همه عملکردهای پیام های جدید

اخبار اپل


پس از مدت ها انتظار ، اپل سرانجام iOS 15 را در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان در سال 2021 اعلام کرد. این آخرین به روزرسانی پر از پیشرفت های چشمگیر است که باعث می شود شما بیش از پیش عاشق آیفون خود شوید. برنامه Messages همچنین ویژگی های جدید زیادی در iOS 15 دارد.

بسیاری از ویژگی های جدید در برنامه Messages در iOS 15 به کاربران کمک می کند تا با دوستان و خانواده خود ارتباطات واقع بینانه تری برقرار کنند ، تجربه کاربر را بهبود بخشند و از هوش دستگاه نهایت استفاده را ببرند. در این مقاله ، ما به موارد جدیدی که در برنامه Messages در iOS 15 وجود دارد تمرکز خواهیم کرد. همچنین بررسی خواهیم کرد که چگونه می توانید از این نسخه به روز شده برای مکالمه های بی نظیرتر با عزیزان خود استفاده کنید.

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، حتماً بهترین ویژگی های iOS 15 را بررسی کنید که در اواخر امسال به آیفون شما می آید. IOS 15 Beta 1 اکنون برای مدلهای سازگار آیفون قابل بارگیری است. بنابراین ، اگر می خواهید ، اگر می خواهید می توانید بلافاصله iOS 15 بتا را روی آیفون خود نصب کنید.

ویژگی های جدید پیام رسانی iOS 15

1. پشته ها و کلاژهای عکس

iOS 15 با طراحی های جالب جدید ارائه می شود که تصاویر به اشتراک گذاشته شده در پشته ها و کلاژها را نشان می دهد و باعث می شود رابط کاربری تمیزتر و تعاملی تر باشد. مجموعه کوچکی از تصاویر به صورت کلاژ ظاهر می شود که می توانید با یک نگاه نگاهی بیندازید ، در حالی که مجموعه بزرگتری به صورت پشته زیبایی ظاهر می شود که می توانید انگشت خود را از آن عبور دهید. برای دیدن آنها به عنوان یک شبکه ، ضربه بزنید و به راحتی با Tapback یا پاسخ نوشتاری پاسخ دهید. با ضربه زدن روی یک دکمه ذخیره جدید مستقیماً در مکالمه Messages ، می توانید به سرعت عکس های ارسال شده به شما را در کتابخانه عکس خود ذخیره کنید.

نمای کلاژ در پیام ها

2. تب با شما به اشتراک گذاشته شده است

iOS 15 هر عکسی را که از طریق Messages دریافت می کنید در یک عکس جدید نگه می دارد با شما مشترک است بخش در بخش برای شما صفحه همچنین عکس ها را به کتابخانه شما اضافه کرده و در تولید شده تولید می کند خاطرات همچنین. با هوشمندی دستگاه ، اپل همچنین تعیین می کند که کدام عکس ها به احتمال زیاد مناسب هستند ، مانند عکس هایی که صورت شما در آن است.

وقتی دوستان شما پیوندهایی به لیست های پخش ، مقالات یا ویدیوها به اشتراک می گذارند ، برنامه Messages داده ها را با برنامه اصلی به اشتراک می گذارد ، که با باز کردن هر نوع رسانه ، همه موارد را در برگه جدید “با شما به اشتراک گذاشته می شود” در برنامه ذخیره می کند. شما می توانید با تمام ذات دوستان خود کنار بیایید.

می توانید تمام مقالات به اشتراک گذاشته شده را در برنامه News یا Safari بررسی کنید. هر برنامه به شما اطلاعاتی را در مورد اینکه دوست شما کدام مقاله را به اشتراک گذاشته است در بخشی کوچک در بالای هر مقاله به شما ارائه می دهد. با لمس برگه شما به Messages باز خواهید گشت ، بنابراین می توانید مکالمه را شروع کرده و به آنها بگویید چه چیزی را درباره موردی که به اشتراک گذاشته اند دوست دارید.

اشتراک گذاری شده با شما در Apple Podcasts و برنامه Apple TV نیز موجود است.

با شما در iOS 15 به اشتراک گذاشته شده است

3. محتوای قلاب شده

در Messages در iOS 15 ، می توانید محتوای به خصوص مشترک جالب را در بالای صفحه در یک مکالمه سنجاق کنید. محتوای ثابت نیز در نتایج جستجوی مشترک با شما و پیام تبلیغ می شود. همچنین می توانید از موارد ثابت به عنوان یادآوری برای انتخاب مکالمات مهم استفاده کنید.

سپس ، هر بار که روی نام مخاطب خود در بالای پنجره پیام ها ضربه بزنید ، یک برگه جدید در بالا با تمام محتوای ثابت شما ظاهر می شود. این علاوه بر بخشهای قبلی “پیوندها” ، “عکسها” و “اسناد” است.

4. سفارشی سازی جدید Memojiمنوی Memoji جدید در Messages در iOS 15

اگر از طرفداران Memoji هستید ، به روزرسانی هایی که iOS 15 در این ویژگی ایجاد می کند را دوست دارید. اکنون می توانید Memoji خود را با بیش از 40 گزینه لباس سفارشی کنید تا سبک ، روحیه یا فصل شخصی شما را منعکس کند. برای شروع ، می توانید برای هر لباس حداکثر سه رنگ مختلف انتخاب کنید و Memoji جدید خود را به عنوان برچسب با دوستان خود به اشتراک بگذارید. صحبت از برچسب ها ، iOS 15 نه برچسب Memoji جدید به مجموعه شما اضافه خواهد کرد ، از جمله یکی که به شما امکان می دهد لرزش ، موج دستی ، لحظه لامپ و موارد دیگر را ارسال کنید.

همچنین می توانید از بین سه شکل جدید عینک انتخاب کنید: قلب ، ستاره و یکپارچهسازی با سیستمعامل و یک رنگ برای قاب و لنزهای خود انتخاب کنید. گزینه های سفارشی سازی بیشتر شامل کلاه های چند رنگ ، رنگ چشم های مختلف برای هر چشم و آیکون هایی برای نمایش به عنوان کاشت حلزون روی لوله های اکسیژن است.

این به روزرسانی های جدید Memoji بیان بیشتری به مکالمات شما می بخشد ، آنها را شخصی تر و به یاد ماندنی تر می کند.

5. اعلان های پیام اصلاح شده

پانل اعلان ها همچنین با عکس هایی از مخاطبین برای افراد و نمادهای بزرگتر برنامه ، ظاهر جدیدی به خود می گیرد. این تغییرات طراحی شناخت متون مهم را با یک نگاه آسان تر می کند. برای جلوگیری از حواس پرتی ، می توانید به طور موقت هر موضوع پیام را برای ساعت یا روز آینده بی صدا کنید.

همچنین ، اگر اعلان هایی از یک موضوع فعال دریافت کنید اما به آن متعهد نشوید ، به شما پیشنهاد می شود آن را بی صدا کنید.

پانل اعلان جدید در iOS 15

iOS 15 چه زمانی عرضه می شود؟

اپل معمولاً نسخه جدیدی از iOS را تقریباً همزمان با آیفون جدید که معمولاً در ماه سپتامبر است ، منتشر می کند. در همین حال ، اپل تست بتا iOS 15 را برای توسعه دهندگان باز کرده است. انتظار می رود نسخه عمومی بتا در ماه جولای منتشر شود.

با ثبت تلفن در وب سایت اپل بتا ، به نسخه بتا عمومی iOS 15 دسترسی خواهید داشت.

روش های معنی دارتر برای اتصال

همین ، مردم! بسیاری از ما هنوز با پیامدهای بیماری همه گیر COVID-19 و تنش عظیمی که در روابط ما ایجاد کرده است دست و پنجه نرم می کنیم. با این به روزرسانی ها ، اپل با چالش بهینه سازی فناوری از راه هایی که ارتباطات مرزی را آسان تر و لذت بخش تر می کند ، روبرو است. به روزرسانی پیام های جدید امکان تجربیات مشترک عمیق تر را فراهم می کند. ما می دانیم که احتمالاً همان احساسی که شما در اتاق با یک دوست دارید احساس نخواهد شد ، اما با قول و قول های اپل ، این نزدیکتر خواهد شد.


با استفاده از iOS 15 هیجان زده هستید؟ و ما هستیم ، اما ممکن است بخواهید بررسی کنید که چرا هنوز نیازی به نصب نسخه بتا ندارید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Ios 14.5 App Tracking Hero Transparency
اخبار اپل
تحقیقات اپل در مورد ردیابی داده‌های “مضر” ساخته شده در آیفون انجام شد

منبع: Christine Romero-Chan / iMore بنا بر گزارش ها، چهار قانونگذار دموکرات از FTC خواسته اند که اپل و گوگل را به دلیل ایجاد ردیابی تبلیغات و شناسه های مضر بر روی پلتفرم هایشان بررسی کند. WSJ گزارش می دهد: چهار قانونگذار دموکرات از کمیسیون تجارت فدرال خواستند تا درباره …

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …