نمایش Apple TV + تأثیر انسانی یک حمله بیگانه را منعکس می کند

اخبار اپل


چگونه انسانها در طی حمله بیگانگان زنده می مانند؟ مجموعه تلویزیونی علمی تخیلی Apple TV + آینده هجوم بر تأثیر جهانی چنین رویدادی تمرکز خواهد کرد و اولین تریلر کاملاً حماسی به نظر می رسد.

هجوم این تریلر که روز چهارشنبه منتشر شد ، طعمی از تاریخ بین المللی را ارائه می دهد که مجموعه این 10 قسمت را روایت می کند. انفجار ، خون دماغ ، دایره محصول عظیم (یا دهانه ای با ضربه) ، شلیک سربازان به آسمان ، نگاهی کوتاه به برخی از افراد بیگانه چیزی … همه چیز کاملاً استاندارد داستان علمی تخیلی است ، اما موسیقی متن فیلم از انسانیت صحبت می کند.

یک قهرمان ظاهراً خردمند و تا حدودی خسته هنگام رانندگی در یک جاده زیبای روستایی می گوید: “یک دلیل وجود دارد که همه ما روی این زمین قرار گرفته ایم.” “یک هدف برای همه چیز. در طول زندگی ما می فهمیم که چرا. چرا من؟”

اوه ، انسانیت

نیل خودش نقش یک کلانتر اجتناب ناپذیر را دارد که پس از حمله بیگانگان از میان مزرعه ذرت اجتناب ناپذیر عبور می کند.
عکس: Apple TV +

به نظر می رسد که سری جدید Apple TV + روحیه جویی زیادی را به همراه خواهد آورد تا به خط تاریخ حمله بیگانگان خود که قبلاً بارها دیده ایم ، پایبند بماند. در حال حاضر ، سرویس پخش جریانی متمرکز بر داستان های علمی است. نگاه کن تماشای آن عجیب است ، فصل دوم این فصل پاییز است. به استیون اسپیلبرگ داستان های شگفت انگیز راه اندازی مجدد سهم خود را از بازدیدها و از دست دادن. و به رونالد دی مور برای همه بشریت معلوم نشد Battlestar Galactica– تلویزیون اجباری ، که بسیاری از علاقه مندان به علم امیدوارند.

طرفداران داستان های علمی با نفس خسته منتظرند ببینند Apple TV + چه کاری می تواند با برنامه Isak Azimov انجام دهد پایه، اواخر امسال وارد شد. تا آن زمان ، می توانیم به بهترین ها امیدوار باشیم هجوم. قطعاً به نظر می رسد که Apple TV + با این یکی برای ماه تیراندازی می کند.

“واقع در بسیاری از قاره ها ، هجوم به دنبال حمله بیگانگان از منظرهای مختلف در سراسر جهان ، “اپل در بیانیه مطبوعاتی با اعلام تاریخ پخش اولین سریال گفت.

داستان علمی بیشتر در Apple TV +

در اپلیکیشن Apple TV ، در توضیحات این نمایش آمده است: “زمین توسط یک گونه بیگانه بازدید می شود که وجود بشر را تهدید می کند. هنگامی که آنها تلاش می کنند تا از هرج و مرجی که در اطراف آنها ایجاد می شود ، تلاش کنند ، حوادث در زمان واقعی رخ می دهد. “

مرد ، من کاملا انجام می دهم نفرت سپس وقتی هرج و مرج باز می شود. مخصوصاً در زمان واقعی.

اگر خوش شانس باشیم ، هجوم می تواند به اندازه هوشمند باشد ورود و به عنوان لایه ترافیک. حدس می زنم با وجود تمام سربازان موجود در تریلر اول وجود ندارد به عنوان همه اقدامات نظامی به عنوان نبرد: لس آنجلس ، خدا را شکر. اما به نظر نوآورانه نمی رسد حمله به بلوک و سرگرم کننده احمقانه نخواهد بود آنها زندگی میکنند یا مریخ حمله می کند!

هجوم بلند پروازانه به نظر می رسد – فقط امیدواریم که منجر به کسالت نشود.

اول ببین هجوم تریلر:

https://www.youtube.com/watch؟v=bl-UkWWnb2g

هجوم در تاریخ 22 اکتبر از طریق تلویزیون اپل + پخش می شود

هجوم ستارگان شامل شامیر اندرسون ، گلشیفتک فراهانی ، سام نیل ، فیراس ناسار و شیولی کوتسونا هستند. (فرض بر این است که شخصیت های آنها پنج دیدگاهی خواهد بود که ما شاهد گسترش داستان هستیم.) این نمایش دارای لیست طولانی تهیه کنندگان اجرایی به رهبری سیمون کینبرگ (تهیه کننده) است. مریخی و مردان ایکس: ققنوس تاریک) و دیوید وال (انفرادی و شکارچیان)

“سیمون کینبرگ و دیوید ویل نامزدهای اسکار و دو بار نامزد جایزه امی ، هجوم اپل در بیانیه ای گفت: یک سریال درام علمی-تخیلی گسترده و شخصیت مدار است که به دنبال حمله بیگانگان از دیدگاه های مختلف در سراسر جهان انجام می شود.

س bigال اصلی این است که آیا تیم خلاق می تواند چیز متفاوت – و به اندازه کافی انسانی – فراهم کند تا بینندگان Apple TV + را به آن اضافه کنند هجوم تا دمشان بالا. و شاید مشترکان جدیدی را به سرویس جریانی جذب کنید. یک نمایش علمی-تخیلی واقعاً گیرا می تواند طرفداران و جوایزی را به وجود آورد تد لاسو من کردم.

سه قسمت اول از هجوم اولین بار در 22 اکتبر در Apple TV + به نمایش در می آید. قسمت های جدید هفتگی دنبال می شوند. نمایش هنوز رتبه بندی نشده است.

تماشا در: Apple TV +مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …