بیش از 20 پوند وزن دارد و به راحتی فقط با یک دست قابل حمل است. پنل خورشیدی SP200 تنها 14.3 پوند است و با پایه قابل تنظیم و راحت می توان آن را روی RV یا تقریباً هرجایی سوار کرد.

Bluetti EB70

منبع: بلوتی

منتظر چی هستی

اگرچه Bluetti معمولاً ارزش بالایی را برای پول شما فراهم می کند ، اما برای مدت زمان محدودی می توانید نیروگاه Bluetti EB70 و پنل خورشیدی SP200 خود را با بهترین قیمت تاکنون به عنوان بخشی از فروش فوق العاده تابستانی Bluetti تهیه کنید! EB70 در حال حاضر با رنگ خاکستری خاکستری ، قرمز روشن یا مورد علاقه شخصی من ، Mint Green خنک ارائه می شود که فقط با 499 دلار شروع می شود و 100 دلار از MSRP صرفه جویی می شود. همچنین می توانید EB70 خود را با صرفه جویی در هزینه 210 دلار به پنل خورشیدی SP200 متصل کنید. این بهترین قیمت هایی است که Bluetti تاکنون ارائه داده است و فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس هستند ، بنابراین دریغ نکنید زیرا ممکن است ناامید کننده باشید ” فروخته شد “.

Bluetti AC200P

منبع: بلوتی

حتی قدرت بیشتری نسبت به بلوتی

نیروگاه EB70 هر چقدر هم نیروگاه بزرگی داشته باشد ، گاهی اوقات حتی هنگام حرکت به انرژی بیشتری نیاز دارید. خوشبختانه ، Bluetti دارای نیروگاه های مختلفی است که از 99Wh / 26756mAh ، تا 5100Wh / 3000W متغیر است. حتی بهتر ، فروش Bluetti Super Summer به این معنی است که می توانید یک قایق را در برخی از محبوب ترین مدل های آن پس انداز کنید.

از AC200P بسیار کارآمد استفاده کنید. این نیروگاه فریبنده کوچک شامل یک ضربه بزرگ است – ظرفیت 2000 وات و قدرت 2000 وات به طور دقیق! برای انرژی خورشیدی آماده است و با صفحات خورشیدی Bluetti سازگار است ، قادر به شارژ کامل در کمتر از چهار ساعت است. اگر حتی به شارژ سریعتر نیاز دارید ، می توان با دقت خورشیدی و متغیر دو بار شارژ کرد و تقریباً این زمان را به نصف کاهش داد. AC200P تقریباً در هر دستگاهی دارای 17 پریز برق است ، از جمله شش پریز برق ، یک پریز DC12V / 10A ، دو پورت DC 12V / 3A ، یک پورت شارژ سریع USB 60-USB ، چهار پورت 5 ولت / 3 آمپر USB-A برای شارژ و دو مکان برای شارژ بی سیم.

Bluetti EB150 و پنل های خورشیدی

منبع: بلوتی

نیروگاه EB150 برای فروش در تابستان Bluetti نیز در نظر گرفته شده است. EB150 دارای ظرفیت 1500 وات ساعت و 1000 وات است. این نیروگاه در کمتر از پنج ساعت قابل شارژ است و سوکت های مختلفی از جمله دو سوکت AC 110 ولت ، یک سوکت 12 ولت / 9 آمپر DC ، یک درگاه شارژ 45 وات USB-C و چهار درگاه 5 ولت / 3 آمپر USB-A را به همراه دارد.

هر دوی این نیروگاه های شگفت انگیز را می توان به تنهایی و با کمترین قیمت خریداری کرد ، اما با ترکیب آنها با صفحات خورشیدی شگفت انگیز Bluetti می توانید حتی بیشتر پس انداز کنید.خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …