لیکر ادعا می کند که اپل New Beats Studio Buds را در 21 ژوئیه منتشر خواهد کرد

اخبار اپلبه گفته کاربر محبوب اپل Jon Prosser ، این شرکت Beats Studio Buds که مدتها انتظار آن را می کشید در تاریخ 21 ژوئیه 2021 ارائه می دهد.

Beats Studio Buds برای اولین بار در گردآوری نامزد انتشار iOS 14.6 مشاهده شد. از آن زمان ، ما شاهد برخی تصاویر واقعی از هدفون ها و جوش های هنوز آزاد شده هستیم که توسط چندین ستاره ورزشی در ایالات متحده پوشیده شده است. حالا جان پروسر ادعا می کند که اپل Beats Studio Buds را در روز چهارشنبه ، 21 ژوئیه 2021 ارائه خواهد کرد.

اپل رویداد انتشار دستگاه را برگزار نمی کند و انتظار می رود Buds در یک بیانیه مطبوعاتی رونمایی شود. در این گزارش ، جان همچنین ادعا کرده است که طراحی Beats Studio Buds کاملاً به AirPods Pro 2 منتشر نشده نزدیک خواهد بود.

انتظار می رود Beats Studio Buds طراحی داخلی داشته باشد. با توجه به انیمیشن فاش شده ، جوش ها دقیقاً مانند گوش پاک کن های شرکت هایی مانند سامسونگ و گوگل به گوش کاربر می روند. انتظار می رود جوانه ها در سه رنگ سیاه ، سفید و قرمز در دسترس باشند.

جوانه های Studio Beats همراه با یک جعبه شارژ بیضی شکل ، همان رنگ جوانه ها ، همراه خواهد بود. همچنین گفته می شود که آنها دارای “تراشه Apple” برای جفت شدن فوری و “Hey، Siri” هستند.

[Via Front Page Tech]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …