وقفه در iPad Pro از سال 2021 نشان می دهد که یک باتری بزرگتر وجود دارد ، به طوری که تعداد زیادی LED کوچک وجود دارد

اخبار اپل


توقف iPad Pro از سال 2021 نور پس زمینه مینی LED را با یک دانه برنج مقایسه می کند.
عکس صفحه: iFixit

هرکسی عصبی نیست که iPad Pro خود را از سال 2021 باز کند ، اما قطع شدن iFixit بیت های جالب توجه را نشان می دهد.

این فقط برای سرگرمی نیست – برای پی بردن به ظرفیت دقیق باتری ، تقسیم رایانه لوحی ضروری است ، زیرا اپل این جزئیات را به اشتراک نمی گذارد.

به علاوه ، iFixit با یک ذره بین صفحه نمایش مینی LED در نسخه 12.9 اینچی را هدف قرار داد.

شکست IPad Pro 2021: باتری بزرگتر

iFixit پس از جدا کردن رایانه لوحی ، باتری 40.33 Wh پیدا کرد. این افزایش 10 درصدی نسبت به باتری 36.71 Wh در مدل 2020 است. با این حال ، کاربران با استفاده واقعی از iPad 2021 عمر باتری به طور قابل توجهی را گزارش نمی کنند.

اشک در نسخه 12.9 اینچی بود نه نسخه 11 اینچی. با این حال ، گزارش های قبلی نشان می دهد که باتری در این نسخه نسبت به مدل 2020 تغییر نکرده است.

مینی LED تا حداکثر

نکته قابل توجه بزرگتر آیپد پرو 2021 ، نمایشگر مینی ال ای دی است. این مورد از بیش از 10،000 LED کوچک در نور پس زمینه استفاده می کند ، بسیار بیشتر از LCD استاندارد ، کنتراست بیشتری را ارائه می دهد.

پارگی iFixit LED های مینیاتوری را برای افرادی که دوست دارند نحوه تولید سوسیس و کالباس را ببینند ، زیر ذره بین قرار می دهد. همچنین 2596 منطقه کم نور ارائه شده توسط جدیدترین دستگاه iPadOS با ردیف ساده LED های دارای نور پس زمینه در iPad های قبلی مقایسه می شود.

برای دانلود بیشتر فیلم iFixit را برای iPad Pro 2021 تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=Y88DXgl_X7o

و این شرکت می گوید که قصد دارد ویدیوهای بیشتری را در جدیدترین تبلت اپل برنامه ریزی کند.خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …