نکات و نکات گاراژ بازی ساز: راهنمای مبتدیان برای ایجاد بازی های ویدیویی

اخبار اپل


منبع: iMore

اگر ایده ایجاد بازی های شخصی شما تا به حال به ذهن خطور نکرده است ، پس Game Builder Garage بازی مناسب شماست. Game Builder Garage که برای اولین بار با Nintendo Labo معرفی شده است ، از طریق تمرینات و آموزش های ایجاد شده توسط ذهن نینتندو ، پیچیدگی های برنامه نویسی و طراحی اولیه بصری را به بازیکنان آموزش می دهد. اگر فکر می کنید ساختن سطح خود در Super Mario Maker 2 پیچیده است ، هنوز چیزی ندیده اید. مطمئناً مورد توجه بازیکنان جوان سوئیچ و طراحان بلند پروازانه قرار خواهد گرفت.

در حالی که برنامه نویسی بازی های شما ممکن است یک کار عظیم باشد ، با این نکات و ترفندها در کمترین زمان مسابقه ها و تیراندازان چالش برانگیزی ایجاد خواهید کرد. در اینجا چند نکته و ترفند برای Game Builder Garage آورده شده است.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر با قیمت 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار به بالا

نکات و نکات گاراژ بازی ساز درس ها را بازی کنید

آداب معاشرت بازی سازی

منبع: iMore

Game Builder Garage شامل هفت آموزش گسترده است که هر یک از آنها اصول برنامه نویسی را برای کارهای سه بعدی پیشرفته تر در دست شما نگه می دارد. همیشه پیاده روی قبل از دویدن توصیه می شود ، اما در Game Builder Garage این یک ضرورت است. شما باید در سطح اول درس بازی کنید ، که حدود 40 دقیقه طول می کشد. در این مرحله ، می توانید برنامه نویسی رایگان را امتحان کنید ، جایی که می توانید تقریباً هر آنچه ذهن شما فکر می کند را ایجاد کنید.

این درس ها به طرز شگفت انگیزی طولانی هستند ، اما برای بهره گیری بیشتر از گاراژ Game Builder بسیار ضروری است. آزمایش با خطا و آزمایشی هیچ ضرری ندارد ، اما ساخت بازی از روی اصول آموخته شده در درس آسان تر است.

نکات و نکات گاراژ بازی ساز با Swap-Game Nodon بازی های خود را طولانی تر کنید

Gamebuildergarage Victory

منبع: iMore

Game Builder Garage ابزاری قدرتمند برای طراحی بازی است ، اما محدودیت های خود را نیز دارد. شما می توانید فقط با 512 نودون یک بازی بسازید ، اما راهی برای گسترش این بازی در بسیاری از بازی ها وجود دارد. با استفاده از Swap-Game Nodon ، می توانید بازی ها را با استفاده از کلمات کلیدی منطبق به هم پیوند دهید. این همچنین با بازی های بارگذاری شده کار می کند ، اگرچه شخصی که بارگیری می کند باید تمام قسمتها را بارگیری کند. با استفاده از این ، می توانید ، برای مثال ، مسابقات با چندین آهنگ ایجاد کنید. این یک روش عالی برای ساخت بازی های طولانی تر است.

نکات و نکات گاراژ بازی ساز نودونهای خود را بشناسید

بازیساز Nodon

منبع: iMore

نودون ها بیت ها و حبوبات شیرین و رنگارنگ هستند که در پس زمینه بازی های شما کار می کنند. آنها به چهار دسته ورودی ، میانی ، خروجی و اشیا sort طبقه بندی می شوند. به طور خلاصه ، اشیا منطق بازی هستند. بیش از 80 گره در بازی وجود دارد که هر یک از آنها جنبه ها و اقدامات خاصی را که باید ترکیب شوند کنترل می کند. اگر می خواهید در بازی خود کاری انجام دهید ، احتمال وجود Nodon برای آن وجود دارد.

نکات و نکات گاراژ بازی ساز اردک لاستیکی را امتحان کنید

مشکلات مربوط به Gamebuildergarage

منبع: iMore

حتی با آموزش ، برنامه نویسی – حتی بدون کد ، می تواند پیچیده و گاهی ناامید کننده باشد. بهترین کار این است که سعی کنید منطق را با صدای بلند با خود بیان کنید. در مهندسی نرم افزار ، گاهی اوقات به این اشکال زدایی لاستیک یا لاستیک می گویند. با مجبور کردن خود به توصیف کد ، خط به خط ، می توانید اشتباهی را که مرتکب شده اید پیدا کنید یا منطقی را که در بازی شما از دست رفته است ، درک کنید. در اینجا همان استدلال اعمال می شود.

نکات و نکات گاراژ بازی ساز از ماوس رایانه استفاده کنید

تبریک می گیم Gamebuildergarage

منبع: iMore

در حالی که متصل است ، Game Builder Garage می تواند با Joy-Cons یا Pro Controller بازی کند و در حالت دستی ، بازیکنان می توانند از کنترل های لمسی استفاده کنند. اما آیا هنگام کنترل برنامه لمسی ، دقت کنترل های لمسی را ترجیح نمی دهید؟ خوب ، اگر شما یک موش در نزدیکی دارید ، می توانید! ماوس را به شکاف USB متصل کرده و برنامه را طوری تنظیم کنید که انگار در رایانه هستید.

نکات و نکات گاراژ بازی ساز آپلودها برای همیشه بارگذاری نمی شوند

بازی سازنده گاراژ مسابقه

منبع: نینتندو

در گاراژ بازی ساز ، به شرطی که نامناسب نباشند ، می توانید همه بازی هایی را که به صورت آنلاین ایجاد می کنید بارگذاری کنید. اما مراقب باشید ، تاریخ خاتمه کارهای شما تاریخ انقضا دارد. اگر کسی بیش از یک سال پرونده شما را بارگیری نکند ، از سرور آنلاین حذف می شود. البته ، اگر هنوز آن را به صورت محلی دارید ، می توانید دوباره بارگذاری کنید ، اما انتظار نداشته باشید بارگذاری های شما برای همیشه لیست شود.

خودتان آن را بسازید

بازی سازنده گاراژ جعبه هنر

گاراژ سازنده

چرا خودتان سعی نمی کنید این کار را انجام دهید؟

اصول برنامه نویسی بصری و طراحی بازی را با نینتندو بیاموزید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید را بدست آوریم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …