چگونه می توان آخرین به روزرسانی میان افزار AirTag را دریافت کرد

اخبار اپل


به روزرسانی میان افزار AirTag آسان است. اما این نیاز به صبر دارد.
عکس: فرقه مک

کاربران AirTag مطمئناً آخرین سیستم عامل ردیابی موارد را می خواهند. به نظر می رسد که به روزرسانی نرم افزار ویجت کوچک آسان و دشوار است – نیازی به جستجوی حلقه ها نیستید ، اما کنترل زیادی ندارید.

در اینجا آنچه شما باید انجام دهید است.

مرحله 1: صبور باشید

نمی توانید به صورت دستی به روزرسانی میان افزار AirTag را اجرا کنید. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که ردیاب را در نزدیکی آیفونی که با آن جفت شده قرار دهید و منتظر بمانید.

اپل به تازگی اولین به روزرسانی را منتشر کرده است ، بنابراین هیچ کس متوجه نشده است که آیا ترفندی برای سریعترین نسخه سیستم عامل وجود دارد. اما بعید است.

AirPods همچنین مصرف کنندگان را صبور می کند. این لوازم جانبی به همین روش به روزرسانی های نرم افزاری را دریافت می کنند – آنها را نزدیک آیفون قرار دهید و منتظر بمانید. و هیچ کس تاکنون ترفندی برای سرعت بخشیدن به روند کار پیدا نکرده است.

چگونه مطمئن شویم AirTag آخرین به روزرسانی میان افزار را دارد

حداقل کاربران AirTag به راحتی می توانند از جدیدترین سیستم عامل مطلع شوند.

  1. آن را باز کنید مال من را پیدا کن برنامه iPhone یا iPad و به آن بروید برگه موارد.
  2. روی AirTag ضربه بزنید لیست اقلام.
  3. در اینجا قسمت روی حیله و تزویر وجود دارد: نماد باتری را لمس کنید برای AirTag. این شماره سریال AirTag و نسخه میان افزار را نشان می دهد.
نحوه دریافت آخرین به روزرسانی میان افزار AirTag در Find My
نشانگر باتری را لمس کنید تا نسخه سیستم عامل را ببینید.
عکس: اد هاردی / فرقه مک

ردیاب اپل با نسخه 1.0.225 وارد بازار شد. در حال حاضر آخرین به روزرسانی 1.0.276 است. این نسخه ای است که در 3 ژوئن 2021 آغاز به کار کرد و شامل تغییر در زنگ هشدار قابل شنیدن است که استفاده از AirTags برای تعقیب افراد را دشوارتر می کند.

برای اطلاعات بیشتر ، راهنمای تنظیم AirTags اپل را بخوانید.خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Ios 14.5 App Tracking Hero Transparency
اخبار اپل
تحقیقات اپل در مورد ردیابی داده‌های “مضر” ساخته شده در آیفون انجام شد

منبع: Christine Romero-Chan / iMore بنا بر گزارش ها، چهار قانونگذار دموکرات از FTC خواسته اند که اپل و گوگل را به دلیل ایجاد ردیابی تبلیغات و شناسه های مضر بر روی پلتفرم هایشان بررسی کند. WSJ گزارش می دهد: چهار قانونگذار دموکرات از کمیسیون تجارت فدرال خواستند تا درباره …

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …