چالش فعالیت اپل واچ برای روز جهانی یوگا

اپل واچ سری 6 آلومینیوم آبی
اخبار اپل


چالش بعدی فعالیت اپل واچ از 21 ژوئن آغاز می شود.

همانطور که توسط 9to5Mac گزارش شده است ، چالش بعدی اپل واچ ، به نام روز چالش بین المللی یوگا ، در 21 ژوئن 2021 برگزار می شود.

کاربرانی که می خواهند این چالش را کامل کنند باید حداقل یک تمرین بیست دقیقه ای یوگا انجام دهند. می توانید تمرین خود را با استفاده از برنامه Apple Watch Workout ، + Apple Fitness + یا یک برنامه یوگا که با برنامه iPhone Health همگام سازی می شود ، کامل کنید.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر با قیمت 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار به بالا

با تکمیل این چالش ، پاداش مجموعه خاصی از برچسب ها را که می توانید در برنامه Messages و FaceTime استفاده کنید ، به شما می دهد.

اپل چالش بعدی خود را برای ساعت اپل برای روز جهانی یوگا تعیین کرده است ، که دو هفته بعد در 21 ژوئن برگزار می شود. این چالش به کاربران نیاز دارد تا حداقل 20 دقیقه تمرین یوگا را برای باز کردن قفل برچسب هایی که می توانند در برنامه های Messages ، FaceTime و برنامه های بیشتر استفاده شوند ، انجام دهند.

“این جایزه را با الهام از روز جهانی یوگا برنده شوید. در 21 ژوئن 20 دقیقه یا بیشتر یک تمرین یوگا انجام دهید. با هر برنامه ای که به سلامتی شما تمرین می کند وقت خود را صرف کنید.”

اگر می خواهید مطمئن شوید که Apple Watch مناسب را برای تکمیل چالش در اختیار دارید ، لیست بهترین Apple Watch 2021 را بررسی کنید.

سلامتی و شرایط جسمی و روحی خوب

اپل واچ سری 6

دستگاهی قدرتمند برای سلامتی و سلامتی

اضافه شدن یک سنسور اکسیژن در خون و یک ارتفاع سنج مداوم شامل بهبود چندانی به نظر نمی رسد ، اما وقتی با هر کار دیگری که اپل واچ انجام می دهد ، قابل توجه ترین ارتقا از سری 4 است.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید را بدست آوریم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …