کمیسیون اقتصادی اوراسیا جزئیات مربوط به مدل های آیفون 13 را منتشر کرده است

اخبار اپل


اواخر امسال می آید.
مفهوم هنرمندان: فرقه مک

ویژگی های سری جدید آیفون 13 این هفته در یک پایگاه داده متعلق به کمیسیون اقتصادی اوراسیا ظاهر شده است. در مجموع هفت آیفون جدید در مدل های A2628 ، A2630 ، A2634 ، A2635 ، A2640 ، A2643 و A2645 ظاهر شده اند.

EEC اغلب مکان خوبی برای جستجوی نسخه های بعدی اپل است. تمام دستگاه های صادر شده در اروپای شرقی ، آسیای غربی و آسیای میانه اگر از فناوری رمزگذاری استفاده می کنند باید در آنجا ثبت شوند. این شامل iPhone نیز می شود.

طبق معمول ، س theالات جزئیات بیشتری درباره اینکه آیفون های جدید دقیقاً از نظر ویژگی ها چه بسته هایی دارند ، نشان نمی دهند. طبق شایعات قبلی ، ما انتظار داریم که آیفون های جدید دارای تراشه سریعتر A15 ، شکاف کوچکتر ، نمایشگرهای ProMotion نرم و ابریشمی (حداقل برای مدل های Pro) ، باتری های بزرگتر ، رنگ مشکی مات جدید ، LiDAR برای همه مدل ها و 1 ترابایت فضای ذخیره سازی احتمالی باشند. گزینه.

شاید پیش بینی شده ترین ویژگی بازگشت Touch ID برای شایعات باشد که این بار در نمایشگر آیفون تعبیه شده است. برای افراد خارج از ایالات متحده ، این ممکن است اولین آیفون باشد که فناوری فوق العاده سریع 5G mmWave را ارائه می دهد ، که قبلا فقط در این ایالت در دسترس بود. همان اندازه و ابعاد سری آیفون 12 را انتظار داشته باشید ، البته احتمالاً با بدنه کمی ضخیم تر.

آیفون های جدید احتمالاً در ماه سپتامبر وارد بازار می شوند. این برخلاف سال گذشته است ، یعنی همه گیری به این معنی است که آنها تا ماه های اکتبر و نوامبر کمی آواره شده اند.

از آیفون نسل بعدی اپل به چه چیزی امیدوار هستید؟ نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

منبع: همسانمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …