نحوه نصب iOS 15 Beta به صورت رایگان در iPhone و بدون حساب برنامه نویس

اخبار اپل


حساب Apple Developer ندارید؟ نگران نباشید ، شما هنوز هم می توانید iOS 15 beta را روی آیفون خود نصب کنید. این فرآیند بدون حساب برنامه نویس حتی ساده تر است ، زیرا iPhone شما از طریق این روش مستقیماً به روزرسانی iOS 15 OTA را دریافت می کند. راهنمای زیر را دنبال کنید تا بدانید چگونه می توانید iOS 15 را بدون حساب برنامه نویس به صورت رایگان در iPhone خود نصب کنید.

اپل بلافاصله پس از اتمام گزارش اصلی WWDC 2021 ، توسعه دهنده iOS 15 بتا 1 را منتشر کرد.

علاوه بر پرونده های IPSW در iOS 15 ، اپل مشخصات بتا توسعه دهنده سیستم عامل را نیز منتشر کرد. خواه یک توسعه دهنده باشید یا نباشید ، به محض نصب حساب بتا iOS 15 در آیفون خود ، به روزرسانی OTA به طور خودکار دریافت می شود. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مشخصات بتا iOS 15 را لمس کنید.

نصب iOS 15 Beta در iPhone: مواردی که باید بدانید

  • با iOS 14.6 از iPhone خود پشتیبان تهیه کنید. با این حال ، اکیداً توصیه می شود که پس از به روزرسانی آیفون به iOS 15 ، این نسخه پشتیبان را به دلایل سازگاری بازیابی نکنید.
  • انجام دهید نه از iPhone خود به عنوان یک راننده روزانه با iOS 15 استفاده کنید ، زیرا با مشکلات سازگاری و پایداری روبرو خواهید شد.
  • پس از نصب iOS 15 beta در iPhone خود ، به روزرسانی های OTA را برای نسخه های بتا آینده نیز دریافت خواهید کرد.
  • به روزرسانی OTA در حدود 2-3 گیگابایت یا حتی بیشتر خواهد بود ، بنابراین مطمئن شوید که به یک اتصال سریع Wi-Fi دسترسی دارید.
  • مطمئن شوید که آیفون شما حداقل 50 درصد شارژ دارد یا هنگام بارگیری به روزرسانی OTA ، آن را شارژ کنید.
  • تمام داده های موجود در دستگاه دست نخورده باقی می مانند ، اگرچه همیشه تهیه نسخه پشتیبان توصیه می شود.

در اینجا می توانید لیستی از آیفون های سازگار با iOS 15 را پیدا کنید.

نحوه نصب iOS 15 Beta به صورت رایگان با استفاده از نمایه بتا

مرحله ی 1: نمایه بتا iOS 15 برای iPhone را از یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود که به حساب برنامه نویس دسترسی دارد ، دریافت کنید. همچنین می توانید پروفایل بتا را به راحتی در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی پیدا کنید. فایل را در آیفون خود پخش کنید یا فقط پروفایل بتا را برای خود ایمیل کنید.

گام 2: به باز کردن پیوند ایمیل به حساب بتا iOS 15 آیفون خود ادامه دهید. به طور خودکار به شما هدایت می شوید نمایه نرم افزار iOS beta صفحه بعد از اتمام بارگیری. مطمئن شوید که از Safari برای بارگیری فایل استفاده کرده اید. در غیر این صورت ، فقط برنامه تنظیمات را باز کنید و باید ببینید حساب بارگیری شد گزینه. لمس آن.

مرحله 3: قابل اعتماد و متخصص تنظیمات -> عمومی -> نمایه در آنجا مشخصات بتا iOS 15 را مشاهده خواهید کرد. باید آن را فشار دهید نصب قبل از انتخاب سه بار راه اندازی مجدد گزینه. قبل از نصب نمایه بتا iOS 15 ابتدا باید نمایه بتا iOS 14 را از آیفون خود حذف کنید.

نمایه بتا iOS 15

مرحله 4: پس از راه اندازی مجدد آیفون ، به اینجا بروید تنظیمات -> عمومی -> به روزرسانی نرم افزار. به روزرسانی بتا OTA توسعه دهنده برای iOS 15 باید برای iPhone شما بارگیری شود و باید آن را فشار دهید دانلود و نصب دکمه برای شروع به روز رسانی. در غیر این صورت ، چند دقیقه صبر کنید و دوباره امتحان کنید. اگر باز هم کار نکرد ، دوباره آیفون را دوباره راه اندازی کنید. بسته به سرعت اتصال Wi-Fi شما ، مراحل نصب ممکن است چندین ساعت یا حتی بیشتر طول بکشد.

پس از نصب iOS 15 beta بر روی iPhone خود ، به طور خودکار تمام به روزرسانی های بتا OTA آینده را مستقیماً از اپل دریافت می کند. از آنجا که iOS 15 هنوز در دست توسعه است و این اولین بتا است که در مورد آن صحبت می کنیم ، اشکالات و مشکلات زیادی وجود خواهد داشت. در حالت ایده آل ، باید آنها را به اپل گزارش دهید تا در نسخه بتا بعدی یا قبل از نسخه نهایی سیستم عامل برطرف شوند.


iOS 15 دارای پیشرفتهای اندکی است که به بهبود قابلیت استفاده و تجربه کلی استفاده از iPhone کمک می کند. ویژگی های مورد علاقه شما در iOS 15 چیست؟ ارسال نظر و به ما اطلاع دهید!خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …