چگونه می توان از برنامه های اشتراک بی سیم گسترده در پیاده رو آمازون صرف نظر کرد


آمازون قصد دارد هر اسپیکر Echo و دوربین امنیتی Ring در ایالات متحده را در یک “شبکه شبکه” مشترک ترکیب کند تا از آنلاین بودن دستگاهها حتی در صورت قطع شدن از اتصال Wi-Fi خانه صاحبانشان اطمینان حاصل کند.

این سیستم به نام پیاده رو آمازون ، به دلیل عدم شفافیت در مورد استقرار آن مورد بررسی قرار گرفته است. بسیاری از مردم همچنین نگران موارد احتمالی حریم خصوصی هستند که می توانند مطرح کنند.

علاقه ای به شرکت ندارید؟ در اینجا چگونگی کنار گذاشتن پیاده رو آمازون قبل از اینکه در 8 ژوئن اجرا شود ، در اینجا آمده است.

اگر بلندگوی اکو یا دستگاه هوشمندی دارید که به اتصال Wi-Fi متکی است ، می دانید که با قطع شدن از شبکه خانگی تقریباً بی فایده می شود. پیاده رو آمازون امیدوار است که این مشکل را برطرف کند.

شبکه قوی تری برای دستگاه های آمازون

س FAالات متداول آمازون توضیح می دهد: “Amazon Sidewalk با استفاده از دستگاه های Bridge Sidewalk ، از جمله دستگاه های انتخاب شده Echo و Ring ، شبکه ای با پهنای باند ایجاد می کند.” “این دستگاه های Bridge قسمت کوچکی از پهنای باند اینترنت شما را دارند که برای ارائه این خدمات به شما و همسایگان شما گرد هم می آیند. و هنگامی که همسایگان بیشتری درگیر شوند ، شبکه حتی قوی تر می شود. “

به نظر می رسد این سیستم تا حدی شبیه شبکه Find My اپل است که به روزرسانی شده است. به آیفون ، آیپد ، AirTag و دیگران اجازه می دهد تا در دستگاه های نزدیک اپل – حتی دستگاه های متعلق به افراد دیگر – پینگ کنند ، بنابراین در صورت گم شدن و قطع ارتباط ، موقعیت بهتری دارند.

اکثر مردم با رویکرد محرمانه اپل به شبکه Find Me خوب به نظر می رسند. با این حال ، پیاده رو نگرانی هایی را در بین مشتریان آمازون ایجاد کرده است.

پیاده رو آمازون فراز و نشیب هایی دارد

آمازون می گوید پیاده رو را با چندین لایه رمزگذاری برای محافظت از حریم خصوصی کاربران طراحی کرده است. و مزایای سیستم بدیهی به نظر می رسد. اگر شبکه خانگی شما خراب شود ، زنگ یا دوربین امنیتی می تواند به طور خودکار به اکو همسایه متصل شود تا متصل بماند.

با این حال ، بسیاری از مردم هنوز نگران راهی هستند که پیاده رو اجازه می دهد دستگاه های تصادفی به شبکه خانگی خود بازگردند. به نظر می رسد دیگران ناراحت هستند که آمازون در مورد برنامه های پیاده رو خود سکوت کرده است تا زمانی که شروع به انتشار به روزرسانی سیستم عامل می کند که دستگاه های Echo و Ring را برای این ویژگی آماده می کند.

و سپس یک مشکل وجود دارد که آیا پیاده رو ممکن است شرایط ISP شما را نقض کندکه معمولاً اجازه این نوع اشتراک شبکه را نمی دهند.

چگونه می توان پیاده رو آمازون را تا 8 ژوئن رها کرد

این پیاده رو در تاریخ 8 ژوئن 2021 به بازار عرضه می شود. اگر نگران هستید و نمی خواهید دستگاه های آمازون شما در این برنامه گنجانده شود ، می توانید انصراف دهید. فقط این مراحل را دنبال کنید:

  1. آن را باز کنید الکسا برنامه روی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما.
  2. ضربه زدن | بیشتر، سپس ضربه بزنید تنظیمات.
  3. انتخاب کنید تنظیمات حساب، سپس انتخاب کنید پیاده رو در آمازون.
  4. سوئیچ را به سمت راست بکشید معلول.

دستگاه های آمازون شما اکنون از پیاده رو جدا می شوند. شما نمی توانید به بلندگوهای دیگر Echo و دوربین های امنیتی Ring متصل شوید. اما سایر دستگاه های آمازون نمی توانند به شبکه شما متصل شوند.خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …

اخبار اپل
مجوز مادام العمر ویندوز 10 فقط 13 دلار، آفیس 28 دلار – تخفیف فوق العاده پایان ژوئن تا 91٪!

این پست در مورد نرم افزار تخفیف مایکروسافت توسط Keysbuff برای شما آورده شده است. ارائه‌دهنده کلیدهای فعال‌سازی نرم‌افزار Keysbuff.com به شما امکان می‌دهد تا پایان ماه ژوئن از تخفیف‌های عالی برای نرم‌افزار بهره‌مند شوید. فرقه مک خوانندگان می توانند تا 91 درصد از قیمت کامل ویندوز 10 صرفه جویی …