پشت صحنه بروید چون فصل “خانه قبل از تاریکی” دو بار اپل تی وی + امروز بازدید می کند

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


Apple TV + نمای پشت صحنه را به اشتراک گذاشت خانه قبل از تاریکی فصل دوم در حالی که نمایش برای آخرین قسمت به صفحه نمایش ما برمی گردد.

این نمایش می بیند که روزنامه نگار هیلده لیسکو (شاهزاده بروکلین) تحقیقات خود را که باید بیش از سن او باشد ادامه می دهد ، اما این مانع او نخواهد شد. اگر از طرفداران فصل اول هستید خانه قبل از تاریکی شما احتمالاً از قبل نشسته اید و آماده تماشای فصل دوم هستید. برای همه دیگران ، شاید اکنون زمان مناسبی برای بازدید از فصل اول باشد. چون فصل دوم عالی به نظر می رسد!

معاملات VPN: مجوز مادام العمر با قیمت 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار به بالا

به این نگاه کن

اسرار اری هاربر در آستانه فاش شدن است. به خدمه The Magic Hour Chronicle بپیوندید زیرا آنها یک پرونده کاملا جدید را در فصل 2 صفحه اصلی قبل از تاریکی صفحه اصلی در 11 ژوئن ، فقط در Apple TV + دریافت می کنند.

در فصل دوم ، هنگامی که یک انفجار مرموز به یک مزرعه محلی برخورد می کند ، خبرنگار هیلده لیسکو (شاهزاده بروکلین) تحقیقاتی را آغاز می کند که وی را به مبارزه با یک شرکت قدرتمند و با نفوذ – سلامتی خانواده و اری هاربر – سوق می دهد.

اگر می خواهید لذت ببرید خانه قبل از تاریکی فصل دوم با سبک ، حتماً لیست بهترین معاملات تلویزیون اپل امروز در بازار را بررسی کنید. در غیر این صورت ، برنامه Apple TV در جعبه های هوشمند ، تلویزیون های هوشمند ، کنسول های بازی و هر مورد دیگری که این روزها به اینترنت متصل است در دسترس است. این البته شامل آیفون ، آیپد و مک نیز می شود.

مطالب اختصاصی

Apple TV +

100٪ محتوای اختصاصی برای قیمت یک فنجان قهوه.

با TV + می توانید نمایش های تلویزیونی پربازده و بودجه ای را که توسط کارگردانان مشهور و بازیگران و بازیگران زن برنده جایزه در همه دستگاه های اپل و با حداکثر شش نفر از اعضای خانواده تقسیم می شود ، تماشا کنید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خریدها را بدست آوریم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …