کشیدن و رها کردن iOS 15 بین برنامه ها بسیار عالی عمل می کند


جابجایی تصاویر ، متن و پرونده ها بین برنامه ها در iOS 15 بسیار آسان تر است. عملکرد آشنای کشیدن و رها کردن باعث انتقال به iPhone می شود و استفاده از آن به طرز شگفت آوری آسان است.

من در حال آزمایش اولین نسخه بتا iOS آیفون 12 هستم و این سیستم اشتراک گذاری جدید یکی از بهترین موارد اضافه شده است. حتی برای کاربران iPad نیز مزایایی وجود دارد.

نحوه استفاده از کشیدن و رها کردن در iOS 15

بزرگترین چالش برای اجرای کشیدن و رها کردن در آیفون این است که iOS چند وظیفه ای در کنار یکدیگر ارائه نمی دهد. نمی توانید دو برنامه را نشان دهید و بین آنها بکشید. اما اپل راه حل هوشمندی ارائه داده است که بسیار آسان است.

فرض کنید می خواهید برخی از متن ها را از یک صفحه وب به یک ایمیل منتقل کنید. متن را لمس کرده و نگه دارید تا آبی شود ، سپس انگشت خود را بکشید تا تمام کلمات مورد نظر خود را بدست آورید. پس ولش کن

سپس متنی را که انتخاب کرده اید ضربه بزنید و نگه دارید و بعد از یک ثانیه در یک قسمت شناور ظاهر می شود. بدون بلند کردن انگشت ، نوک انگشت خود را به صفحه بکشید و متن نیز می آید.

هنوز هم ، بدون بلند کردن انگشت خود ، با استفاده از دست دیگر خود (یا شاید انگشت شست) بین برنامه ها با استفاده از نوار Home – نوار سفید پایین صفحه جابجا شوید. مشاهده خواهید کرد که جعبه قطعه متن بر روی هر برنامه ای که به آن پیمایش می کنید منتقل شده است.

وقتی به برنامه ایمیل رسیدید ، متن را در جایی که می خواهید در آن پیام قرار داده شود قرار دهید و سپس انگشت خود را بلند کنید.

این GIF را برای یک نسخه ی نمایشی تماشا کنید.

اگرچه من از iOS 15 beta 1 استفاده می کنم ، این ویژگی کاملاً کار می کند. من هیچ مشکلی با آن نداشته ام ، نه در iPhone و نه در iPad.

گزینه های زیادی

کشیدن و رها کردن فقط برای متن نیست – من فقط آن را به عنوان مثال استفاده کردم. با استفاده از آن می توانید از برنامه Photos عکس بگیرید. یا عکسی را از یک صفحه وب حذف کنید. همچنین با پرونده ها کار می کند.

و می توان آنها را در پیام های متنی ، یادداشت ها و هر چیز دیگری قرار داد. اگر برنامه می تواند از متن / تصویر / پرونده هایی که منتقل می کنید استفاده کند ، می توانید آنها را بکشید و رها کنید.

برای کاربران iPad نیز عالی است

iPadOS از چند وظیفه ای موازی پشتیبانی می کند ، اما این سیستم جدید همچنان می تواند برای کاربران تبلت مفید باشد زیرا نیازی به نصب ندارد. نیازی نیست که دو برنامه را در کنار یکدیگر باز کنید.

می توانید یک ایمیل بنویسید و بخواهید تصویری را رها کنید ، بنابراین به عکسها بروید و تصویر مورد نظر خود را بکشید ، به نامه برگردید و سپس تصویر را روی ایمیل خود رها کنید.

iOS 15 را بکشید و رها کنید: سریع و آسان

کاربران قدیمی آیفون ممکن است چشمانشان را بچرخانند و فکر کنند: “همه این کارها را می توانید با بریدن و چسباندن انجام دهید.” این درست است ، اما گزینه های بیشتر بهتر است. و من کشیدن و رها کردن را سریعتر و آسان تر می دانم.

البته ، اضافه کردن iOS 15 احتمالاً همه چیز را در مورد نحوه استفاده از iPhone تغییر نمی دهد. و با این حال راحت است. و خیلی خنک هم

البته ، برای امتحان خود باید تا پاییز صبر کنید ، زیرا در این صورت اپل نسخه کامل این به روزرسانی را منتشر می کند (مگر اینکه بتا را نصب کنید). اما ارزش انتظار را دارد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …