عکس ها نمونه اولیه اپل واچ را در قاب محافظ مشابه گوشی نشان می دهد

اخبار اپلشناخته شده است که اپل در مورد محصولات آینده خود ، که در دست توسعه است ، مخفی است. گزارش اخیر ادعا کرده است که اپل برخی از ویژگی های iOS 15 را از بخشهای مختلف مهندسی پنهان کرده است. اکنون برخی از تصاویر نمونه اولیه نسل اول اپل واچ در اینترنت ظاهر شده است که اپل واچ را در یک محافظ امنیتی شبیه به تلفن نشان می دهد.

تصاویر توسط نسخه ی نمایشی اپل در توییتر. آنها اپل واچ را در یک “پرونده امنیتی” نشان می دهند. تصاویر مشابه این ساعت در سپتامبر 2020 توسط همان کاربر به اشتراک گذاشته شد ، زمانی که ما اولین نگاه خود را به مورد امنیتی iPod nano گرفتیم. Apple Demo می گوید اپل از قاب محافظ برای “محافظت” از طراحی اولین ساعت هوشمند خود استفاده کرده است.

به نظر می رسد ساعت با نرم افزار pre-watchOS نیز کار می کند ، چیزی که قبلاً دیده ایم. با این حال ، تصاویر یک ویژگی جدید ، شبیه به تلفن ، یک قاب محافظ برای ساعت را نشان می دهد. نسخه کوچکتر 38 میلی متری ساعت اپل در یک محافظ آجری ، شبیه به تلفن پنهان شده است.

به نظر می رسد اپل برای تمایز بین نسخه های 38 و 42 میلی متری ساعت اپل از دو مورد امنیتی مختلف استفاده کرده است.

کاربر ادعا می کند که اپل این موارد را به ساعت اضافه کرده است تا هنگام حمل و نقل ، محصول را در مکانی برجسته پنهان کند. به نظر می رسد که نمونه اولیه توسط اپل برای آزمایش نرم افزار استفاده شده است. حتی جعبه نیز دارای برچسب “محرمانه” است. علاوه بر این ، هشدارهای زیادی برای استفاده غیر مجاز و دستگاهی که برای فروش در نظر گرفته نشده است وجود دارد.

این اولین بار نیست که عکس های نسل اول اپل واچ به بیرون درز می کند. در سال 2020 ، جولیو زومپتی موفق به بدست آوردن شش نمونه اولیه از اپل واچ شد. گزارشی در سال 2015 ادعا می کند که یکی از اولین نمونه های اولیه اپل واچ به سادگی آیفونی است که بر روی نوار چسب “بسیار خوب طراحی شده” سوار شده است.

نظر شما درباره نمونه اولیه نسل اول ساعت اپل چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …