ویژگی های عالی پنهان iOS 15 که شما را به یک کاربر حرفه ای آیفون تبدیل می کند

اخبار اپل


اپل iOS 15 را به طور رسمی در WWDC معرفی کرد. نسل بعدی iOS پر از ویژگی های چشم نواز مانند حالت تمرکز ، iCloud + ، گزارش حریم خصوصی ، متن زنده و موارد دیگر است. با این حال ، داستان iOS 15 به همین جا ختم نمی شود. این اسلایدهای WWDC فریاد زده تغییرات کوچک و برخی از ویژگی های مخفی هوشمندانه را در iOS 15 از دست می دهند. بدیهی است که اپل در هنگام ارائه هیچ تغییری را نشان نمی دهد. بنابراین ، ما لیستی از برخی ویژگی های پنهان عالی iOS 15 را جمع آوری کرده ایم که شما را به یک iPhone Pro تبدیل می کند.

ما در حال حاضر بهترین ویژگی های iOS 15 را مورد بررسی قرار داده ایم و در این پست به ویژگی های کمتر شناخته شده و پنهان iOS 15 خواهیم پرداخت که در اواخر امسال به آیفون شما وارد می شوند.

اسرار و ویژگی های مخفی iOS 15

1. پیشنهادات ویجت را فعال کنید

iOS 14 پشتیبانی از ابزارها را در صفحه اصلی در iOS 14 معرفی کرد. اپل با اضافه کردن پیشنهادهای ابزارها به منوی پشته ابزارها ، این تجربه را در iOS 15 نیز ارتقا می دهد.

اگر چندین ابزارک روی هم انباشته شده باشید ، iOS 15 بر اساس کاربرد و تنظیمات شما ، یک پیشنهاد ابزارک پشته ارائه می دهد.

فقط کافی است ویجت را طولانی فشار دهید و انتخاب کنید ویرایش پشته. فعال سازی پیشنهادات گجت از منوی زیر سوئیچ کنید. در طی آزمایش چند روزه iOS 15 ، ما دائماً ابزار Siri را در دسته ابزارکهای موجود در صفحه اصلی قرار می دادیم.

پیشنهاد ویجت در iOS 15

2. کاغذ دیواری را در Safari اعمال کنید

Safari چندین تغییر برای تبدیل رابط کاربری به iOS 15 ایجاد می کند. علاوه بر این ، اکنون بارگیری سوئیچ تب ، بارگیری چند برگه و تازه سازی ، کاربران اکنون می توانند یک تصویر زمینه به دلخواه خود اضافه کنند یا از مجموعه تصویر زمینه داخلی برای ایجاد موسیقی جاز را انتخاب کنند. از ظاهر مرورگر. از پیش.

سافاری را باز کنید و به پایین بروید. انتخاب کنید ویرایش و فعال کنید تصویر پس زمینه از منوی زیر سوئیچ کنید. یا از میان گزینه های پیشنهادی یک تصویر زمینه انتخاب کنید ، یا با استفاده از آن یک تصویر جدید از گالری اضافه کنید + دکمه.

کاغذ دیواری را به سافاری اضافه کنید

3. حالت تمرکز سفارشی ایجاد کنید

اپل برای اولین بار در iOS 15 حالت تمرکز جدیدی را ارائه داد تا به شما امکان دهد زندگی شخصی و کاری خود را از نظر برنامه ها و اعلان های آنها از یکدیگر جدا کنید.

به طور پیش فرض ، اپل چندین نمایه کانونی مانند خانه ، محل کار ، رانندگی و غیره را برای انتخاب ارائه می دهد. همچنین می توانید پیش بروید و یک نمایه تمرکز بر اساس نیازهای آنها ایجاد کنید.

فقط مرکز کنترل را باز کرده و فشار دهید و نگه دارید حالت کانونی. + را در پایین انتخاب کرده و انتخاب کنید شخصی سازی شده از منوی بعدی در اینجا می توانید به نمایه Focus نام ، نماد ، رنگ مناسب بدهید ، افراد و برنامه هایی را که می خواهید هنگام روشن شدن Focus از آنها اعلان دریافت کنید انتخاب کنید ، اعلان های حساس به زمان را فعال / غیرفعال کنید و صفحه اصلی را فقط برای این Focus خاص سفارشی کنید مشخصات.

حالت تمرکز سفارشی ایجاد کنید

4. لیست هوشمند یادآوری ها

این یکی از موارد مورد علاقه ما در iOS 15 است. لیست یادآوری یک افزودنی جدید به نام Smart List دریافت می کند. بله ، واقعاً هوشمندانه است و اتوماسیون کافی را برای بازی فراهم می کند.

هنگام ایجاد لیست ، می توانید با تنظیم قوانینی بر اساس مکان ، پرچم ، اولویت ، تاریخ ، زمان و اولویت ، آن را به یک لیست هوشمند تبدیل کنید. فقط یادآوری های حاوی فیلتر در این لیست هوشمند نمایش داده می شوند.

ما یک لیست مواد غذایی هوشمند ایجاد کرده ایم و مجموعه ای از قوانین پرچم و اولویت متوسط ​​را برای ماه جاری اضافه کرده ایم. هر بار که یک کار یا یادآوری مرتبط با این موارد ایجاد می کنیم ، به طور خودکار به لیست مواد غذایی موجود در برنامه یادآوری ها اضافه می شود.

ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم کاربران پس از راه اندازی iOS 15 در اواخر امسال چگونه از آن استفاده می کنند.

لیست هوشمند در یادآوری ها

5. برنامه ها را بکشید و رها کنید

این یکی دیگر از ویژگی های مخفی iOS 15 است که در سناریوهای خاص مفید است. فرض کنید شما ایمیل می نویسید و می خواهید از برنامه Photos عکسی ضمیمه کنید.

به جای افزودن تصویر از برنامه Mail ، می توانید برنامه Photos را باز کنید ، طولانی فشار دهید و آن را در یک حالت شناور با یک دست نگه دارید. از دست دیگر استفاده کنید و منوی چند وظیفه ای را باز کنید ، برنامه Mail را انتخاب کنید و تصویر را برای ارسال در ایمیل رها کنید.

با استفاده از ترفند کشیدن و رها کردن ، می توانید متن ، پیوندهای وب و ویدیوها را از یک برنامه به برنامه دیگر منتقل کنید.

6. جزئیات تصویر EXIF ​​را در برنامه Photos بررسی کنید

iOS 15 سرانجام به کاربران امکان می دهد جزئیات تصویر مانند مکان ، زمان ، اندازه و موارد دیگر را از برنامه Photos مشاهده کنند.

عکس را در برنامه Photos باز کنید و روی “ضربه بزنید”مندکمه در پایین در تصویر زیر ، ما یک عکس ارسال شده به WhatsApp را باز کردیم ، و تصویر توسط DJI Mini 2 گرفته شده است.

می توانید محل ذخیره عکس ، تاریخ ، زمان ، MP دوربین ، وضوح ، اندازه تصویر ، ISO ، سرعت شاتر ، دیافراگم و محل پیوست شده به عکس را مشاهده کنید. همچنین می توانید تاریخ و زمان عکس را به صورت دستی تنظیم کنید.

جزئیات تصویر در iOS 15

7. منوی انتخاب تایمر جدید

به جای پیمایش بی وقفه در فهرست انتخاب زمان برای انتخاب زمان خاص ، اکنون می توانید روی آن ضربه بزنید و با استفاده از صفحه کلید عددی صفحه کلید زمان اضافه کنید. این یکی از آن ویژگی های مخفی iOS 15 است که تأثیر زیادی در قابلیت استفاده دارد.

8. رله خصوصی iCloud را فعال کنید

Private Relay آدرس IP و مرور Safari شما را از ارائه دهندگان شبکه و وب سایت ها مخفی می کند تا هیچ کس ، از جمله اپل ، نتواند شما را ببیند یا چه سایت هایی را بازدید می کنید.

در اصل ، این یک سرویس VPN ارائه شده است. یک رله خصوصی فقط برای طرح های پرداخت شده iCloud در دسترس است. می توانید گزینه ها را از اینجا فعال کنید تنظیمات> نمایه> iCloud> رله خصوصی منو.

iCloud به طور خصوصی اعتماد می کند

9. گروه های تب را در Safari ایجاد کنید

این ویژگی مخفی iOS 15 مستقیماً از مرورگر Edge مایکروسافت کپی می شود. مانند Edge Collections ، می توانید یک گروه خاص حاوی صفحات وب ایجاد کنید و نام مناسبی به آن بدهید. این در هنگام تحقیق و خرید آنلاین بسیار مفید است.

وقتی چندین برگه باز است ، روی ضربه بزنید بخشها در پایین انتخاب کنید گروه جدیدی از بخشها از بخش x گزینه. به آن یک اسم بزنید و آماده همگام سازی گروه همه دستگاه های دارای مرورگر Safari هستید.

ایجاد گروههایی از بخشها در سافاری

10. از صفحه قفل به Spotlight دسترسی پیدا کنید

این پروژکتور اکنون از اطلاعات برای جستجوی عکس ها بر اساس مکان ، افراد ، صحنه ها یا اشیا استفاده می کند. با استفاده از متن زنده ، Spotlight همچنین می تواند متن و دست خط را در عکس ها پیدا کند. اکنون Spotlight جستجوی تصویر آنلاین و نتایج بسیار جدید و غنی را برای بازیگران ، نوازندگان ، نمایش های تلویزیونی و فیلم ها ارائه می دهد.

جستجوی مخاطبین از طریق Spotlight نیز تبدیل UI دریافت کرد. اکنون مکالمه های اخیر ، عکس های به اشتراک گذاشته شده و حتی در صورت به اشتراک گذاری از طریق Find My ، موقعیت مکانی آنها را نشان می دهد.

منطقی است که اپل به کاربران اجازه می دهد از نقاط دیگر به Spotlight دسترسی پیدا کنند. با iOS 15 می توانید از جستجوی Spotlight از صفحه قفل استفاده کنید. با کشیدن انگشت به پایین روی صفحه قفل از همان حرکت استفاده کنید و شروع به استفاده از جستجوی Spotlight کنید. این یک ویژگی مخفی iOS 15 است که زندگی شما را هر روز آسان تر می کند.

دسترسی به پروژکتور از صفحه قفل شده

لیست بالا فقط نوک کوه یخ است. اپل بیش از 50 ویژگی و تغییر در iOS 15 وارد کرده است. ویژگی مخفی مورد علاقه شما در iOS 15 از لیست بالا چیست؟ صدا را در بخش نظرات زیر خاموش کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …